logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Asus ROG Chakram Core (90MP01K0-BMUA00). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Asus ROG Chakram Core (90MP01K0-BMUA00).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Asus ROG Chakram Core (90MP01K0-BMUA00) liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.6.2021

Ładna mysz, ale czy praktyczna? Po testach z myszą przy graniu (i przy pracy też) wychodzi mi, że owszem. Dzięki modułowi BT mogłem się szybko do lapka pracowego przypiąć, odnośnie grania też jestem zadowolony. Dobrze leży w dłoni, joy zamiast guzików brzmi znacznie gorzej niż w rzeczywistości się prezentuje. Podsumowując warto.

10.11.2020

Fajnie sie trzyma super sie slizga na wszystkim to plus dla gamingu , jojstik ma fajne funkcje co do grania jaki do przegladania w necie , zgrabna lekka, bateria super, kolory aura super polecam , niby cena odstrasza ale w tych czasach jak sie chce miec dobry sprzet to sie za niego płaci.

9.11.2020

Myszka bardzo fajna i poręczna wg mnie. Joystick bardzo poręczny. Jedyne do czego można się czepić to Aura sync, ponieważ gdy opcja jest włączona nie ma dostepu do jej ustawień...

11.6.2021

Posiedziałem z nią przez tydzień. Dobrze leży w dłoni, joy z początku zabawne uczucie, ale idzie się przyzwyczaić i pozytywnie wypływa na rozgrywkę. Jest spoko.

6.9.2020

Wszystko w porządku

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności