logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Faworyt TKR300. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Faworyt TKR300.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Faworyt TKR300 liczba opinii klientów wynosi 83, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 67, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.10.2019

Wybrałem kosiarki ręczne i zrobiłem segregowanie od najtańszej ;) Świadomie więc kupiłem ten model. Trawę posiałem na początku września i z racji ochłodzenia nie rosła tak intensywnie jak powinna. Sprawiło to, że 7.10.2019 miałem 5-7cm trawkę. Delikatne źdźbła potrzebowały delikatnego potraktowania przed zimną. Sposób regulacji opiera się na dwóch śrubach. Nie ma żadnej skali - po prostu na oko ;) Ustawienie noża także na dwóch śrubach - ale tutaj zastrzeżeń póki co brak z racji nowości sprzętu. Całość kosztowała 141 zł. Dla mnie jak wspomniałem NAJWAŻNIEJSZE było zadbanie i skoczenie delikatne trawy przed zimą więc to będę oceniał. I tu kosiarka się sprawiła idealnie.Źdźbła nie były poszarpane tylko ładnie przycięte jak nożyczkami. Kosza nie zakładałem z racji tej, że odpadki na poziomie 1-2cm nie mają potrzeby lądowania w koszu z racji swoich wielkości. Nie przeszkadza także mała szerokość noży 33cm (mam trawnik 100m2) więc kilka minut i objechane wzdłuż i wszerz. Biorąc pod uwagę cenę do tego co zrobiła z trawą to bardzo dobra jakość.
jeszcze

8.6.2021

Kosiarka posiada sprzęgło. Polega to na tym, że noże obracają się podczas jazdy do przodu. Gdy cofamy obracają się tylko koła. To bardzo ułatwia poruszanie się. Noże są bardzo ostre. Faktycznie, wysokiej trawy pow. 20cm nie skosimy, ale niższą bez żadnego problemu. Nie prawdą jest, że musi być równiutka powierzchnia. Spokojnie jeździłem po górkach pagórkach i innych krótszych nierównościach i wszystko przycinało. Bardzo solidnie wykonana. Wszystkie mechanizmy i obudowa są metalowe. Kółka, mimo obawy, nie ślizgają się po trawie. Oczywiście póki ostrza są ostre. Zobaczymy jak się trochę stępią. Ogólnie bardzo polecam. Trawnik o rozmiarach 20mx10m robi się momentalnie.

29.5.2021

Na w miarę równej powierzchni daje radę. Dobrze kosi trawe i małe chwasty. Mlecz nieduży da rade taki już zapuszczony tj. z 30 cm będzie trudno. W sumie rzadko się zacina. Generalnie okej. Dziś zgolilem z 500 mkw. Do reszty muszę naprawić kose, bo faworyt nie da rady. Myślę że jak kosa skroce to potem już tym będę scinal. Plusy to szybkość i trochę ruchu fizycznego. Minis to że nie podola większym zaroslom. Trawa do 20 cm mi dało radę.

15.9.2021

Mega produkt. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Nie mam zbyt równego terenu a kosiarka kosi jak wściekła. Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, przy tym bardzo dobrze wykonana. Prosty i szybki montaż. Super produkt w bardzo dobrej cenie. Kosiarka działa dość lekko nawet moja 11 letnia córka dawała rade żeby kosić trawę. Serdecznie polecam a załączone zdjęcia mówią same za siebie.

17.5.2021

Dla mnie SUPER!! Jestem kobietą ( 50 kg) , powierzchnia do koszenia ok.400 m2 i daje radę !! Koszenie jest naprawdę bardzo przyjemne ( przy elektrycznej umordowałam się więcej już samym kablem . Koszę bez kosza oczywiście niewysoką trawę i już zauważyłam że trawnik zyskał na gęstości. POLECAM i właśnie kupuje następne 2 szt, dla sąsiadów ;)BeacinaD

1.7.2021

Super kosiara, na nasze 600 metrów jest idealna. Nie potrzebuje prądu, benzyny ;) super! wiadomo, że przy dołkach, górkach itp. będzie się zacinać. ale przy w miarę równej powierzchni zasuwa na prawdę super. polecam!! za taką cenę aż grzech nie spróbować! no i jest EKO ;) brak obciążających nas kosztów przy jej użytkowaniu - najważniejsza sprawa!

31.5.2021

Do wysokiej trawy się nie nadaje, ale mi to nie przeszkadza, bo nie do tego była kupiona. Przy regularnym koszeniu sprawdza się świetnie. Faktycznie nie cała ścięta trawa trafia do kosza, ale wystarczy przesuwać ją wgłąb co jakiś czas i jest ok. Polecam do niewielkich ogródków, nie zajmuje dużo miejsca a koszenie jest łatwe i szybkie.

15.9.2021

Nie spodziewaliśmy się cudów po kosiarce za tą cenę, po przeczytaniu różnych komentarzy i obejrzeniu jednego filmiku ALE! Kosiarka pozytywnie nas zaskoczyła. W zasadzie kosi jak kosiarki elektryczna czy spalinowa (nie próbowaliśmy na wielkiej, zachwaszczonej trawie ale nie do tego ona służy :-))

7.6.2021

Kosiarka bardzo fajnie sie sprawdza do w miare zadbanego trawnika.na trawę dłuższa niż 20cm,lub zachwaszczona oraz przy wiekszych nierownosciach,już gorzej.ja jestem zadowolona,bo na moje potrzeby daje radę,a do tego jest lekka cicha,wygodna i tania w obsłudze :)

6.6.2021

Bardzo dobra, najlepiej jak teren jest równy. Kosz na trawę trochę mało użyteczny, przynajmniej dla mnie. Prosta konstrukcja bez problemów z kablami czy zbiornikiem na paliwo, trochę trzeba się natrudzić przy koszeniu ale chyba też trochę oto chodzi, polecam.

7.6.2020

Jakość wykonania dobra. Kosi fajnie, ale do wysokiej trawy się nie nadaje, w sumie elektryczna kosiarka też słabo sobie radzi z wysoką trawą. Jeśli się kosi co tydzień, to zda egzamin. Do kosza na trawę trafia może 50% trawy.

7.4.2021

Kosiarka wygląda lepiej na żywo niż na zdjęciach. Solidna, metalowa obudowa, całość lekka, a kosz na trawę można złożyć i łatwo schować. Kolejny produkt stworzony przez polskiego producenta godny polecenia.

30.4.2021

Kolejny zakup z tej firmy.Mam nadzieję, że jak poprzednie, nie zawiedzie mnie. Kosiarka ok. , ale chyba mogłem zdecydować się na szerszy model. Ta jest do zdecydowanie małych trawników.

23.7.2019

Kosiarka nie nadaje się do koszenia na nierównym terenie. Ale ogólnie wszystko ok i zgodne z opisem w 100%. Polecam tym, którzy mają równy teren. Na pewno skorzystam ponownie!

4.5.2020

kosz na trawę bardzo malutki, praktycznie całą trawę trzeba grabić, poza tym kosiarka nadaje się jedynie do równych trawników....i wcale nie jest taka cicha jak czytałam...

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności