logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4Tech Bloody Winner T70 Czarna (A4TMYS45087). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4Tech Bloody Winner T70 Czarna (A4TMYS45087).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4Tech Bloody Winner T70 Czarna (A4TMYS45087) liczba opinii klientów wynosi 1458, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1440, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.6.2019

Jest to ocena po około dwóch latach użytkowania.To co cielesne:Mysz wygląda całkiem dobrze, materiały nie sprawiają wrażenia obcowania z tanim badziewiem, spasowanie elementów jest ponadprzeciętne jak na tę półkę cenową. W szczególności muszę docenić design za to podcięcie do wewnątrz myszki pod około-nadgarstkowej części myszki.Fajne są wyprofilowane boczki dzięki nim można trzymać myszkę na swój własny sposób. Doceniam za nienachalne, dość symboliczne podświetlenie.Opleciony kabel szybko się nie zniszczy a po za tym też całkiem dobrze wygląda. Klik jest responsywny i sztywny, bez efektu "pudełka" lub toporności.Doceniam także za dwa przyciski po lewej stronie boczku myszki,w różnych aplikacjach reagują na swój sposób, np, w Win Explorerze i przeglądarkach działają jako Wstecz i Dalej - jest to niewąsko wygodne.Przełączanie między czułościami też jest całkiem wygodne ale czasem może być mylące kiedy grasz, próbujesz przełączyć giwerkę rolką a tu nie reaguje bo cały czas zmienia się czułość, nie jest to jakoś uciążliwe ale warte nadmienienia że możliwe jest nieintencjonalne wciśnięcie dwukrotnie przycisku do zmiany DPI.Wady ,które zaczęły się ukazywać po tych niespełna dwóch latach to te metalowe pady zaczęły się lekko zużywać i zaczynają ocierać bardzo ostrą krawędzią o podkładkę pod mysz która jest materiałowa, nie jest to na razie bardzo wielki problem ale z czasem może eskalować. Drugą wadą jest ogólny materiał myszki, który zaczyna się scierać i sprawiać lekkie wrażenie "kleistej" myszki. Nie wiem czy można jakoś temu zaradzić, czy są jakieś patenty na doczyszczenie myszki? Chętnie poznam jakieś rady.To co wiecznie żywe:Myszka dobrze spisuje się w gierkach, nie jest wybitna ale jak na tę półkę jest bardzo dobrze. Jest parę trybów "klikania" można się przełączyć między ilością klików na jeden klik czyli 1 klik na jedno kliknięcie, 2 kliknięcia na jedno, i 3 kliknięcia na jedno, działa to w porządku tylko ja jakoś nie umiałem znaleźć dobrego zastosowania dla tego patentu... może zmobie mod w CoD?Myszka ma jakieś swoje oprogramowanie które umożliwia ustawienie niwelowania odrzutu w grach, wersję trial (1000 strzałów) wykorzystałem raczej w niepamiętny mi sposób, i tak, dobrze myślisz: to oprogramowanie jest płatne. Czy jest to "must have"?No tak nie za bardzo.
jeszcze

18.6.2018

Kupiona ze względu na kształt korpusu który do dużych dłoni jest bardzo przyjemny. Nie powielając poniższych recenzji. Wspomnę o oprogramowaniu dołączonym z myszą(szukaj na stronie producenta link w pudełku z myszą).1. mysz jaką można zakupić jest w Buy TO play z DLC o którym dowiesz się po zainstalowaniu za kilka dolarów do kupienia od Tajwańczyków :p2. podstawowe oprogramowanie poza makrami przestawianiem przycisków czy zmianą sposobu regulacji CPI ma Dwie fajne funkcje. Opis niżej.2a. Nazwane 4-osiowa rolka tzn. po włączeniu i dojechaniu do krawędzi okna domyślnie prawej które jest również z poziomym scrollbarem mysz zaczyna scrolować stronę/okno w poziomie odsuwasz od krawędzi działa ponownie w pionie.W pracy dlatego zakupiony 2 egzemplarz bo to mega ułatwia poruszanie po dokumentach czy Excelu (tfu....)2b. GESTY! tak mysz po włączeniu ustawieniu specjalnego przycisku może rozpoznawać gesty w trakcie trzymania tego przycisku i ruchu myszką. Opcja nazwana 16 rówchów w jednym bo tyle gestów można ustawić.2c. Tutor Pen. podczas prezentacji lub tłumaczenia komuś obok co się dzieje na ekranie trzymając przycisk zostawia się szlaczek na ekranie. szlaczek znika jak puścisz lub jak tapniesz przycisk ponownie jak lubisz.2XYZ. standardowe skróty multimedialne ciszej głośniej. i skrróty biurowe edycja kopjuj wklej etc. i wiele innych.
jeszcze

22.12.2017

Wykonanie okej, nic się nie odkleja, guziki działają prawidłowo. Koło myszy i główne guziki są bardzo przyjemne i responsywne czego nie mogę powiedzieć nawet o wiele droższej ZOWIE której kółko jest nieco głośne i toporne. Niestety dłoń przyzwyczajona do wygodnej myszy, po tym jak musiałem zakończyć pracę z Logitech MX Performance z początku potrafiła mnie mocno boleć po krótkiej chwili używania tej myszy (W mojej opinii jest to wina kantu idącego przez plecy myszy oraz ścięcia które jest luką dla oświetlenia - brak podparcia dłoni) W moim przypadku mysz powyżej 1900 dpi zdaje się nie radzić sobie z wyzwaniem i gdzieś się gubi. Podkładki zdają się niezabijalne,jednak odbija się to na pewnym oporze który na początku ciężko opanować przechodząc z silikonowych ślizgaczy. Sterowniki oferują kontrolę nad głównymi funkcjami w przystępny sposób, mimo że podpisy wyglądają jakby tłumaczone google tłumaczem (Nawet na wersji angielskiej, z polską jest o wiele gorzej) Za dopłatę równą 100% ceny myszy sterowniki oferują funkcje dla maniaków i zaawansowanych, takie jak makra bądź kontrola odrzutu dla niektórych gier fps (można przetestować darmowo 1000 razy) ale warto wiedzieć że kupując produkt NIE OTRZYMUJEMY pełnej funkcjonalności. Mimo wszystko, jak za tą cenę dość zaawansowany produkt.
jeszcze

23.3.2016

Bloody v8m prezentuje się wybornie. Wygląda jak urządzenie typowo dla graczy, nie jest wypchana zbędnymi świetlno-wizualnymi bajerami. Jeśli mowa o wygodzie może być różnie, na pewno wymagane jest przyzwyczajenie i pierwsze dni z V8m nie będą proste. Mysz jest bardziej „wypukła” niż gryzonie z typową bryłą Ręka wygodnie spoczywa i nie zjeżdża pomimo braku jakiejkolwiek gumy na powierzchni. Mamy jedynie matowy plastik. Kciuk opiera się o wypustkę z lewej strony , ma łatwy dostęp do przycisków bocznych. Oczywiście profil nie spodoba się osobom leworęcznym ...Rolka jest podświetlana, jej kolor informuje nas o wybranym przyciskami poniżej trybie strzelania (single click-pomarańcz,double click-żółty oraz burst fire z redukcją odrzutu-zielony). Drugim niezależnym podświetleniem jest pulsujące logo Bloody i przestrzeń między pokrywą i podstawą V8m: Przyciski nie wciskają się mimowolnie. Przewód miękki, ładnie opleciony, nie mechaci się, nie krępuje ruchów zahaczając się o krawędź blatu.Firma A4Tech jest dobrą alternatywą dla drogich myszy, nie jest od nich ani gorsza, ani droższa. Spełnia moje oczekiwania.
jeszcze

5.1.2016

tl;dr: Kupować! Solidna mysz za niewielkie pieniądze. Dobrze leży w dużej dłoni (u mnie mix palm/fingertip grip)- jak komuś pasuje Razer Deathadder, to T70 też będzie ok. Gumowe boczki ułatwiają chwyt, a boczne przyciski są dobrze dostępne. Jest dość lekka, co uważam za plus. Optyczne przyciski dobrze działają. Bałem się, że będą aktywowały się w innym momencie niż kliknięcie, ale chodzą świetnie. Są czulsze niż te używane przez Razera, a powinny wystarczyć na lata. Kabel pomimo oplotu jest dość miękki i nie przeszkadza podczas grania. Sensor śledzi precyzyjnie do około 2000 DPI; powyżej tego jest niedokładnie. Nie szaleje przy podnoszeniu.Metalowe stopki są kontrowersyjne - 2 z nich w mojej myszy nie były zbyt równo przymocowane i musiałem dogiąć, żeby nie szarpały podkładki. Sensor jest 8-bitowy, co może przeszkadzać przy szybkich ruchach na wysokim DPI (czyli prawie nigdy). Producent oszczędzał też na leżakowaniu plastiku - nie uczula, ale przez kilka dni po otwarciu będzie śmierdzieć; po tym czasie jest ok. Przesiadam się z Mamby od Razera i ta tania mysz zdaje się być lepsza.
jeszcze

13.11.2020

Jestem zadowolony. Jedną kupiłem dla siebie, a po ponad roku drugą dla syna, gdy mu się rozleciał poprzednia. Co prawda w mojej dłoni nie leży ona idealnie, ale ogólnie jestem zadowolony, bo nie sprawia kłopotów, a ogólnie mi odpowiada. Oprogramowanie ze strony producenta pozwala przypisać nowe funkcje do przycisków, ustawia jasność świecenia diodki na obudowie, a do tego pozwala na kontrolę nad różnymi parametrami. Za dodatkową opłatą są mają być dostępne dodatkowe opcje dla graczy. Ja akurat ich nie potrzebuję, bo gram okazjonalnie, a dlatego kupuję mysz nie z tych tanich, że cenię sobie precyzję ruchu kursora na ekranie i niezawodność przycisków.Przyczepiłbym się trochę do tych przycisków na wierzchu myszy - nie można ich przeprogramować, a służą one do zmiany kliku lewego klawisz - na dwuklik, czy trójklik. Jak się niechcący je przyciśnie, a się zapomni, że tak to działa, to można się nieźle nadenerwować, gdy kliknięcie lewym klawiszem zmienia funkcje i przestaje normalnie działać. Niestety, oprogramowanie nie pozwala na przypisanie tym przyciskom nowej funkcji.
jeszcze

14.6.2019

Mysz sprawdza się doskonale zarówno w gaming'u jak i codziennym użytkowaniu. Charakteryzuje się średnio-agresywnym gaming'owym designem z czerwonym podświetleniem. Głównym atutem są jak dla mnie dwa profilowe przyciski umożliwiające wygodniejszą rozgrywkę, bądź przeładowywanie w przód i w tył stron internetowych. Ponadto, mysz wyposażona jest w darmowy soft konfiguracyjny do pobrania przez internet, a w nim m. in.:- regulacja DPI,- regulacja jasności lub całkowite wyłączenie diod LED- przypisywanie różnych funkcji przyciskom myszy, np. klawiszy klawiaturyitp.Moim zdaniem największym defektem, choć tylko estetyczny, jest brak możliwości zmiany trybu świecenia tylnej diody LED z trybu "pulsowania".Dodatkowo w moim produkcie od momentu zakupu lewa, tylna część górnego kadłuba myszy jest nieco uchylona, a odsłania to mały zielony przewód. Ogólnie, korzystam z myszy od ponad 2,5 roku i nie odnotowałem spadków wydajnościowych w użytkowaniu. Produkt polecam graczom szukającym sensownego, budżetowego rozwiązania, a sam chętnie w przyszłości do marki A4Tech wrócę.
jeszcze

2.12.2016

Recenzja myszki. Kształ mocno średni dla mnie, mocno nie wygodna,przy trzymaniu 1+2+2 dostawałem szału. Nie potrzebne według mnie wypuklenia po bokach. Sensor też mocno średni ale duża możliwość regulacji ustawień. Oprogramowanie Bloody bomba ! takiej myszki z tyloma ustawieniami jeszcze nie widziałem. Oprogramowanie Makra bomba ! nie tylko do FPS ale i do MMO. Tryb kontroli Ricola rzeczywiście działa!Ale Makr to się naszukacie i natworzycie. Ale z debila pro gracza nie zrobi. Dla srednio zaawansowanego takie wspomaganie tez dużo nie daję chodz jak ktoś myśli to umiałby to wykorzystać. Podsumowujac . Oprogramowanie Bomba !ale jeżeli chciałbym korzystać z takiego czegoś to polecałbym zakup droższego modelu z tym samym oprogramowaniem ale inna ergonomią myszki jak i sensorem. Czyli koszt około 120-130 za lepszą myszkę z tym oprogramowaniem + 60 zł oprogramowanie Co nas zbliża powoli do granicy 200 zł gdzie lepiej dorzucić 50zł i kupić zowie fk1/Rival. Jeżeli wiążecie przyszłość z FPS, dołóżcie i kupcie coś innego. Mysz Cena/Jakość jak najbardziej na +
jeszcze

26.10.2018

Mysz porównuję głównie do poprzednika, czyli Logitecha M500.Jest mniej wygodna jeżeli chodzi o ułożenie dłoni, wręcz jeden ostry kant wbija się w dłoń. Ale za to mysz dużo mniej się "ślizga" w dłoni. Jest lepsze panowanie nad nią.Sensor jest dla Mnie bardzo czuły i pracuje super. Nie gubi się i nie wariuje.Czytałem też wiele opinii odnośnie problemów z oprogramowaniem. Powiem tak, jeżeli nie chce się być "cheaterem" w grach, to nie potrzebujemy tego całego Core 3 czy Core 4... Gdyż wszystkie najpotrzebniejsze funkcje są dostępne w darmowej wersji softu.A i samo oprogramowanie jest dostępne bezproblemowo na stronie producenta. Oraz po zakupie jest ulotka, gdzie się udać i jakie oprogramowanie pobrać.Z wad,jak widać na załączonych zdjęciach, już po pierwszym dniu użytkowania, mysz jest spalcowana... I co gorzej, przetarcie zwykła chusteczką niewiele pomaga. Dopiero po nawilżeniu można to usunąć.Po za tym, bardzo fajna myszka do grania za grosze!
jeszcze

11.8.2019

Mysz A4 Tech Bloody V8m - produkt który musisz mieć jeśli zależy Ci na niskiej cenie, dużej precyzji i wygodzie użytkowania.Ogromną zaletą są metalowe ślizgacze które bardzo ułatwiają grę tam gdzie potrzebna jest szybka reakcja i dokładność.Mysz posiada bardzo dobry czas reakcji (1ms) co daje przewagę nad niektórymi graczami.Ważnym aspektem jest to, że świetnie leży w ręce dzięki czemu po kilku godzinach solidnego grania nie masz ochoty odłożyć jej w kąt.Kabel w oplocie - żeby go zniszczyć będziesz musiał się postarać.Produkt posiada płatne oprogramowanie ułatwiające rozgrywkę, jednak jeśli nie wykupisz go to nic to nie zmieni - mysz będzie działać tak jak powinna tylko bez dodatkowych funkcji,więc nie uznaję tego za wadę.Definitywnie najlepsza myszka jaką miałem.
jeszcze

10.3.2021

Po 3 latach użytkowania padł mi skroll myszki - nie przewija, choć kilka. Spodziewałem się wyższej trwałości tej myszy, bo skusiłem się reklamą ilości deklarowanych kliknięć, myśląc naiwnie, że oznacza to ogólną trwałość myszy. Ale o ile kliknięcia rzeczywiście wciąż działają, to skrolowanie już nie. Ale dopóki działała ta myszka, dopóty specjalnie się nie skarżyłem. Wypróbowana pod Windowsem i Linuksem. spełniała swoje zadanie. Podobała mi się możliwość przypisania do bocznych klawiszy własnych funkcji. Ogólnie służyła ok, choć mam pewne zastrzeżenia do tego jak leżała w mojej ręce i do tego, ze dość często prawy klawisz myszy jakoś mimowolnie sam mi się przyciskał (tego efektu nie znam zinnych użytkowanych przeze mnie myszek)
jeszcze

6.2.2020

Używałem bezprzewodowego modelu tej myszki (RT7), ale musiałem kupić inną ze względu na zepsute wejście micro USB.W porównaniu do tamtego modelu jest ona trochę mniejsza, i boczne przyciski myszy są zamienione. (W RT7 aby np. przejść do poprzedniej strony w przeglądarce naciska się przycisk 'z przodu'. W tym modelu naciska się ten 'tylny'.)Narazie nie mam z nią problemu.Producent także oferuje ciekawe oprogramowanie, które pozwala tworzyć presety negujące odrzut broni w grze. Pełny program niestety kosztuje i nie wiem za bardzo jak on działa, nie wiem czy też niektóre systemy zwalczające oszustów w grach nie wykryją tego jako cheat.

31.10.2019

To akurat jest myszka, którą kupowałem dla kogoś innego. Ale użytkuję taką samą już parę lat. Ogólnie jestem zadowolony. Działa przewidywalnie, poprawnie. Co prawda kształt nie do końca pasuje do mojej dłoni, ale sie przyzwyczaiłem. Główny zarzut jaki mam, to do interfejsu oprogramowania - taki ma być "dla graczy", czyli ma ciemnoczerwone litery opcji na ciemnym tle. Czasami muszę nieźle ślepić, aby się zorientować,jaką opcję wybieram. Gdyby programiści, zamiast udziwniać i "ufajniać" zrobili normalną aplikację z potrzebnymi opcjami (albo przynajmniej dali do wyboru taką normalną opcję interfejsu), to byłoby lepiej.

1.8.2017

Myszkę nabyłem za 80 zł w zwykłym sklepie a także posiadam ją od ponad roku i używana była głównie do gry w CS:GO.Moja opinia jest taka: Po zakupie tej myszki przekonałem się do firmy A4Tech i ogólnie jej serii Bloody. Jest precyzyjna, można do niej wgrać 2 macro, które możemy sami zaprogramować. Jest to lekko czasochłonne i trudne, ale możliwe. Przez zaprogramować nie mam też na myśli pisania linijek kodu - program udostępniony przez A4Techa jest bardzo prosty w obsłudze i nie musimy posiadać żadnych zdolności. Szczerze, to polecam tą myszkę całym sercem - Najlepsza do 100zł, wygodna, kabel opleciony.

28.6.2017

Myszka godna polecenia, wspaniale sprawuje się w dużej dłoni, jest dość ciężka ale za tą cenę nie da się chyba lepiej trafić. W CSGO sprawdza się dosyć dobrze może to przypadek ale udało mi się w dniu zakupu przeskoczyć z Eagle Master do Legendary Eagle Master. Fajnie że kabel jest oplatany w materiale. Najgorszym aspektem tej myszki są chyba sterowniki, nie da się ustawić Makra na 3 przyciski za scrollem jeśli nie wykupi się opcji CORE 3, !Która nie jest dostępna do zakupu + strona internetowa nie działa!Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń na 5 nie zasługuje ale 4 wystawię z czystym sumieniem.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności