logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus czarny (CCFS-C01). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus czarny (CCFS-C01).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus czarny (CCFS-C01) liczba opinii klientów wynosi 210, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 200, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.11.2020

Jako że kupiłem Ładowarkę dla Stacji Dokującej DeX (12V/2,1A) to do działania nie wniosiłbym zastrzeżenia a nawet bym stwierdził że zaoszczędza dokupowania Przetwornicy DC-USBc tylko jedynym szkopułem do działania jest to że Kabel powinno być na identyczne wyjście (czyli USB-C) mimo tego nawet z Kablem pod Kompatybilność na 60W (20V/3A) daje sobie radę - w odwrotną stronę ze Standardowym Kablem (USB-USBc) odpada taki pomysł. | Nawet powsród tejże Recenzji spod "lygte-info" wypada dość dobrze, Jedyną wadą jest to że np. w HDMI Stick'u pod USB 2.0 nie będzie czasem działać złącze - ale co do Hybrydowego załączenia pod 5V: jest Absolutnie super,nie da się nawet narzekać pod Konwerterem VGA2RCAPolecam te rozwiązanie w sytuacjach kiedy Mamy "Stację Dokującą DeX oraz Kabel z Identycznym złączem" lub jeśli chcemy "Popracować przy Dwóch rzeczach, Ładując Telefon jednocześnie"
jeszcze

3.11.2021

Ładowarka warta swojej ceny. Nigdy jeszcze nie miałem tak dobrej ładowarki, która sama się lekko grzeje, podczas gdy telefon pozostaje w temperaturze pokojowej. Ładuję nią telefon zgodny z QC 4.0 i baterię o pojemności 4 Ah (4000 mAh) ładuję od 10% do pełna w około 45 minut. Oryginalna ładowarka Xiaomi (dołączona do zestawu) z identycznymi parametrami ładowała ten telefon nieco wolniej i znacznie bardziej się grzała niż ta. Naprawdę polecam, bo warto. To przyszłościowy zakup.

13.12.2021

Jakość wykonania i cena na plus.Na minus fakt, że porty są "połączone". Nie można ładować jednocześnie dwóch urządzeń różnym napięciem. Podłączając jednocześnie do ładowania Telefon i zegarek ładowarka głupieje. Albo nie lądowała jednego z urządzeń, albo lądowała oba wolna i wyłączyła się po zakończeniu ładowania telefonu.Lepiej dopłacić do GaN2 lite. Tam każdy z portów ma niezależne sterowanie.

30.10.2021

Quick Charge 4.0+ i PPS wspiera!! (przynajmniej według zawartej w środku opakowanie obsługi konstrukcji). Dlaczego opis ogłoszenia nie wspomina tego??Chyba, że to błąd, bo jest o tym wyraźna wzmianka tylko w obsłudze instrukcji, a na opakowaniu jest tylko QC 3.0

21.9.2020

Ładowarka jest ok - natomiast ma 2 wady. Po pierwsze w pewnych warunkach ładowania piszczy. Po drugie włączenie przewodu do jednego gniazda w momencie kiedy drugie jest już w użyciu, powoduje na moment odłączenie i ponowne podłączenie obu urządzeń.

23.12.2021

trochę dziwnie działa jak się podłaczy kable do obu gniazd, ładowarka bezprzewodowa nie chciała działać, dopiero jak odłączyłem kabel od drugiego gniazda zaczęła działać prawidłowo, generalnie w danym momencie tylko jedno gniazdo jest używalne

15.3.2021

Latarka ładuje zgodnie ze specyfikacją i bez zarzutu. Obudowa jest dość ostro zakończona od strony wtyczki 220V, co czuć przy wyciąganiu ładowarki z gniazdka, nie mniej stosunek jakości do ceny wśród podobnych ładowarek wydaje się najwyższy.

21.3.2020

Bardzo szybka ładowarka. Potrafi naładować mojego iPhone w 30 minut do ponad 50%, w przypadku ładowania dwóch telefonów jednocześnie ładowanie jest również szybkie. Długo zastanawiałem się na zakup i ten okazał się świetnym wyborem.

11.6.2021

Szybko ładuje (superszybkie ładowanie przy podłączonym tylko jednym urządzeniu ) po za tym ładowarka petarda, ładuje HŁAWEJE XIAJOMI AJFONY I SZAJSUNGI bezproblemowo, polecam kupić do niej dobre kable a będzie niezastąpiona

10.1.2021

Nie współpracuje prawidłowo z ładowarką bezprzewodową 15W tego samego producenta (po pewnym czasie bezczynności przechodzi w stan uśpienia i tak już zostaje - trzeba rozłączyć i podłączyć ponownie). Poza tym jest ok.

3.1.2021

Stabilna i szybka ładowarka QC 3.0Każde wyjście pracuje niezależnie bez względu na to, który tryb wymusza ładowane urządzenie.W trakcie podpinania kolejnego urządzenia, następuje sekundowa przerwa w ładowaniu.

30.12.2021

Ładowarka jest dosyć duża, jednak nie przeszkadza to w użytkowaniu. Wysoka jakość wykonania, port USB-A oraz USB-C i wiele protokołów szybkiego ładowania sprawiają, że jestem bardzo zadowolony z zakupu.

13.4.2021

Rewelacyjna ładowarka dla każdego potraktowanego po macoszemu przez giganta z jabłkiem. W bonusie dochodzi jeszcze gniazdo USB do ładowania innych produktów. Szybko ładuje iPhone, naprawdę błysk.

24.9.2021

Polecam, pełna zgodność z opisem. Produkt zgodny z Samsung S20+5G, superszybkie ładowanie działa doskonale. Możliwość zastosowania różnych gniazd uniezależnia od jednego rodzaju kabla.

14.1.2022

kabel porządny,zasilacz mega sprawny,szybkie ładowanie działa elegancko, zakupiłem ponieważ oryginalny zasilacz mi padł a nie chciałem dziadostwa,ten model zasługuje na szacunek

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności