logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus Cafule Usb 2.0 Usb C 2M Czarno-Czerwony (Catklfc91). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus Cafule Usb 2.0 Usb C 2M Czarno-Czerwony (Catklfc91).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus Cafule Usb 2.0 Usb C 2M Czarno-Czerwony (Catklfc91) liczba opinii klientów wynosi 151, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 48, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 85, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.5.2020

Przewód USB - USB C. Perfekcyjnie wykonany w materiałowym oplocie z dobrze zabezpieczonymi końcówkami przy wtyczkach. Giętki przewód i przede wszystkim 2 metrowa długość, zapewnia swobodne korzystanie z telefonu podczas ładowania. Co ważne, przewód jest na tyle elastyczny, że nie zwija się i nie plącze.

8.6.2021

Wyrobów firmy Baseus używam już w tej chwili od lat. Kable, ładowarki, uchwyty, nigdy nie zawiodły. Firma czynnie pracuje nad zmianą wizerunku towarów z Chin i wychodzi jej to coraz lepiej. Stosunek cena/jakość nie jest idealny, ale nie brakuje promocji umożliwiających kupno w przystępnej cenie.

27.3.2019

Kabel działa, obsługuje nawet fastcharge QC3.0. Współpracuje z oryginalną ładowarką od LG i LG G6. Oplot jest dość sztywny, ale nie bardzo mocno (trochę twardszy od standardowej izolacjii tego typu kabli). Rzep na kablu bardzo ułatwia jego zwinięcie i schowanie w takiej formie.

2.2.2021

Od dawna wiadomo, że oryginalne kable nie zawsze są dobre, ten jest idealny, starannie wykonany, odporny na "przegięcia", końcówki idealnie dopasowane (usb-c) no i wykończone detale miodzio.

13.10.2021

Rewelacja. Długi kabel więc można swobodnie ładować telefon nie siedząc przy kontakcie. Elastyczny kabel co powoduje, że jest podatny na zgięcia i odporny na uszkodzenia. Dużo lepszy od oryginału. Polecam

2.3.2021

Super lekki kabel, ładuje dobrze i jestem z niego bardzo zadowolony, dobry zakup za niskie pieniądze. Kolejny zakup udany. Zakupiłem już wiele rzeczy przez stronę i każdy produkt z wysokiej jakości.

17.1.2021

Solidnie wykonany kabel, jedyną wadą jest lekko luźny wtyk USB-C, przez co lubi on czasem wylecieć z telefonu przy mocniejszym poruszeniu (przy innych przewodach tak się nie dzieje)

1.2.2021

Niestety brak szybkiego ładowania w Samsung A70, ale to prawdopodobnie przez długość kabla spada napięcie. Bo w wersji 1m kabelek obsługuje fast charging

28.12.2020

Dobry kabel do przenoszenia danych z telefonu lecz do ładowania mocną ładowarką się nie nadaje ponieważ bardzo wolno ładują się urządzenia

10.2.2022

Bardzo ładne elementy czerwone. Kabel trzyma się mocno w telefonie. Oplot też wysokiej jakości. Nie zawija się.

12.9.2019

To już kolejny kabel Baseusa, który kupiłem. Świetna jakość, warto zapłacić za niego te kilka złotych więcej.

28.7.2020

Jak dotąd sprawuje się bardzo dobrze. Długi, taki jak chciałem. Estetycznie wykonany. Praktyczny.

2.10.2021

Któryś już raz kupuję ten kabelek i zawsze jestem zadowolony. Solidnie wykonany, atrakcyjna cena

12.3.2021

Świetny kabel, dobre wykonanie, sprawdza się przy ładowarkach TurboPower i QC 2.0 bez zarzutu.

14.1.2022

Długi kabel w twardym oplocie, nadaje się do szybkiego ładowania (Fast Charging od samsunga)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności