logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dell WM615 Czarna (570-AAIH). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dell WM615 Czarna (570-AAIH).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dell WM615 Czarna (570-AAIH) liczba opinii klientów wynosi 61, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 3.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.11.2020

Myszy używam już półtora roku, sprawuje się świetnie, jest dobrze wyciszona. Cała mysz jest pokryta czymś gumopodobnym, co mnie na początku trochę odstraszało, lecz powłoka dobrze znosi próbę czasu, nie zostają na niej odciski, nie uszkadza się przypadkiem. Baterie wymieniam co ok. 6 miesięcy, uznaję ten wynik za wystarczający. Świetnie sprawuje się przy przeglądaniu treści w Internecie, pracy z programami do grafiki, projektowania (Photoshop, AutoCAD) oraz przy przewijaniu długich ścian tekstu podczas programowania. Sprawa, na którą warto zwrócić uwagę, to przestawienie w ustawieniach systemu ilości przewijanych linii z wartości domyślnej na 1, co pozwoli na płynne animacje, zamiast częstych skoków.Mysz zapamiętuje kilka urządzeń, po włączeniu automatycznie łączy się z ostatnio używanym, które jest w danej chwili w zasięgu. Jeśli ktoś szuka jednej myszy zarówno do pracy biurowej/ graficznej oraz do grania to radzę się wstrzymać - do grania to ona się nie nadaje w ogóle. Kształt konstrukcji przy mocniejszym dociskaniu w grach powoduje małe odkształcenie, co może doprowadzić do uszkodzenia, a do tego brak możliwości dokładnego scrollowania i wciskania scrolla (trzeba 2x dotknąć powierzchni do przewijania) całkowicie ją moim zdaniem tutaj dyskwalifikuje. Na plus jest jeszcze fakt, że mysz przesyła do Windowsa aktualny poziom baterii, więc zawsze wiadomo kiedy pora na następną parę. A jeśli komuś się nie chce sprawdzać to jest jeszcze dodatkowa dioda, która zaczyna "oddychać" na czerwono przypominając o tym fakcie przy ostatnich 15%. Produkt świetny, ale trzeba wiedzieć do czego. P.S. Co do zdjęcia - tak, mysz ma strukturę miejscami błyszczącą, ale tylko w mocnym świetle.
jeszcze

28.10.2020

ładna lecz niestety nie jest funkcjonalnamało precyzyjna z powodu specyficznej konstrukcji i oporu jaki stawia przy przesuwaniumoim zdaniem ma zbyt szerokie 2 paski podpierające powinny byc 3 podparcia jak w tradycyjnej wtedy jest mniejsze tarcie i zwiększa precyzjękonstrukcja powoduje, że męczy się dłoń przy dłuższym użytkowaniuwolę tradycyjne myszki jednaknatomiast wygląd prestiżowy, pięknie się prezentuje i zajmuje wyjątkowo mało miejsca po złożeniunie trzeba pamiętać od nadajniku bo go nie trzeba wkładać do usbdziała po bluetoothiewarta ceny ale bardziej prestiż niż funkcjonalność niezbyt precyzyjnie działa dotyk na pasku do przesuwania (zamiennym do kółka)

25.5.2018

Bardzo dobra jakość wykonania, cicha. Niestandardowy design - wzbudza zainteresowanie. I największa zaletą jest, że się składa - równie sprawnie i cicho.Martwi mnie jedynie to, że czasem się zawiesza... Aby wróciła do żywych trzeba kilka razy kliknąć przycisk myszy lub skorzystać z touchpada w laptopie i dopiero potem z myszy.Bywa to irytujące - nie wiem, czy "ten typ tak ma", czy to jest wada mojego egzemplarza. Ale pamiętam, że wcześniejsza myszka na bluetooth wykorzystywana co prawda w innym laptopie, konkurencyjnej marki miała podobnie.

13.4.2017

Zgodzę się, wybierając tą mysz trzeba zastanowić się do czego będzie służyła, moja praca głównie opiera się na pakiecie office, internet, maile czasem multimedia jak czas na to pozwoli i tu mysz sprawuje się genialnie. Chwilę trwało zanim przyzwyczaiłem się do nowego scrolla, za to bardzo cicho pracuje, jest niesamowicie lekka i idealnie wyprofilowana, wydaje mi się, że zaokrąglony spód płynniej chodzi po powierzchni biurka czy nawet na fotelu, bo i tak się zdarzyło. Precyzja, ergonomia, cena 6/6

20.2.2019

Opinia powinna zostać podzielona na 2 sekcje.Mobilność 5* - składa się, jest mobilna i naprawdę bez problemu można ją schować w etui do laptopa.Użyteczność 3* - przyciski fizyczne - świetne. I na tym koniec. Czujnik laserowy jest na przodzie myszki przez co trzeba się przyzwyczaić do jej obsługi bo działa nieco inaczej niż inne myszki (wskaźnik), scroll - zależy do czego, trochę przeskakuje, jako że mam Macbooka jestem trochę przyzwyczajony z touchpada, jednak i tak chodzi trochę topornie.

17.10.2017

Myszka ładna, po złożeniu zajmuje mało miejsca w torbie do laptopa co jest wielkim plusem. Bardzo dobrze leży w dłoni. Łączy się bezpośredni pod bluetooth dzięki czemu nie zajmuje gniazda usb jak większość myszek bezprzewodowych. Niestety zdarza się jej przyciąć (nie wiem czy to wina myszki, laptopa czy sterowników) i dotykowy scroll jest niewygodny i mało precyzyjny.

29.11.2019

Super muszka do prac biurowych , programowania itp. na pewno nie polecę je do Acada , chociaż zdarza mi się jej do tego użyć. Czujnik myszki znajduje się z przodu , więc trzeba się przyzwyczaić, scroll super... Jedyny minus to bateria, czasami przy wskazaniu poniżej 50% scroll przestaje działać, ale dotyczy to słabych ( nie firmowych) baterii...

6.3.2017

Myszka bardzo ładnie wykonana, miękkie w dotyku materiały, świetna ergonomia. Wadą jest nieprecyzyjny padzie zastępujący rolkę w klasycznej myszce. Jeśli ktoś używał klasycznej rolki do przesuwania stron, będzie chwilami poirytowany.

12.9.2017

Myszka jest malutka, aczkolwiek komfort pracy jest wysoki. Zasilana przez zwykłe baterie AAA działa bezbłędnie, póki co prawie 3 miesiące. Plus za składaną konstrukcję, na pewno jest to zaleta w przypadku noszenia myszki w torbie.

30.12.2019

Mysz kupiłem dla swojej partnerki. Mysz jest dość mała więc pasuje do jej ręki. Trzeba się przyzwyczaić do używania scrola. Ogólnie po tygodniu używania nie znalazłem jakiś szczególnych wad.

28.8.2017

Działa genialnie. Nie ma z nią żadnych problemów. Ma też bardzo przyjemny ergonomiczny kształt.

5.1.2018

Działa dobrze i jest wygodna w użytkowaniu, trochę lepsza mogłaby być szybkość działania

23.11.2020

Super pomysł, ale gładzik zbyt czuły. Co jakiś czas mysz robi co innego niż ja chcę.

2.4.2017

Wymaga przyzwyczajenia. Jest wygodna, dobrze wykonana i bardzo kompaktowa. Polecam!

13.1.2018

Bardzo dobra i solidna myszka. Nie wymaga dodatkowe adaptera.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności