logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dell WM527 Czarna (570AAPS). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dell WM527 Czarna (570AAPS).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dell WM527 Czarna (570AAPS) liczba opinii klientów wynosi 70, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.4.2021

Ponadczasowa!Tak, działa 2-3mce na bateriach (codziennie po minimum 8h). To jej jedyny minus(?). Nie wiem jak inne bezprzewodowe, ta przestaje działać nagle, ale przynajmniej kulturalnie świeci delikatnie na czerwono sugerując wymianę baterii. DLA MNIE TO NIE JEST JEJ MINUS! Nie potwierdzam także dziwnej opinii niewygodnego klawisza back (nie jest prawdą, że niechcący wciska się, jak się świadomie nie kliknie to się samo nie wciska!). Za samą myszkę nie wiem czy dałbym prawie dwie stówy, ale cena/jakość kupione w pakiecie z klawiaturą premier - zdecydowanie polecam!

9.2.2018

Bardzo piękna mysz, świetnie leży w dłoni. Nigdzie o tym nie jest napisane, ale jest DWUSYSTEMOWA. Może zarówno działać "radiowo" z wtykiem USB, oraz przez bluetooth. Ma też przełącznik, dzięki któremu można sparować ją z trzema różnymi urządzeniami. jedno radiowe, a dwa na bluetooth. Najważniejsze, że bluetooth nie rozłącza się, choć czasem chwilę trwa, aby "obudziła się po dłuższej przerwie". Jak na mój gust, jest troszeczkę za lekka, ale to najlepsza mysz jaką kiedykolwiek miałem. Polecam

1.9.2019

Długo się zbierałem do jej zakupu ale ostatecznie nie żałuje wydanych pieniędzy. Myszka trochę "fikuśna" jak na standardy DELL ale fajnie ukształtowana,miła w dotyku i oczywiście dobrze złożona. Nic w niej nie trzeszczy. Dość szybko się paruje z laptopem, spełnia moje oczekiwania. Czasami lubi się rozłączyć ale wynika to raczej z nagromadzenia urządzeń bluetooth w około niż z jakiejś wady urządzenia. Ktoś, kto lubi gadżety będzie zadowolony, do pracy jak i zabawy nadaje się w 100%.

26.7.2020

Myszka jest "OK", ale pierwsze wrażenie to chęć odesłania. Do myszki trzeba się przyzwyczaić, nie jest zbyt ergonomiczna. Najgorsze są przyciski boczne, o ile do tego pod prawym kciukiem da się wykorzystać. To już z drugiej strony jest totalnie niepraktyczny. Dla mnie projekt myszki jest umiarkowany. Zaleta to nie rozłącza bluetooth.

2.4.2019

Mysz dobrze wykonana, przełączanie bluetooth między komputerami działa bez zarzutu, fajny design, świetne że można schować dongiel usb wewnątrz.Jedyne co to jak na męską dłoń trochę mała brakuje podparcia pod dłoń, muszę się jeszcze przyzwyczajać.

7.11.2019

Design produktu na poziomie. Sam produkt bez zarzutu.Jedyną wadą jest średnia czułość dotykowego panelu do przewijania strony. Długo mi zajęło, zanim wpadłem na to, jak mam otworzyć np stronę w nowej karcie za jego pomocą.

21.8.2018

dzisiaj nabyłem mysz Dell WM527, jestem z niej bardzo zadowolony , pracuje na niej korzystając z połączenia Bluetooth , jest precyzyjna , nie zawiesza się , wszystkim polecam , którzy szukają dobrego laserowego gryzonia.

19.9.2019

Znakomita jakość wykonania, wygodna mysz świetnie leżąca w dłoni. Wykonana z ciepłego materiału. Bardzo cichy "klik". Wygodna w szczególności dla osób które często podróżują i chcą przewozić myszkę w ciasnej torbie.

23.9.2018

Dell WM527 to bardzo dobra, wygodna i precyzyjna mysz o eleganckim wyglądzie. Możliwość sparowania z 3 urządzeniami i łatwością przełączania jednym przyciskiem pomiędzy nimi dodaje komfortu pracy.

20.3.2020

Ergonomiczna, wysokiej rozdzielczości, działająca na każdej powierzchni, bezprzewodowa, mysz komputerowa spełniła moje wymagania pod każdym względem. Polecam

4.12.2020

Jestem z niej zadowolony , nie zawiesza się , pracuje na niej korzystając z połączenia Bluetooth , jest precyzyjna. Wszystkim polecam.

17.10.2020

Na błyszczących powierzchniach i białych blatach potrafi się pogubić. Niesamowity wygląd i wygodny chwyt. Zdecydowanie godna polecenia.

14.1.2021

Zdecydowanie wolałem tradycyjne myszki z obrotowym elementem do przesuwania kursora, w w tej niestety Dell przekombinował

18.6.2020

Bardzo wygodna i przy okazji nietypowa mysz. Możliwość przypisania kilku urzadzen. Polecam.

23.4.2020

Używam doborach i jest super, trzeba się trochę przyzwyczaić, ale jak dla mnie ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności