logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Black&Decker PD1820L-QW. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Black&Decker PD1820L-QW.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Black&Decker PD1820L-QW liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.6.2017

Mam go od ponad roku więc coś mogę powiedzieć. Przy decyzji o zakupie najważniejsza była giętka rura, na wzór odkurzaczy stacjonarnych, gdyż przy małych dzieciach używamy na co dzień aspiratora do nosa tzw. katarek. Potrzebowaliśmy poręczniejszego urządzenia zarówno do domu, jak i na wyjazdy i w tym względzie urządzenie sprawdza się znakomicie. Z innych zalet należałoby wymienić moc, czas pracy na akumulatorze, stację dokującą. Jeśli chodzi o wady to niestety jest dość głośny i w tym modelu brakuje długiej końcówki do podłóg. Niestety zorientowałem się o tym po zakupie a później nie sposób dokupić ją oddzielnie, przewertowałem wszystkie możliwe sklepy internetowe i nic...Dlatego jeśli komuś zależy na tej dodatkowej funkcjonalności lepiej dopłacić i wybrać model z końcówką LF.
jeszcze

6.6.2022

Szukałem poręcznego odkurzacza do auta, ten jest 10/10 :) Można nim na luzie posprzątać całe auto, a różne końcówki bardzo w tym pomagają. Bardzo mocno ciągnie co jest najważniejsze (jednak trzeba pamiętać o regularnym czyszczeniu filtra, jeśli jest zabrudzony już tak super nie jest, a brudzi się szybko). Bateria mogła by trzymać troszkę dłużej i szybciej się ładować ale nie ma tragedii, odkurzacz jest tez całkiem głośny (Co mi akurat nie przeszkadza ale warto wspomnieć) Ogólnie jak najbardziej polecam, warty kasy ;)

27.10.2017

Bardzo wygodny odkurzacz do samochodu. Nie ma mocy takiej jak zwykły odkurzacz, ale mimo to świetnie sobie radzi z piaskiem, brudnymi dywanikami. Wygodna długa rura i długa ssawka szczelinowa. Stacja ładująca jest dobrym rozwiązaniem, pozostaje ciągle właczona i wystarczy postawić na niej odkurzacz po zakończeniu sprzatania, aby się naładował.Poza funkcjonalnością i dobrą jakościa, odkurzacz świetnie wygląda i przyciąga uwagę, może być nawet ozdobą :)

21.8.2018

Należy pamiętać, że to odkurzacz akumulatorowy. A w tej roli sprawdza się świetnie. Zasobów energii z powodzeniem wystarcza na odkurzenie wnętrza auta, wraz z bagażnikiem. Odkurzacz jest lekki, a dodatkowo ma bardzo elastyczny wąż ułatwiający manewrowanie. No i na dodatek końcówka z konwertowalnym zakończeniem - szczotka/ssawka. Po prostu świetne urządzenie.

27.9.2016

Odkurzacz rewelacja - chociaż opinie o głośności się potwierdzają... jednak coś za coś, przy takiej mocy tak zgrabny i mały sprzęt musi być trochę głośny. Kupiłem 3 szt. do domu, samochodu i do prac zawodowych - w każdym miejscu sprawują się rewelacyjnie. Giętka rura jest hitem w takim odkurzaczu.Jestem bardzo, bardzo zadowolony z zakupu !!!!

28.9.2016

Produkt pierwsza klasa, bardzo godny polecenia. Giętka rura po prostu rewelacja - wszędzie dojdziesz bez najmniejszego problemu. Chociaż jest trochę głośny, to jednak pełna rekompensata jest przy mocy i wydajności !!! Przydatny w domu, w garażu, w samochodzie -sprawdza się w każdych warunkach. Bardzo poręczy i super design.

25.11.2020

Co prawda mam ten odkurzacz od wczoraj ale już go porządnie w boju sprawdziłem.Jeśli chodzi o moc - pozytywne zaskoczenie, naprawdę jest nieźle. Design, giętkość rury, podstawka ładująca - super.Jedyny minus, ale według mnie do zaakceptowania to hałas - jest dość głośny.

8.8.2021

+ bardzo wygodne rozwiązanie dające możliwość dostania się w różne zakamarki+ wystarczająca moc / skuteczność- głośna praca- krótki czas działania na baterii / długi czas ładowania bateriiGeneralnie polecam, przydatna rzecz.

Jest super poręczny i dlatego go wybrałam. Chciałam coś niedużego ręcznego na baterię ale żeby koniecznie było z rurą od odkurzacza i ten był strzałem w dziesiątkę. Ideany do odkurzania trudniej dostępnych przestrzeni. Polecam

8.4.2016

dobrze wykonany odkurzacz, uniwersalny do zastosowania w domu i do sprzątania samochodu (nie obciąża akumulatora pojazdu); domownicy zadowoleni bo lekki, poręczny, ergonomiczny i ... wystarczający do czynności pomocniczych.

14.1.2019

Jestem zadowolona. To mały i poręczny odkurzaczyk, który można wykorzystać, gdy coś się np. rozsypało. Nie ma kabla, akumulator ładuje się ok. 3-4 godziny, a odkurzacz na baterii pracuje kilkanaście minut.

13.12.2021

Odkurzacz super, bardzo dobra siła, fajny sposób ładowania. Dodatkowo jeżeli potrzebujesz poręcznego odkurzacza którym wygodnie poodkurzasz w zakamarkach to rozwiązanie z rurą idealne.

6.4.2021

Wykonanie rewelacja, półki, szafki, trudno dostępne miejsca, wszystko można nim odkurzyć łatwo i szybko, nie ma problemu z wciąganiem piasku itp. Polecam!

20.11.2019

odkurzacz mógłby być nieco cichszy..... jest bardzo głośny, ale działa bez zarzutów i spełnia swoją funkcję na 100 %

Odkurzacz jest genialny, super wygodny, poręczny, idealny do odkurzania wszystko co wyżej, auta, tkanin, tapicerek…

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności