logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair Sabre Pro (CH9303101EU). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair Sabre Pro (CH9303101EU).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair Sabre Pro (CH9303101EU) liczba opinii klientów wynosi 12, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.2.2022

Zalety:1) W instrukcji jest opis konfiguracji DPI bez oprogramowania2) Program iCUE pozwala na aktualizacje firmware3) Program pozwala na ustawienie dowolnego DPI i też na stałe po odłączeniu zasilania itd.4) Przyjemnie się trzyma i ma wygodne przyciski5) Program ładnie wykonany graficznie6) Kabel ładnie wygląda7) Mysz ma sensor lepszy niż inne po 300 zł plus8) Dla boczne przyciski dają wygodną obsługę do cofania i przechodzenia do przodu w przeglądarce InternetowejWady:1) Bardzo głośno pstryka2) Obracanie kółka też jest głośne3) Wtyk USB jest duży4) Software DPI działa tylko i wyłączenie, gdy włączony jest w tle program, po jego wyłączeniu ustawienia zanikają, tylko do sprzętowego DPI5)Program waży 1GB i ma w nim oprogramowanie do wszystkiego Corsair co istnieje6) Program tworzy usługi w systemie, które działają bez przerwy, są one do różnego sprzętu, którego nawet możesz nie używać, program nie włącza tylko tego co wymagane i nie daje konfiguracji do wyłączenia niepotrzebnych usług, trzeba zamykać w msconfig7) Brak zabezpieczeń w usłudze "Corsair LL Access", pozwala na dostęp do dowolnego sprzętu z poziomu użytkownika, daje luke w zabezpieczeniach, opisują to w necie, można te usługę wyłączyć8) kabel w środku jest bardzo cienki i się gnie, osobiście boje się, że szybko mi się połamie i będę musiał sam lutować nowyFinalnie daje 4/6, bo najbardziej mnie boli ten kabel i grzebanie przy programie. Mysz zostaje u mnie.
jeszcze

20.12.2021

Myszka kupiona przed premierą za 179zł. Myszkę używałem 7 miesięcy. Na początku bez zarzutu - nic nie trzeszczy, wszystko gładziutko, przyjemnie chodzi. Dopiero po 6 miesiącu użytkowania scroll się zepsuł - gdy był używany myszka nie odpowiadała, a po czasie dziwne rzeczy się działy na komputerze - kursor klikał przez parę naście razy, przyciski z klawiatury były losowo wciskane itp. . Prawy przycisk zaczął trzeszczeć i było to też bardzo nieprzyjemne w użytkowaniu. Podsumowując mysz w tej cenie bardzo dobra, lecz po czasie nieintensywnego użytkowania napotkały mnie mnie defekty. Następnym razem raczej poszukam innej, ciekawszej oferty.

7.5.2021

Myszka ma świetny kształt i rozmiar do palm gripa dla dużych dłoni, ale do claw gripa też się nada. Trochę jak taki dłuższy i wyższy Deathadder. 8000hz działa w Valorant, Csgo i Overwatch ale nie działa w Apex Legends, tam niestety max jaki u mnie działał to 2000hz. Oprogramowanie jest ok wbrew tego co wszyscy mówią. to co ma ustawiać to ustawia. Szkoda, że nie ma zapasowych ślizgaczy w pudełku. Lewy i prawy klik bardzo przyjemne i wyczuwalne, scroll wheel też jak najbardziej w porządku, nie zdarza mi się przypadkowo podczas gry skoczyć. Ogólnie polecam.

25.2.2022

Jeśli chodzi o specyfikację to powinna zadowolić każdego. W sprawie materiałów z jakich ją zrobiono to jest lekka i nie zostawia widocznych śladów a do tego pokrętło i przyciski boczne bardzo przyjemne. Kształt? Zawsze mam problem z kształtem myszek, ale ten model okazał się fantastyczny i odkąd go mam to wszystko siada (chwyt podobny do "Razer Deathadder" oraz niepopularnego "Flashfire E5 Acuter 100") Generalnie to polecam. Ale nie polecam kupowania przez internet jeśli jesteście wybredni jak ja. ;)

15.10.2021

Myszka jest super. Nie ma dziur a jednocześnie jest lekka. Myszkę kupiłem za 129 zł w innym sklepie i w tej cenie jest mega. Szkoda, że nie ma przełącznika zmiany dpi obok rolki (tak jak wersja z rgb). Myszka wykonana w całości z plastiku ale chyba z uwagi na niską wagę, nie sprawia on wrażenie nadmiernie śliskiego więc myszkę trzyma się pewnie.

Myszka chodzi świetnie, a wyglada bardzo niepozornie. Brak podświetlenia i innych cudów, można się skupić na graniu a nie tym jak myszka wygląda. Dokładnie tego szukałem. Polecam gorąco

8.2.2022

Produkt z wyższej półki jest różnica w porównaniu z produktami standardowymi. Jak ktoś dużo pracuje - polecam.

dłuższy czas już z niej korzystam i uważam, że była warta swojej ceny

14.2.2022

Duża, lekka, wygodna i tania myszka polecam

6.7.2022

Działa poprawnie

29.1.2019

4,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności