logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ESPERANZA EKK010E. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ESPERANZA EKK010E.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ESPERANZA EKK010E liczba opinii klientów wynosi 213, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 198, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.3.2021

Przy pełnym przechyleniu wieczko dość mocno się odchyla, pomimo wypustek mający je przed tym chronić. Trzeba je trzymać, a to może być trochę problematyczne przy nalewaniu wrzątku. No i w środku jest miarka maksymalnego poziomu wody - z plastiku - szkoda bo cały czajnik jest z ceramiki. Ale za te pieniądze to niewielkie niedogodności.

6.4.2020

Polecam ten czajnik.Ma tylko jeden element plastikowy, który ma styczność z wodą (poziom wody)Grzałka jest skręcona na srubki nierdzewne i uszczelke do ceramiki,a nie wklejona na klej i dlatego nie smierdzi chińszczyzna.Polecam bo mam takie już dwa.

6.5.2021

Czajnik przy wypełnieniu maksymalnym (do poziomu fabrycznie zamontowanego wewnątrz wskaźnika maksymalnego poziomu wody) z chwilą zagotowania wody "wypluwa" jej pewną ilość - zanim zadziała automatyczny wyłącznik parowy.

28.1.2021

Dobra jakość, estetyczne wykonanie i co najważniejsze, brak charakterystycznego dla bezprzewodowych czajników, nieprzyjemnego zapachu po rozgrzaniu.Jestem zadowolona z zakupu.

14.9.2021

czajnik ładny, mam nadzieję, że po jakimś czasie przestanie oddawać zapach plastiku, czego nie rozumiem bo czajnik jest ceramiczny a tylko wskaźnik w środku jest plastikowy

24.5.2020

czajnik ładny , stylowy .Nieduży więc nadaje się do każdej kuchni, poprzednio miałam taki sam zepsuł się wyłącznik bo któryś z domowników go uderzył.Bardzo polecam

22.7.2020

jakość wykonania średnia, jest problem z podniesieniem wieczka ,gdyż haczą noski od dekielka,ale za ceną idzie jakość , w tej cenie nie można wymagać zbyt wiele

20.3.2021

O taki właśnie mi chodziło,minus to wyłącznik który nie działa tak jak powinien tzn nie wyłącza się i trzeba czajnik stawiać obok podstawy

24.9.2020

Czajnik jest przeuroczy, bardzo dobrze wykonany. Jedyny minus jak dla mnie to czarny kabel, zdecydowanie lepiej pasowałby biały :).

28.7.2017

Desing ciekawy, pasujący do wystroju, jeśli chodzi o funkcjonalność to czajnik jak czajnik, gotuje wodę :) trochę mała pojemność.

21.5.2020

Sprawdzony produkt. Po rozbiciu pierwszego to już drugi egzemplarz. Wyparzyć trzeba dobrze na początku z 5-6 razy i wszystko gra.

27.10.2021

Przez pierwsze tygodnie używania bardzo śmierdziała woda. Teraz jest nieźle, ale taki lekki posmaczek, może przewrażliwiłam się?

14.10.2021

Nie mogę wystawić oceny. Czajnik dopiero dotarł. Wygląda elegancko, zobaczymy jak będzie się sprawdzał w użyciu. Za wygląd 5.

7.8.2020

Zależało mi na małym czajniku który zmieści mi się pod kran - spełnia moje oczekiwania. Estetycznie wykonany. Polecam

20.4.2020

Czajnik byłby super gdyby nie plastikowy wskaźnik poz max wody i przez to wyczuwalny zapach plastiku.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności