logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Ekspres Bosch Tassimo Vivy2 TAS1403 Czerwony. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Ekspres Bosch Tassimo Vivy2 TAS1403 Czerwony.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Ekspres Bosch Tassimo Vivy2 TAS1403 Czerwony liczba opinii klientów wynosi 54, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 50, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.5.2020

Ekspres kupiłem w prezencie dla Mamy, okazało się, że bardzo udany podarunek. Bardzo atrakcyjna cena ekspresu, stylowy wygląd i co ważne śmiesznie łatwy w obsłudze sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem. Duży i bezproblemowy dostęp do kapsułek z kawą, które można dostać praktycznie wszędzie. Kawa bardzo dobra, jak na tej klasy ekspres. Oczywiście nie ma co porównywać z kawą z ekspresów automatycznych ale za ta cenę nie spodziewalem sie, ze bedzie aż tak dobra. Dodatkowo łatwość przyrządzenia kaw typu Cappucino, Late itp. sprawia, że jest świetnym rozwiązaniem zarówno na codzień jak i na imprezę. Zdecydowanie Polecam!

20.11.2018

Przyszła jesień, dzień króciutki A mnie dobijają smutki. Szukam zewsząd pocieszenia, Czegoś też dla podniebienia. Kawa latte... Cappuccino... Nie masz sprzętu kobieciono... Trzeba kupić ekspres nowy, Kompaktowy, kapsułkowy. Szukam więc na Euro stronie, W moim małym telefonie. Coś co by mi pasowało Cenowo nie zrujnowało. O! Bosch Tassimo Vivy 2 Same dobre cechy ma! Jest malutki i taniutki On poradzi na me smutki! Szybko kawe zrobić umie, Bo kapsułki swe rozumie! Zamówione, zapłacone I przez Euro dostarczone. Cieszy oko, podniebienie Mam co rano dogodzenie. Bo ekspresik szybko sprawnie, Robi latte tylko dla mnie!

14.6.2020

To mój drugi taki ekspres. Poprzedni był nieco straszy i lata ze mną zrobiły swoje. Jestem zadowolona z nowego ekspresu, nowy ładniejszy wygląd, szybkość robienia napoju, łatwość obsługi, jest instuicyjny. Ekspres wyposażony dodatkowo w funkcję samoczyszczenia pozwala utrzymać go w czystości na codzień, czego brakło poprzednikom. Napoje do niego ogólnodostępne. Mały, zgrabny, nie zajmuje dużo miejsca w kuchni. Pojemnik na wodę łatwy w dostępie. Szukajac nowego ekspresu brałam pod uwagę tylko kolejny Bosh Tassimo. Nawet dzieci chętnie same robią sobie napoje czekoladowe.

19.6.2021

polecam Bosch Tassimo Vivy 2 TAS 1403 Bosch Tassimo Vivy 2 TAS 1403- jedynie na co trzeba zwracać uwagę, to przed użyciem kapsułek Milka z kakao trzeba wyczyścić porządnie express, bo często blokuje kapsułkę ( ja przestałam używać tych kapsułek, 1 express się zablokował a drugi cudem odblokowałam) poza tym polecam sprawdza się przy pozostałych kawusiach

4.8.2020

Super produkt, duży wybór kaw i napojów mlecznych. Nareszcie nie muszę tłumaczyć dzieciom, dlaczego nie mogą wypić kawki jak mamusia :D Dzięki Tassimo! Teraz południowa kawka odbywa się bez nudzenia córy o "łyczka kapuczino", bo popija pyszne Oreo lub Milkę ;) Wszystko na plus.

31.3.2018

Ekspres bardzo super szczególnie jak na swoją cenę. Kawa jest robiona bardzo szybko. Jedynym minusem jest niewielka dostępność kapsułek w sieci Euro, bo np. nie mają herbat, które już w innym sklepie internetowym można zamówić. Sam ekspres bardzo polecam.

20.3.2018

Bardzo fajny wizualnie ekspres , do tego przystępny koszt zakupu. Kapsułki dostępne w każdym markecie.. Dla osób dbających o linię niestety ale kapsułki Milka raczej nie będą dobrym wyborem- wysoka wartość energetyczna.

23.4.2018

Po 4 miesiącach ekspres działa doskonale. Jedyną wadą jest brak informacji o pojemności filiżanek koniecznych do różnych rodzajów kaw i napojów TASSIMO, Taka informacja powinna być na opakowaniu kawy lub napoju.

4.12.2018

Po zakupieniu produktu, przeszedł on mały test w rodzaju sporządzenia kilku różnych kaw. Okazało się trafionym zakupem, bo kawka wyśmienita i tylko delektować się smakiem aromatu prawdziwej kawy.

28.1.2021

Używam ekspresu do kawy Tassimo od lat i każdy kolejny model jest coraz bardziej doskonały. Prosty w użyciu, łatwy do czyszczenia. Dzień bez kawy Tassimo dniem straconym.... Polecam .....

12.12.2018

Szybko parzy wodę na herbatę. Prosty w obsłudze i przy tym ekonomiczny. Posiada samowyłącznik poboru prądu. Sam reguluje odpowiedni poziom wody do poszczególnych kapsułek kawowych.

10.2.2018

Po trzech tygodniach "skromnego" użytkowania oddany do naprawy. Zakupilem ekspres firmy Bosch zachęcony bezawaryjnym użytkowaniem kilku innych sprzętów w moim gosp. domowym.

2.4.2021

Ekspres jest super, szybka i dobra kawka . Jedyny mankament to mały wybór kaw. Wiem,że jest dużo więcej rodzajów, ale nie w Polsce A szkoda. Z expresu jestem zadowolona.

12.11.2019

Działa jak należy. W kilku biurach są takie same od dwóch lat i na razie bez awarii. Mieliśmy droższy tej samej marki i popsuł się. Troszkę głośny,ale to tylko chwila.

27.1.2021

Sprzęt ładny, kompaktowy i łatwy w obsłudze. Cichy w eksploatacji. Kupiłem dla mamy (70+), która jest z niego zadowolona. Tanie kawy i szeroki wybór napojów.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności