logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Esperanza TKK001L. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Esperanza TKK001L.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Esperanza TKK001L liczba opinii klientów wynosi 636, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 3.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 551, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 78, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.1.2020

Jak za tą cenę to produkt super. Wszystko co ma styczność z gotowaną wodą wykonane z nierdzewki. Pokrywa górna podwójna - woda szybciej się gotuje, otwieranie bezproblemowe. Oznaczenia ilości własnej wody tylko w środku czajnika i średnio widoczne. Plastiki zewnętrzne miernej jakości, słabo spasowane, ale czajnik się nie rozpada ;) Zapach plastiku do zaakceptowania. Generalnie polecam.

8.9.2021

Fajny i niedrogi czajnik. Niektórzy w opiniach piszą że cieknie ale to nie jest prawdą. W czasie wrzenia opary wody muszą nagrzać automat znajdujący się w rączce czajnika, który wyłącza grzanie. Te opary skraplają się w rączce i kilka kropli wypływa z rączki. Gdyby nie wypływało to po kilku gotowaniach zebrana woda zalałaby wyłącznik i czajnik by kopał.

14.10.2021

Czajnik tani, jedna sztuka lepsza inna gorsza (różnie bywa ale nie jest źle), na budowę do kontenera do użytkowania służbowego polecam. Czajniki kupione na firmę są traktowane jak bezgwarancyjne więc ten kupić tanio i nie szkoda wyrzucić jak "padnie". Nie jest nawet tak źle z zapachem plastiku przy gotowaniu w tym modelu.

15.10.2021

Czajnik w pełni sprawny, tani a takie drobiazgi, jak zapach plastiku o czym piszą inni, mnie śmieszą. Dla mnie jest tani i dobry. To już kolejny tego typu. Po jakimś czasie ( na ogół ok roku)użytkowania jak zaczyna szwankowć, wystarczy rozebrać wyłacznik i przeczyścić styki, od nalotu który powstaje tam z pary wodnej.

1.7.2019

Spoko czajnik, wykonany bardzo dobrze. Woda nie ma nieprzyjemnego zapachu plastiku. Jak komuś nie zależy na bajerach typu sterowanie Wifi, podświetleniem w kolorze. Oczekuje od czajnika zagotowania wody szybko i sprawnie to polecam. Nie ma sensu przepłacać

9.7.2020

Czajnik jest metalowy z plastikową rączką. Jedyny minus to na początku zapach plastiku z klapki.Klapka jest metalowa z plastikiem. Trochę głośna praca podczas gotowania. Za te pieniądze jest wart polecenia. Idealny na budowy.Polecam

15.4.2022

Z tymi czajnikami jest różnie, jeden działa bardzo długo, inna sztuka pada przy pierwszym użytkowaniu. My kupujemy do firmy budowlanej i za tę cenę nawet jak padnie to go nie szkoda. Większość sztuk jest jednak ok więc...

9.5.2022

bardzo dobra cena! czajnik idealnie nadaje się do tymczasowego użytkowania, na działkę lub na budowę, jest trochę głośny, no i zapach plastiku po rozpakowaniu zalatuje chińszczyzną, ale za tą cenę myślę, że i tak warto

11.11.2021

Nie testowany bo na czarną godzinę wizualnie i jakościowo jak za te pieniądze wygląda prawilnie. Czuć plastik po otwarciu opakowania ale w środku wszystko jest z nierdzewki więc na zapach wody nie ma prawa wpłynąć

8.9.2020

Spełnia swoją funkcję. Na początku trzeba wyparzyć zgodnie z instrukcją i odkleić folię zabezpieczającą pod pokrywką (odkręcając tymczasowo śrubkę, aby nie został kawałek folii). Cena adekwatna do jakości.

19.6.2021

Tani czajanik nadający się do użytku, czasami trochę śmierdzą - do przyjęcia, wytrzymałość - dosłownie zależy od sztuki (kupuję dużo tego modelu dla pracowników na budowę czyli w trudne warunki).

16.8.2018

Czajniki działają bez zarzutów.Wygląd OK.Zużycie energii i prędkość gotowania wody doskonała.Ugotowanie litra wody to około trzech minut.Gotując ten sam litr na gazie zajmuje to ok.12 minut.

19.8.2018

Jestem bardzo zadowolona. Pojemność wystarcza na czteroosobową rodzinę. Woda szybko się gotuje. Każdy gotuje tyle wody ile potrzebuje. Do tej pory nic się nie dzieje z czajnikiem.

26.10.2021

Jest świetnym czajnikiem elektrycznym, ma super design. Jest doskonałym sprawującym, bez zarzutu produktem. Zgodny z opisem, praz zdjęciem. Polecam.

14.11.2021

Czajnik polecam wyparzyc przed pierwszym uzyciem konsumpcyjnym.Przed urzyciem wali tanim plastikiem ale po wyparzeniu u mnie dwokrotnym jest ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności