logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4Tech Bloody Blazing A60 Czarna (A4TMYS45084). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4Tech Bloody Blazing A60 Czarna (A4TMYS45084).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4Tech Bloody Blazing A60 Czarna (A4TMYS45084) liczba opinii klientów wynosi 236, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 183, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.5.2019

Produkt spełnia oczekiwania, działanie i wykonanie nie budzi zastrzeżeń, choć 2 skrajne, prawe palce jakby nie do końca znajdywały swoje miejsce. Mimo tego, myszka dobrze leży w ręce, nie ma problemu z precyzją ruchów. Dołączone oprogramowanie zawiera wystarczającą ilość funkcji do konfiguracji, minusem są jednak dodatkowe, płatne funkcje. Dodatkowe płatności po zakupie myszki? O nie, to zdecydowanie idiotyczny pomysł.

8.2.2021

produkt bardzo dobrej jakości używam od 5 miesięcy posiada fajne funkcje nazwe to 3 kliknięcia w 1 kliknięciu nie bolą mnie od niej ręce jest precyzyjna wygląd też jest ładny jedyny minus moim zdaniem to ta ala guma na górze która jak ubrudzimy mysz naprzykład jakimś klejem w sztywcie czy coś to może się zedrzeć lekko ale poza tym bardzo fajny produkt

26.1.2021

Myszka dobrze sprawuje się jak na swoją cenę jednak największym dla mnie problemem są sterowniki myszy. Nie da się ustawić stałego koloru, myszka albo jest cała ciemna albo co 5 sekund zmienia się jej kolor, ustawienia często się nie zapisują, co chwile muszę od nowa przypisywać funkcje przycisków które i tak rzadko działają.

Mysz ciekawa dobrze wykonana ale brak do niej pełnego oprogramowania to co oferuje producent nie pozwala na pełne wykorzystanie jej walorów np. nie da się zmienić jej podświetlenia i chociaż mysz oferuje wszystkie możliwe kolory tęczy to w oprogramowaniu bloody 6 nie znajdziemy opcji zmiany koloru podświetlenia

21.6.2022

Fajna myszka. Syn zadowolony :-) Można przypisać funkcje dodatkowych przycisków, zmieniać DPI 1 przyciskiem, przestawiać działanie lewego przycisku - 1,2,3 kliknięcia na raz i różne inne bajery. Wymaga tylko ściągnięcia sterowników i programu do obsługi ze strony producenta.

3.3.2019

Świetny gryzoń. Fajne podświetlenie, wystarczające dpi i idealnie leży w dłoni. Oprogramowaniem dostępnym na stronie producenta można dostosować oświetlenie i skalibrować myszkę do pracy z daną powierzchnią. Fajne rozwiązanie, polecam!

15.10.2020

Przede wszystkim jest bardzo solidna, nieco twarda ale bardzo wygodna. Przyjemnie trzyma się w dłoni, a przy tym ładnie wygląda. Do pracy w programach graficznych sprawdza się idealnie, wielogodzinne klikanie nie staje się uciążliwe.

24.10.2020

Bardzo fajna mysz. Fajne jest w miej to że można w niej podpisywać przyciski pod różne akcję np. podgłaszanie czy ściszanie, możliwość programowania własnych ledów i zmienianie dpi z poziomu myszki. Mega polecam. Warta swojej ceny

3.4.2019

Świetna myszka (jak wszystkie z serii Bloody)! Na plus jak zawsze 'wbudowany' no-recoil do gier FPS. Bloody J95 ma fabrycznie odblokowane oprogramowanie Core3/4 (gdzie w innych myszkach Bloody trzeba dodatkowo płacić ~40zł).

4.1.2021

Myszka jest świetna jak za tak niską cenę. Ma wszystko to czego potrzebowałem. Ładne podświetlenie, duża precyzja, programowalne przyciski. Jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Polecam! :D

23.4.2020

Jak dla mnie świetny gryzoń, tańszy odpowiednik Logitech G502 tyle że tu jest ogrom możliwości podświetlenia. Dobrze leży w dużej dłoni, w claw i palmgrip spisuje się znakomicie.

25.12.2021

pogchampowa myszka, robi przynajmniej mi dragclickiem 30cps, jitterclickiem około 12 cps a butterflyclickiem max 17cps. Polecam do grania w Minecraft i jest kox

8.7.2021

Myszka była kupiona go gry w Minecrafta dla zaawansowanych. Bardzo dobre parametry, syn mega zadowolony, mówi, że jest lepsza niż model A70, który tez ma.

16.4.2021

Warte swojej ceny. Świetne oprogramowanie, dużo opcji, a nawet trochę za dużo i trzeba trochę czasu zanim się to ogarnie. Ale i tak mycha jest super.

6.9.2018

Super myszka fajnie świeci i jest solidnie wykonana tylko jak dla mnie to troszkę rolka za delikatnie się obraca ale to kwestia przyzwyczajenia .

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności