logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Asus WT300 Czarna (WT300MOUSEBKRD). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Asus WT300 Czarna (WT300MOUSEBKRD).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Asus WT300 Czarna (WT300MOUSEBKRD) liczba opinii klientów wynosi 91, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 73, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.4.2019

Kupiłem najpierw białą do laptopa, po pół roku użytkowania ten sam model, tylko czarną do stacjonarnego komputera. Jakościowo dobrze wykonana, padała mi kilka razy na podłogę, nic się nie uszkodziło. Dobrą sprawą jest możliwość ustawienia dwóch trybów dpi. Szybka w pracy, poręczna, dobry rozmiar pod dłoń. Za te pieniądze warta uwagi.

14.11.2018

Myszka działa na każdej powierzchni, co mam pod ręką np. lakierowany blat, spodnie jeansowe, płyta drewniana, kafelki. Wyraźnie słychać i czuć kliknięcia, co w mojej opinii jest na plus. Nie odczuwam także żadnych opóźnień w ruchu kursora. Waga myszki nie odbiega od standardowych myszek kablowych.

24.11.2018

Mysz komputerowa ASUSA bardzo dobrze sprawdza się w użytkowaniu, rozmiarowo jest idealna, bezprzewodowa, bez plączących się kabli, design nowoczesny, dobrze dobrane kolory - w niewygórowanej cenie. Gorąco polecam każdemu użytkownikowi komputera lub laptopa. Będziecie zadowoleni.

20.12.2020

Mysz bardzo dobra, nie ma problemów z połączeniem, na jednej baterii wytrzymuje bardzo długo, automatycznie się wyłącza, działa na każdej powierzchni, sprawdza się do grania jak i codziennego użytkowania w dodatku wygląda elegancko.

13.4.2021

Jednolity matowy kolor bez błyszczących wstawek jak na myszkach konkurencyjnych firm. Prostota wykonania - bez dziwacznych dodatkowych przycisków pod kciukiem z których i tak nikt nie korzysta podczas podstawowego użytkowania.

14.5.2020

Myszka niezbędna do pracy na home office, bo służbowa do niczego . Dobrze zainwestowane pieniądze bo teraz już nie mogę zrzucić lenistwa na zły przyrząd do pracy :) Polecam, nawet kobieta ogarnie podłączenie.

18.3.2021

Tej firmy myszkę użytkowałem kilka lat, czas na zmianę na nowszy model, wg sprzedawcy idealna pod moje oczekiwania. Po rozpakowaniu produkt działa, śmiga bez żadnych zgrzytów. Polecam ten produkt.

18.9.2018

Polecam, ale z małym zastrzeżeniem, kupiona mysz działa bez zarzutu, ale musiałem zmienić baterię bo ta w zestawie nie działała - taki mały drobiazg, z którym każdy by sobie poradził.

27.4.2019

Przedmiotem zakupu była myszka Asus WT300, moim zdaniem bardzo dobry produkt. Działa bardzo płynnie, nie zacina, z pewnością mogę polecić ten produkt.

13.5.2020

Myszka działa jak należy. Jest świetnie wykonana, wizualnie prezentuje się bardzo dobrze. Jest czuła, idealnie przystosowana do dłoni. Polecam!

23.2.2021

Super produkt, wart swojej ceny, przyciski pracują delikatnie i cichutko, co jest pożądane, wskaźnik precyzyjny. Myszka dla kobiecej dłoni.

2.6.2019

Myszka poręczna, solidnie wykonana, wizualnie prezentuje się naprawdę dobrze. Jak najbardziej sprawdza się w codziennym użytkowaniu :)

6.5.2021

Mam laptopa Asus, a więc myszka bardzo dobrze współgra z urządzeniem, jest bardzo zgrabna i bardzo dobrze się nią pracuje. Polecam

9.12.2020

Mysz kupiona do celów biurowych, dobrze leży w dłoni, poręczna zgrabna, bez zbędnych bajerów, jestem zadowolona z produktu.

6.5.2020

Już od roku mam taką myszkę, działa bez zarzutu. Kupiłam drugą dla kogoś z rodziny, bo dobra jakość w przystępnej cenie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności