logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie AVM FRITZ!DECT 200 Edition Polska. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu AVM FRITZ!DECT 200 Edition Polska.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu AVM FRITZ!DECT 200 Edition Polska liczba opinii klientów wynosi 9, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.7.2020

Rozbudowana funkcjonalność. Grafiki pracy, kalendarz, sterowanie na wiele sposobów: przycisk na obudowie, dedykowany przyciski Fritz, aplikacja w telefonie komórkowym, z telefonu Fritz!Fon. Statystyki pracy, pomiar zużycia energii, Wbudowany czujnik temperatury. Wygląda, że ma wbudowany mikrofon ponieważ ma funkcje reakcji na dźwięki np na klaskanie. Funkcja akustyczna to chyba najsłabszy punkt tego urządzenia ale może po prostu wymaga dokładniejszego strojenia/konfiguracji. Minusy urządzenia to wielkość obudowy która jest spora w porównaniu z konkurencyjnymi produktami oraz brak możliwości wpięcia standardowej wtyczki z otworem na bolec. Gniazdo typu Schuko

20.3.2017

Rewelacyjny sprzęcik. W połączeniu z routerami Fritza można włączać wszystko, co do gniazdka pasuje na różne sposoby. Użytkownika ogranicza jedynie wyobraźnia. Po ostatniej aktualizacji doszła możliwość sterowania dźwiękiem.Mam dwa takie gniazdka, jedno podłączone do kompa a drugie do drukarki i muszę przyznać, że działają tak jak sobie to obmyśliłem. Zakupię jeszcze jedno i podłączę do mini kompa. Po zamknięciu systemu, gniazdka wyłączają się same, co mam zaraportowane na tableciku lub smartfonie. Można sobie również ustawić powiadomienia na e-mail.

12.12.2017

Uważam , że sprzęt jest super mam kilka tych urządzeń. Cena troszkę za wysoka.

9.12.2014

W moim przypadku służy do zdalnego włączania drukarki sieciowej.

20.1.2018

spełnia oczekiwane funkcje

18.9.2014

super

13.11.2015

OK

4.5.2022

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności