logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair Flash Voyager GTR 32GB (CMFVYA32GBGT2). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair Flash Voyager GTR 32GB (CMFVYA32GBGT2).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair Flash Voyager GTR 32GB (CMFVYA32GBGT2) liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.7.2011

Corsair jest znanym i cenionym producentem pamięci flash. Kiedy miałem zamiar kupić swojego pierwszego pendriva, który miałem zamiar wykorzystywać szerzej, niżeli tylko do przechowywania *.doc i przenoszeniu zdjęć (pendrive 8GB i więcej), mój wybór padł na Patriota Xporter XT i właśnie na jeden produkt od Corsair, pamięć Voyager. Jednak pamięć Patriota okazała się wtedy dla mnie lepszą inwestycją, a to za sprawą ceny- Patriot był o wiele tańszy. Niestety, pena zapodziałem. No i znalazłem na jednej z aukcji na allegro.pl właśnie Voyagera GTR i postanowiłem go kupić. Ogromna pojemność jest wielką zaletą, ale większą jest fakt, że pliki przesyłane na pena trafiają tam z niewiarygodną prędkością!Jeżeli Patriot jest szybki, to nie wiedziałem, że po przetestowaniu Voyagera GTR dostanę lekkiego szoku. Średnia wysyłania filmu na niego to 30MB/s. Ten wynik jest naprawdę nieprawdopodobny. A zwłaszcza, że jeżeli posiadamy USB 3.0 ten wynik możemy poprawić, a to dlatego, że Corsair model ten wyposażył w zgodność z USB 3.0. Niestety, nie miałem możliwości przetestowania go na tej magistrali, ale sądząc po tym co widziałem na USB 2.0, to na pewno nie byłbym zawiedziony osiągami. Zdjęcie w galerii różni się od mojego pena- nie jest taki szeroki, ale to ten sam model. W pudełku oprócz samego pena znalazłem jeszcze smyczkę i przedłużkę do USB.Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem porządnego pena, kup właśnie ten, lub inny od Corsaira. Patriot jest dobrym wyborem, jeżeli nie chcesz wydawać fortuny na taki zakup, ale naprawdę opłaca się wydać tą kasę. Za szybkość, wytrzymałość i za ogrom pamięci ode mnie max punktów. Nawet jeśli kogoś odpychają jego rozmiary, czy barwa żółto-czarna;).
jeszcze

10.2.2011

Produkt jest po to jak sama nazwa wskazuje nośnik danych. Ja zainstalowałem PortableApps i ma masę programów co ułatwiają mi życie gdy jestem u kogoś w gościach na PC. Zaś dane mam np: mp3, fotki, dokumenty, jednak zaznaczyć należy, iż za każdym razem gdy napiszę, ściągnęmp3 lub zrobię fotkę to dane lądują na PC i penie. Jest to prosta zasada kopi bezpieczeństwa, jeśli ktoś tego nie kuma to musi się tego nauczyć, tak jak i reklamacji produktów lub/i zwrotu kasy i ponownego zakupu aby nie zostać z zepsutym sprzętem po np 2 latach ciągłej wymiany.Ogólnie polecam ( mimo iż jeden reklamowałem ) jest szybki, pojemny, odporny zaś wady to jak pisałem reklamacje..reklamacje i ....zwrot + ponowny zakup.
jeszcze

3.8.2011

szybki, pojemny i czego chcieć więcej? zdecydowanie wart swojej ceny :) Corsair od lat idzie tym designem, który jest i funkcjonalny i ładny. A mity o zsuwającej się "pokrywce" można między bajki wsadzić. 4 różne Voyagery mam i w żadnym nie ma tak że sama spada czy coś w tym rodzaju. Może są ciut luźniejsze niż w nowości, ale same nie mają szans spaść.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności