logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus Cafule Usb 2.0 Usb Typu C 2M Czarno-Czerwony (catklfc09). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus Cafule Usb 2.0 Usb Typu C 2M Czarno-Czerwony (catklfc09).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus Cafule Usb 2.0 Usb Typu C 2M Czarno-Czerwony (catklfc09) liczba opinii klientów wynosi 544, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 509, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.11.2019

Bardzo dobrej jakości kabel USB-C (Quick Charge 3.0, Quick Charge 4.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 1.0) w oplocie z kevlaru. Nowoczesny, efektowny design. Posiada bardzo użyteczny rzep, umożliwiający zwinięcie, co ułatwia jego przechowywanie - idealny także w podróży. Kabel umożliwia synchronizację, ładowanie oraz transfer plików pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w wejście USB oraz urządzeniami wyposażonymi w wejście TYPE-C . Bardzo szybkie ładowanie. Produkt wybrałem ze względu na jego długość, gdyż dedykowane w komplecie kable np. do telefonów są za krótkie. Posiadając niniejszy kable, na pewno Wasza komórka czy inny sprzęt nie spadnie z parapetu czy stołu. Jest wystarczająco długi,aby swobodnie łączyć Wasz sprzęt ze źródłem prądu. Szczerze polecam.
jeszcze

29.7.2021

Polecam!Świetny produkt, testowałam inne kable w tym także o wiele, wiele droższe, które po upływie miesiąca mojego użytkowania przestawały działać - połamały się druty w środku... ups no cóż kable ze mną łatwo nie mają.Natomiast ten jest wyjątkowy. Ufam, że wytrzyma ze mną dłużej albo na zawsze :)Jeszcze raz polecam!

5.6.2020

Wreszcie porządny kabel, który łączy i ładuje! (Tańsze niestety gdzieś tam się wyrabiają już po kilku dniach i cudem jest, żeby telefon zaczął się ładować). Tutaj nie mam nic do zarzucenia, działa świetnie, mimo konieczni przebicia się przez pancerną obudowę telefonu ;)

16.6.2020

Szybkie ładowanie dla telefonów Samsunga działa, kabel wydaje się solidny, a na pewno ładnie wykonany i z praktycznym "rzepem" do zmniejszania długości. Transferu danych nie sprawdzałem, ale nie mam podstaw by podejrzewać, że nie działa lub jest wolniejsze niż w opisie.

19.10.2019

Jeśli chodzi o szybkie ładowanie (Samsung EP-TA20EWE) to działa tak jak oryginalny kabelek. Do tego oplot jest mega opcją bo się tak łatwo nie uszkodzi jak zwykły gumowy kabelek. Wykonanie bardzo dobre, no i długość większa co daje większy zakres manewru:). Polecam

28.11.2020

Przewód wygląda bardzo solidnie. Jednak z moim telefonem samsung A5 2017 i na oryginalnej szybkiej ładwarce, telefon ładuje się dużo wolniej ok 2,5godz do 100%. Natomiast na oryginalnym kablu trwa to do 1,5godz. Może to, nie do końca udana podróbka??

4.9.2020

Działa i ładuje, oplot całkiem solidny co w połączeniu z dobrym gumowym przedłużonym przedłużeniem "anty złamaniowym" ;) daje dobry efekt, kabel się tak nie wygina i po miesiącu użytkowania nie widać żeby miał zamiar zacząć

25.7.2019

Przewód wzorcowej jakości. Po zwinięciu kabel posiada zapięcie na rzepa to petarda !!! Nie wszystkie kable ładują czy też przesyłają dane np. z Samsunga A70 z PC a ten bez problemu ładuje i przesyła dane do PC. POLECAM !!!

7.12.2020

Z dobra ładowarką sprawnie ładuje telefon mimo swojej długości. Wtyk USB - C jest mały i zgrabny więc się nie wyłamuje w gnieździe. No i ten sznureczek. Na koniec dodam że zapakowany jest jak produkt premium.

9.9.2019

fajny jakościowo, długi, chociaż niezbyt giętki. jednak ktoś chyba zaoszczedził na kablach bo w zależności którą stroną usb-c podepne wtedy telefon mówi mie że wolno ładuje bądź szybko

9.7.2019

Kabel super. Ładuje chyba nawet tak samo szybko jak orginalna ładowarka. Długość ma megaaa. Coś co było mi potrzebne, żeby kabel od ładowarki mnie nie trzymał przy kontakcie. Polecam

9.2.2021

Kupiłem kolejne 2 kabelki, bo byłem i nadal jestem bardzo zadowolony z pierwszego. Wtyczki wpinają się idealnie, bardzo dobra jakość wykonania. Ładuje na szybkiej ładowarce. Polecam

14.4.2021

Mam go od dwóch miesiecy to mój drugi taki kabel poprzedni przeżył rok, wszystko śmiga jest wytrzymały polecam kable z materiałów bo nie są rozciągliwe jak gumowe i trwalsze.

16.5.2020

wygląda dobrze, ładuje szybko choć huawei p10 nie wykrywa technologii quickcharge tak jak na oryginalnym kablu dlatego jedna gwiazdka mniej. Ale generalnie mogę polecić.

19.2.2020

Używam miesiąc. Dobrej jakosci, ładuje szybko, kolor odznacza się na tle innych dzięki czemu nie pomyle z innymi kablami i ładowarkami. Jestem zadowolony.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności