logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Creality Ender-5. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Creality Ender-5.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Creality Ender-5 liczba opinii klientów wynosi 20, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.4.2021

Recenzji tej drukarki jest sporo więc nie ma sensu rozpisywać się tutaj. Ale faktem jest, że łatwo ją złożyć i jest prosta w obsłudze.Samo wykonanie otrzymanego egzemplarza bardzo wysokie, jedynie stół w jednym miejscu (prawy środek) lekko wklęsły - na szczęście tuż przy krawędzi więc nie wpływa znacząco na wydruki. Co do poziomowania oprócz standardowej kartki papieru polecam wydrukować specjalnie przygotowane druki pod poziomowanie stołu (bed leveling).U mnie ukazały niedoskonałości poziomowania kartką i po trzecim wydruku (który trwa parę minut) stół był tak wypoziomowany, że kolejne kilkanaście druków poszło bezproblemowo.Można przyczepić się do instrukcji, brakuje w niej kilku detali, z czego najważniejszy jest brak informacji o tym, że pionowe profile mają swoją górę i dół. Dobrze za wczasu obejrzeć film ze składania - uniknie się niepotrzebnego demontażu.Załączone narzędzia słabej jakości, do złożenia drukarki wystarczą w zupełności ale jak ktoś ma jakieś "zwykłe, domowe" to lepiej ich użyć.Za to załączony adapter (microSD do USB) jest tragicznej jakości. Karta lata po całym adapterze do tego stopnia, że bez tekturki albo przytrzymania ręką nie jest widziana w komputerze. Lepiej od razu zaopatrzyć się w inny adapter.
jeszcze

3.1.2021

Żeby działała jak trzeba, należy wprowadzić dużo ulepszeń takich jak usztywnienie stołu grzewczego, trzymanie bowdena i definitywnie trzeba zastosować szkło na stół grzewczy bo ten, który jest w mojej drukarce ma dół na środku około 0.5mm w stosunku do naroży.

4.11.2021

w porównaniu do endera3 ta drukarka jest duzo cichrza. chyba przerobie ją z bowdena na direct drive bo długość rurki troche przeraża. W moim modelu było pęknięte jedno z conectorow end stopu ale przy niewielkim naprostowaniu pinów działa

4.10.2021

Drukarka ok (pracuje 2 tydzień non stop).Łatwa w montażu a w porównaniu do Anycubic Mega jest bardzo cicha. Jedynie zaczyna szwankować wentylator płyty głównej. Lecz to tani problem.

28.9.2021

świetna, drukuje od razu po złożeniu - trzeba tylko pamiętać o dokręceniu śrubek na zębatkach i sprzęgłach bo inaczej może wyjść pochylony wydruk

12.4.2021

Jak na razie brak zastrzeżeń. Bardzo dobra jakość wydruku prosto z pudełka, nic nie trzeba regulować, poprawiać, zmieniać.

19.10.2021

jak na tak niską cenę drukarka bardzo fajnie drukuje . Nie jest podłączona do komputera jeszcze ale myślę że będzie ok.

10.2.2021

Dla mnie super. Drukuje ładnie, oczywiście pod warunkiem ustawienia dobrych parametrów.

16.9.2021

Recenzji jest wiele. Ja dopiero zaczynam jej używać, więc trudno napisać coś istotnego.

29.10.2021

Moja pierwsza drukarka 3D. Fajnie, szybko się montuje a wydruki wychodzą piękne.
Warunki usługiPolityka prywatności