logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ASUS PCE-N15 Network Adapter 11n N300 PCI-E WPS 90-IG1U003M00-0PA0. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ASUS PCE-N15 Network Adapter 11n N300 PCI-E WPS 90-IG1U003M00-0PA0.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ASUS PCE-N15 Network Adapter 11n N300 PCI-E WPS 90-IG1U003M00-0PA0 liczba opinii klientów wynosi 97, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 60, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.7.2022

+ działa tak jak należy w Linuxie i Windowsie XP (tak, pisze to w 2022)+ na Linuxie karta nie wymaga firmware! niespotykane!Tak więc ogólnie polecam tą kartę, ale prosze czytać dalszą część.Wszystkie minusy tej karty da sie zniwelować:- słaby zasięg ale to sie wyklepie lepszą anteną- zawiera kondensator elektrolityczny czyli z ciekłym dielektrykiem, ale to sie wyklepie jak masz lutownicę i zamiennik polimerowyMegaminus ale do obejścia: program do konfiguracji połączeń od Asusa dla Windowsa to jakieś kompletne nieporozumienie, odradzam wszystkim kupującym. Ten szmelc zasługuje na swoją sekcję bo można go nie używać i niesprawiedliwie zaniżałby ocenę karty.Poniższe wady jakie wykazuje ten hindusoft pisany na kolanie da sie obejść na Windowsie korzystając z Windows Zero Configuration. Podobnie jak z WZC, na Linuxie korzystając z NetworkManager'a nie napotkamy ani jednej z tych wad.Słowem wstępu, sieć do której sie łącze jest ukryta, chroniona przez WPA2-Personal, przyjmuje tylko od 802.11g w góre, odrzuca nieznajome MAC adresy i ma hasło złożone z 63 niepowtarzalnych drukowalnych znaków ASCII (jest ich 95), czyli hasło w pełni wykorzystuje standardy bezpieczeństwa zdefiniowane dla wszystkich standardów WPA.- asusowy konfigurator odrzuca tą sieć na podstawie nie wiem, logiki tu żadnej nie widać, WZC i Linux nie mają takich problemów, pewnie fochy i dodatkowe chromosomy, obie rzeczy typowe dla softu nie będącego open source; ale nie ma problemy łączyć sie do gorzej zabezpieczonych sieci postawionych znacznie bliżej- haseł ani wogóle niczego nie da sie kopiować i wklejać w tym programie, więc moja frustracja i łysina rosły w siłę kiedy testowałem to z takim potężnym hasłem- wszystkie interakcje tego graficznego programu działają strasznie powoli, jak gdyby programiści stawiali sleep(dużo) co każdą linijke
jeszcze

20.1.2012

Kupiłem tą kartę sieciową, bo przez 2 tygodniami kupiłem kartę sieciową na USB firmy TP-Link model WN-321G i powiem tylko tyle, ze ta karta sieciowa ASUS wymiata. Strony internetowe wczytują się bardzo szybko, jakby to było połaczenie poprzez kabel.Ten TP-Link łapał albo sygnał na jedną kreskę tj bardzo słaby, albo non stop zrywał połączenia jak cokolwiek załapał. Ta karta ASUSa łapie to samo połączenie bardzo dobrze i nic nie zrywa ! Fakt że cena dużo większa, ale po co komuś tania karta która nawet nie pozwala na uruchomienie skype bez video ? Niby zaoszczędziłem na karcie, ale wydałem na drogie połączenia telefoniczne za granicą. Największą wadą tej karty jest cena. Ja kupiłem za 95 pln .Osobiście polecam !
jeszcze

5.11.2021

Działa pod windows 11. Co prawda z początku były problemy podobne jak panowie opisywali - po chwili działania spadek transferu do 0,5Mbps; rozłączanie, problem z wykrywaniem sieci, przy zmianie niektórych sterowników BSOD. Po resecie systemu do stanu początkowego wszystko działa normalnie, plug and play wykrywa urządzenie i przy starcie wgrywa sterownik. Przyczyna błędów to zagadka, możliwa infekcja, błędy plików (wywalało bsod podczas skanowania esetem online), może też konflikty sterowników z zeszłego systemu po migracji (nadpisanie systemu, a nie czysta instalacja).

27.3.2018

Karta działa jednak operuje na paśmie 2,4GHz, polecałbym raczej wybrać coś w standardzie wifi AC 5GHz ze względu na dużo mniejsze zakłócenia i większą prędkość przesyłu danych. U mnie wyciągnęła maks 60Mbps. Dostępne karty na USB działają lepiej. Cena też nie najlepsza - podobna karta tp-link jest o 30zł tańsza.

Karta OK .Działa pod Win7 64 bit i utrzymuje stabilne połączenie z ruterem Netgear , nie zrywa połączenia. Wcześniej używałem karty tp-linka TL-WN881ND , która również działała poprawnie , ale miała znacznie słabszy sygnał wi-fi. Chipset karty to Realtek RTL8192CE , sterowniki lepiej pobrać ze strony realteka .

28.8.2015

Ogólnie karta jest bardzo dobra, nie traci połączenia, jest to porządna karta jak na taką cenę.Jedynym poważnym minusem były sterowniki załączone przez ASUS'a, na początku karta odbierała 1/10 łącza!! Jednak instalacja sterowników chipseta tej karty (RTL8192CE-VA4 od Realtek'a) naprawiło problem.

9.10.2018

Tylko cztery gwiazdki, bo od Asusa oczekiwal bym czegoś więcej. Nawet po zmianie anten na takie o zysku 9dbm, przy routerze w tym samym pomieszczeniu, sygnał potrafi slabnąć, przy obciążeniu transferem. Niemniej jednak deklarował parametry są do osiągnięcia.

5.4.2019

Karta działa jak należy, choć można by oczekiwać trochę lepszych transferów. Przy połączeniu 300mbps transfer (z serwera LAN 1gbps) oscyluje w okolicy 100mbps. Do przeglądania Internetu w zupełności wystarczy i zapewnia stabilne połączenie

Karta przeczy wszelkim wcześniejszym doświadczeniom z tego typu urządzeniami, których instalacja zawsze kończyła się przejściem na połączenie po kablu. ASUS PCE-N15 zapewnia stabilne połączenie i szybkie transfery Polecam.

20.3.2017

Jako nieliczna nie powoduje mi problemów pod Windows 10. Podobny lub nawet słabszy zasięg w porównaniu do typowych kart wifi na USB bez antenki i to jedyny minus.

18.7.2016

Elementy mocne i spasowane, także montaż to chwila moment. Po instalacji karta działa bezproblemowo, Software AP umożliwia podłączenie konsol do sieci.

28.12.2018

działa, nic po za tym, zobaczymy po dłuższym użytkowaniuzamówione w czwartek 20 przed 12:00Dotarła 27 około 15. a już chcą recenzje . . . .

6.1.2018

Prędkością nie grzeszy, ale też nie jest źle. Poza tym ludzie czego wy oczekujecie od karty za 69zł, w tej cenie swoje robi i tyle.

8.5.2020

Jeżeli pozwolimy systemowi automatyczną instalację sterowników i dokręcimy 2 dużo mocniejsze anteny to wszystko jest ok.

19.2.2021

Do routera z dolnego piętra nie ma szans na stabilne połączenie (dodatkowo problemy win10 z komunikacją bezprzewodową)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności