logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair Survivor 32GB. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair Survivor 32GB.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair Survivor 32GB liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

31.12.2012

Kupiłam tego pendrive po przeanalizowaniu testów na forum PClab'u. Może i nie jest to najtańszy wybór wśród podobnych mu pod względem technicznym, ale zdecydowanie dla mnie najlepszy. Wytrzymały, szybki w kopiowaniu, znakomicie sprawdza się jako backup ważnych danych. Mój wybór to stealth, bo czarny design bardziej do mnie przemawia. Szczerze polecam pojemność 32 GB w tej cenie- idealnie wystarcza na zwykłe korzystanie z pendrive'a. Jako, że często przez przypadek zdarza mi się upuścić techniczne zabawki (taki ze mnie pechowiec ;-)),to Corsair jest dla mnie idealny- wstrząsoodporny i wodoodporny, co zdążyłam już przetestować.Zabawka warta kupna ;-)
jeszcze

25.2.2010

Dobry pendrive do zadań "specjalnych". Jego charakterystyczną cechą jest zakręcana nasadka zakrywająca złącze USB, umożliwiająca noszenie go jako brelok. Metalowa obudowa chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i po części przed wilgocią. Z technicznego punktu widzenia jest to dosyć szybki pendrive (szczególnie w odczycie, w zapisie słabiej). Polecam, choć cena jest wygórowana.

13.1.2012

Design idealnie dopasowany do przeznaczenia pendrive'a. Wydaje się faktycznie nieprzemakalny co gwarantuje dodatkowa uszczelka przy gwincie. Działa bezproblemowo na różnych komputerach i systemach operacyjnych. Niestety cena...

6.2.2014

Dziala bez zarzutow w kazdych warunkach
Warunki usługiPolityka prywatności