logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus W09 Biały. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus W09 Biały.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus W09 Biały liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.5.2020

Do słuchania idealne: audiobooków, podcastów i słuchania rozmów - do muzyki słabo, bo nie ma niskich tonów Do prowadzenia rozmów kiepskie - mikrofon albo słabo zbiera, albo zbiera otoczenie. Na pocza tku się podjarałem i kupiłem Żonie, drugie pistacjowe - wtedy zrozumiałem dlaczego mówiła, że mnie słabo słyszy. Dodatkowo w moich popsuł się przycisk i musiałem przerobić je aby znów zaczęły się ładować i można było sparować z innym urządzeniem.Co ważne nie można sparować dwóch urządzeń jednocześnie tak jakby to sugerowała sspecyfikacja BT5.0
jeszcze

19.11.2020

Produkt nie nadający się do użytkowania. Zastanawiam się, kto pisze te pozytywne opinie? Chyba są wykupione aby wprowadzić w błąd i aby ktoś jednak je kupił. Niestety słuchawki nie nadają się do żadnego użytkowania, rozmowy niesłyszalne nawet w zamkniętym i cichym pomieszczeniu, dźwięk muzyki też jest porażająco zły. Stanowczo odradzam.

15.3.2021

Kupiłam te słuchawki, ponieważ cena była atrakcyjna. Baseus ma ogólnie dobre produkty. Dobrze grały, ale na dzień dobry problem z prawa słuchawka. Okazało się ze nie chce się w ogóle ładować. Musiałam je zwrócić, nie interesowała mnie reklamacja. Zawiodłam się
Warunki usługiPolityka prywatności