logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Black&Decker NVC215WA-QW. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Black&Decker NVC215WA-QW.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Black&Decker NVC215WA-QW liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Polecam odkurzacz. Korzystam głównie w samochodzie ale też czasem w domu się przyda. Jest super poręczny, bardzo lekki, nie męczy dłoni, można nim trochę wyżej nad głowę sięgnąć też i odkurzyć. Dobrze sprawdza się do wszelkich wykładzin w aucie bo tam są przeważnie twarde i ubite więc odkurzacz raz dwa wyciąga wszystkie rzeczy z nich. Jeszcze dodatkowo zaskakująco dobrze wykonanie. Miałem parę takich ręcznych odkurzaczy i przeważnie te tanie były tandetne po całości, ten nie jest, dużo lepszy plastik, solidniejszy i nie sprawia wrażenia mając go w ręku żeby miał się zaraz połamać. Za te pieniąze można go kupować. Sklep wysłał od ręki i następnego dnia już był w domu. Polecam gorąco.

Ma parę mocnych stron jak na tak tani model. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Czas ładowania jest co prawda długi ale w zamian nie powinno to przez bardzo długi czas nadwyrężać baterii tak jak szybkie ładowanie często to robi. Odkurzacz ma zbiornik który opróżniać można na bieżaco ale też da radę co kilka odkurzań to zrobić. Fajnie sobie radzi w kuchni do sprzątania z blatów i przy cokołach szafek. Dodatkowo poduszki, obicia wszelkiego rodzaju - do tego też dobrze się spisuje. Najczęście używa się go jak się coś po prostu nabrudzi, nasypie itp. Wtedy można w danym miejscu szybko sprzątnąć i nie przejmować się wytargiwaniem wielkiego odkurzacza z szafy. Dla mnie w sam raz.

Niesamowicie poręczny jest. Spodziewałam się znacznie mniej po nim, a naprawdę dobrze działa, ma niezłą moc ssącą. Idealny do puntkowego sprzątania, do wykładziny w samochodzie, do tapicerek w domu.

moc nie jest wielka ale do sprzątania drobnych rzeczy w kuchni i zamakarów wystarcza

W sumie nic dodać nic ująć, bardzo dobrze wykonany i ładnie wciąga.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności