logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie BASEUS ENCOK W04 PRO RÓŻOWE. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu BASEUS ENCOK W04 PRO RÓŻOWE.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu BASEUS ENCOK W04 PRO RÓŻOWE liczba opinii klientów wynosi 65, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 3.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.8.2020

Bardzo dobre słuchawki. Dźwięk czysty, wyraźne tony wysokie i niskie, basy delikatne ale są, a dla mnie to w sam raz (nie lubię gdy bas zagłusza muzykę). Rozmowy również zdają egzamin, zarówno w domu jak i na spacerze jestem dobrze słyszany i sam też dobrze słyszę. Wygodne i nie wypadają. Bardzo ładny design, wysokiej jakości etui. Łatwe w obsłudze. Bardzo fajnie że obie mogą być głównymi słuchawkami na zmianę. Jedyne czego w nich brakuje, to regulacji głośności. Zdecydowanie polecam!

10.1.2022

Słuchawki byłyby świetne, gdyby nie fakt, że prawa gubi zasięg, dość często. W dodatku prawa słuchawka prawie w ogóle nie reaguje na dotyk (trudności z przełączeniem/zastopowaniem utworu). Odnoszę wrażenie, że często dzieje się to w momencie, kiedy bateria ? jest do połowy naładowana. Możne trafił mi się taki model, ale jest to dość nieznośne. Z plusów, to na pewno dźwięk, dla mnie grają znakomicie, wygłuszają hałas. Bateria trzyma naprawdę długo

13.9.2021

Należę do tych osób co mają małe uszy a te słuchawki leżą w nich bez problemu i nie wypadają. Dźwięk jak za, tę kwotę jest super. Bez problemu łączą się , z każdym moim urządzeniem bluetooth . Czas pracy, nie używałem ich aż do całkowitego rozładowania. Raz zostało mi w nich 20% procent baterii po 5 godzinach słuchania muzyki

9.12.2021

Słabe nadajniki, bardzo często przerywa połączenie nawet przy prostym ruchu głową, podczas gdy telefon jest w kieszeni, pół metra od słuchawki. Nie najlepiej leżą w uchu i mogą wypaść po jakimś czasie

20.4.2020

Byłam bardzo zaskoczona tak czystym dźwiękiem! Idealnie dopasowują się do uszu. Bardzo leciutkie można wrzucić śmiało do kieszeni lub torebki. Po prostu sztosik :D

16.9.2020

Bardzo dobra jakość wykonania. Jakość dźwięku ok. Trochę denerwująca funkcje dotykowe, które włączają się często bez potrzeby przy poprawianiu słuchawek.

26.12.2021

Dobrze wykonane mają naprawdę duży zasięg i dźwięk jest genialny ale naprawdę szybko się brudzą i mocno to widać (mam kolor słuchawek czarny)

30.3.2022

Ja mam różowe, mąż czarne. Oby dwoje jesteśmy bardzo zadowoleni. Dźwięk czysty. Żadnych problemów podczas rozmów telefonicznych. Polecam!

5.1.2021

Kolor mają bardziej cielisty niż różowy. Bardzo ładnie wyglądają, dobra jakość dźwięku, dobrze odcina od dźwięków zewnętrznych.

2.3.2021

Bardzo solidne i dobrej jakości, dźwięk jest super. Najlepsza alternatywa flagówek od Apple

28.5.2020

Jak na swoją "wielkość" słuchawki gwarantują bardzo dobre brzmienie, także basu.

27.11.2021

Zajebiste są. Słucham po 3,5 h bez przerwy i mnie wgl uszy nie bolą. Rewelacja

11.12.2020

Jakość wykonania pozytywnie zaskoczyła. Jestem bardzo zadowolony, polecam.

8.12.2021

Bardzo dobrze wykonane słuchawki. Trochę ciche ale mi to nie przeszkadza.

7.6.2021

nie wypadają z ucha w trakcie użytkowania, ładnie i starannie wykonane

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności