logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Esperanza Titanum Zielona (TM102G). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Esperanza Titanum Zielona (TM102G).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Esperanza Titanum Zielona (TM102G) liczba opinii klientów wynosi 28, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 3.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.8.2012

Myszka USB kupiona w Auchan za 5zł... nie zachowałem powagi jak zobaczyłem cenę (LOL), mówię - niezłe jaja muszę ją wziąć i sprawdzić co to za żart... bałem się, że zanim zajadę z nią do domu to się po drodze rozleci... nic bardziej mylnego!Jestem naprawdę pod wrażeniem tego produktu. Kupić taki sprzęt w takiej cenie to jak dostać za darmo.Super zarówno do laptopa jak i komputera stacjonarnego. Wystarczająco długi kabel, rozdzielczość 1000dpi - wyższa niż w mojej poprzedniej myszce za 40zł.Myszka mała ale dobrze leży w każdej dłoni... sam mam duże dłonie i obsługa jest naprawdę wygodna. Nawet dostajemy gwarancję producenta na sprzęt! Od razu ją wyrzuciłem do kosza razem z opakowaniem... nie miałbym chyba odwagi reklamować myszki za 5zł... jak na razie działa bez zarzutu, a spadła mi z biurka na twardą podłogę już 3 razy!Brat ma podobną myszkę innego producenta, którą kupił za 20zł ale co najwyżej to się może pod miotłą schować przed tą Titanum. POLECAM
jeszcze

31.1.2014

Kupiona za 8 zł. Dobrze się spisuje, jednak do najprostszych gier lipa. Porównując ją z pewną myszą jaką miałem wcześniej za 22 żł. jest dużo lepsza.

28.10.2016

Kupowałem tani dobry produkt na półkę w sklepie. Sprzedaje się świetnie - klienci są zadowoleni a to jest dla mnie najważniejsze.

10.7.2018

Używam myszki od roku i nadal działa bez zarzutów jedyne co to skrol słabo działa ale za taką cene to itak jest bardzo dobra

22.9.2017

Dobra mysz, uzywam w ZS Witos w Suchej. SĄ *****!Mamy w każdej pracowni, rolki działają.***** PODSWIETLENIE!!!

13.12.2016

Produkt na półkę w sklepie. Klienci nie mają żadnych zastrzeżeń a to jest dla nas najważniejsze. Polecam.

15.2.2014

Kupiona za kilka złotych w hipermarkecie. Jak na taką cenę sprawuje się bardzo dobrze

2.3.2017

fajna myszka mam ją na lekcjach w szkole ZSM W ELBLONKU !!!!!!!!!!!!!!!1

4.7.2018

Cena adekwatna do jakości i produktu

13.6.2019

Mała zgrabna, działa. Polecam
Warunki usługiPolityka prywatności