logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie TENDA AV1000 GIGABIT POWERLINE ADAPTER KIT (PH3). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu TENDA AV1000 GIGABIT POWERLINE ADAPTER KIT (PH3).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu TENDA AV1000 GIGABIT POWERLINE ADAPTER KIT (PH3) liczba opinii klientów wynosi 45, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.4.2021

U mnie działa o rząd wielkości lepiej niż wifi. Polecam jako alternatywe do kładzenia kabli ethernet.Wybrałem go na podstawie testów z artykułu na PCLab. Również robiłem testy - przepustowość i ping do routera w sieci lokalnej przy braku ruchu i z obciążeniem iperf'em 3 (zarówno UDP jak i TCP). W moim mieszkaniu przepustowość TCP jest w okolicach 100mbps, a UDP ponad 200mbps. Dla porównania, z tego samego miejsca wifi (w wersji n) dochodzi do kilkunastu mbps.Bez ruchu opóźnienia są rzędu 2ms. Z ruchem TCP lub UDP 10 mbps się nie zmieniają. Z nielimitowanym ruchem TCP rosną do 4-8ms. Z nielimitowanym ruchem UDP około 30ms. To bardzo dobre wyniki (choć oczywiście o nadal gorsze niż ethernet).Dla porównania, wifi przy obciążeniu ma (w moim przypadku, ale to dość standardowe) opóźnienia rzędu tysięcy ms, czasem nawet gubi pakiety.
jeszcze

13.10.2021

Zdecydowanie gorsze rozwiązanie niż ethernet, ale jeśli tak jak u mnie - doprowadzenie ethernetu do komputera wiązałoby się ze zbyt dużym kłopotem, to to jest całkiem dobre rozwiązanie. Urządzenie nie obsługuje prędkości większej niż 60-100 Mbps - czy to kwestia kabla czy samego urządzenia, to jeszcze muszę przetestować. Jednakże kablami dołączonymi do urządzenia mitycznego 1000 Mbps się nie osiągnie...Niemniej, dalej jest to lepsze rozwiązanie niż wifi.

20.9.2021

Na około 30 metrach, w bloku z około 2000 roku, przy bezpośrednim wpięciu transmiterów w gniazdka na ścianie, uzyskałem 260 Mbps z pingiem maksymalnie 6 ms.Jeśli transmitery były wpięte w listwę przeciwprzepięciową, to uzyskałem jedynie 160 Mbps, także warto wpinać bezpośrednio w ściane :)Zdecydowanie lepsze od WiFi.

2.8.2019

Bardzo dobry transfer. Obawiałem się trochę starej instalacji elektrycznej, ale urządzenie radzi sobie znakomicie.Z czystym sumieniem polecam, jeżeli ktoś potrzebuje połączenia LAN, tam gdzie WiFi nie daje rady i nie ma możliwości pociągnięcia kabla.

1.2.2022

Działa :D internet śmiga mi elegancko po sieci elektrycznej. Jak ktoś ma problemy z wifi to ten produkt to zbawienie :) Do tego niedrogi w porównaniu do innych. Łącze gigibitowe rzeczywiście ma prawidłową szybkość. Zdecydowanie polecam

17.1.2022

Póki co sprawdza się bardzo dobrze. Trzeba tylko podpinać adaptery bezpośrednio do gniazdka, bez filtrów przeciwzakłóceniowych, a jeśli z przedłużaczem, to bez innych urządzeń wpiętych w ten sam przedłużacz.

13.11.2021

Rewelacyne rozwiązanie jak nie ma możliwości podciągnięcia kabla do innego pokoju. Testy Internetu pokazują mi transfer do 220 Mbit/s, ale kopiowanie pomiędzy komupterami nawet do 600Mbit/s. Polecam.

Firma moim zdaniem jak najbardziej wciąż trzyma poziom. Warto wspierać polskie firmy. Sprzęt dla mnie pierwsza klasa i co najważniejsze działa dokładnie tak, jak obiecuje i deklaruje producent

12.2.2021

Używam w budynku do podłączenia kamery monitoringu 2048x1536 25 klatek max przepustowość 5120 Mb/s i się doskonale sprawdza. Poprzednio TP-LINK 500Mb/s zrywał połączenie.

23.2.2022

Użytkuję od ok. miesiąca. Wszystko dobrze. Praktycznie nie wymaga konfiguracji: podłącza się w gniazdka, PLC znajdują się same nawzajem i połączenie działa.

2.9.2021

Spełnia swoje zadanie, zapewnia stabilne łącze. W grach zanotowałem stałe opóźnienie rzędu 50ms bez większych wahań, co na WiFi było nie do osiągnięcia

28.9.2018

Niewielkie wymiary, więc nie rzuca się tak chamsko w oczy jak niektóre inne urządzenia tego typu. Osiąga bardzo dobre prędkości, ode mnie 5+.

30.11.2021

Produkt godny zaufania. Wszystko zgodne z opisem. Nie stracił jeszcze połączenia odkąd go używam. Cena niska jak za taką jakość.

1.11.2021

Działa dobrze. Trzeba pamiętać aby unikać przedłużaczy i wpinać go bezpośrednio do gniazdka w ścianie. To poprawi działanie.

Pod względem estetyki i na pewno funkcjonalności wykonania jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności