logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Acer Nitro Gaming Mouse (NP.MCE11.00G). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Acer Nitro Gaming Mouse (NP.MCE11.00G).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Acer Nitro Gaming Mouse (NP.MCE11.00G) liczba opinii klientów wynosi 132, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 78, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.5.2020

Piękna mysz wspaniale się komponuje na biurku, właściwy kształt wpasowania w dłoń, na razie scroll działa i się nie zepsuł jak w poprzednich tandetnych myszkach, wielki plus za możliwość zmiany dpi jednym przyciskiem w aż 6 pozycji. Kolor podświetlenia uzależniony jest od aktualnego ustawienia dpi, co może być problemem przy doborze kolorystycznym do innych akcesoriów, ponadto nie można wyłączyć podświetlenia. Ale to dla mnie drobnostki bo myszka jest świetna, jeszcze nie miałem tak dobrej.

11.4.2021

Bardzo dobra myszka zarówno do gier, jak i pracy biurowej. Umożliwia bezproblemową zmianę DPI. Wykonana z przyjemnego plastiku. Podświetlenie całkiem mocne. Nie wymaga dodatkowego oprogramowania, co jest plusem i minusem jednocześnie, bo nie jest możliwe personalizowanie ustawień myszki. Ogólnie za tą cenę - warto!

30.4.2021

Miałem bon na 100 PLN, a, że stara myszka Logitecha mi się znudziła to postanowiłem wjechać w coś z sekcji gamingu. Tak jak myślałem jest bardzo wygodna i mega czuła. Ciężarkami bardziej się bawię niż doceniam ich funkcję. Kabel wystarczająco długi co na plus. Minusów nie widzę.

29.6.2021

Bardzo fajna myszka jak na taką cenę. Szkoda, że nie można ustawić wybranego koloru podświetlenia, tylko jest to uwarunkowane wielkością DPI. Dodam jeszcze, że pomimo sporej dłoni mam problem podczas grania kciukiem sięgnąć przycisku Sniper :) Ale całokształt super.

20.2.2021

Mychę wygrałem na fb Acera za dobrze udzieloną odpowiedź, co bardzo mnie ucieszyło, bo stara myszka nie była najwyższych lotów... Mysz z serii Nitro wygląda, działa i pasuje do ręki wręcz doskonale. To tylko myszka, ale jednak znacznie przyjemniej mi się gra.

26.2.2021

Nie wiedziałem, że ma ciężarki w środku. Miłe zaskoczenie :) Jest bardzo precyzyjna i wygodnie się nią operuje. Kształt, przyciski i kolorystyka jak najbardziej okey. W porównaniu do moich wcześniejszych myszek to po długiej sesji nie boli mnie nadgarstek :)

23.3.2021

Można powiedzieć, że myszka wielosezonowa, bo ze mną przeżyje znacznie więcej niż z innym użytkownikiem. Często zgniatam, skrobie czy odrzucam mysz i długo nie działa. Ta jest wytrzymała, a przy tym bardzo precyzyjna. Polecam tego zwyrola.

5.1.2022

Bardzo dobra stosunek jakości do ceny. Przyciski z wyraźnym klikiem. Trochę niewygodne umiejscowienie rolki - powinna być bardziej wysuniętą do przodu. Jak dla mnie ciężarki od razu do usunięcia - z nimi myszka jest po prostu zbyt toporna.

25.9.2021

Polecam bardzo fajna myszka do graniaZalety:- jakość wykonania- dobry kursor- kolory Led- ogólny design- odpowiednia ilość dpiWady:- czerwony przycisk pod kciukiem, czasami przeszkadza w cs go- więcej niemam

30.3.2021

Na Nitro 5 bardzo dobrze mi się gra, więc uznałem, że uzupełnię zestaw o myszkę z tejże serii. Działa tak jak się spodziewałem i nie widzę powodów żeby jej nie zarekomendować. <br>PS. Mega opcja z ciężarkami.

25.2.2021

Myszka jest bardzo dobra i sprawdza się w każdej grze. Super, że są dodawane odważniki do niej, które mają po 5 gram. Ciężko znaleźć jeszcze taką myszkę. W dłoni leży dobrze a i różne DPI mają różne kolory.

26.9.2021

Bardzo wygodna, jak dla mnie trochę mały grip. Laser od czujnika jest bardzo jasny, widać go nawet w dzień, jeżeli lubisz bawić się myszką podczas loadingscreenów to może to być lekki problem

24.4.2021

Lubię rzeczy z jednej serii, a nie wszystko z innej parafii. Jak laptop Nitro to i mysz Nitro :) Pierwszy gamingowy sprzęt i na szczęście bez pudła. Polecam całą serię Nitro od Acera :)

22.5.2021

Jako prezent na urodziny bardzo propsuje. Za nieduże pieniądze można sprawić komuś niezłą radość, bo myszka wygląda świetnie, a działa idealnie. Bardzo precyzyjna i wygodna w dłoni.

3.3.2021

Jak wjeżdża nowy sprzęt do domciu to nawet kwarantanna ma swoje plusy :) Myszka jest dokładna, nie zacina się, kabel spoko, odważniki na plus, jakość wykonania wysoki poziom. 10/10

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności