logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie First Austria FA 5130. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu First Austria FA 5130.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu First Austria FA 5130 liczba opinii klientów wynosi 32, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.1.2015

Szybkowar, zgodnie z opisem posiada kilka bardzo praktycznych programów. Jest prosty w użytkowaniu, doskonale pomaga przygotować szybko i zdrowo wiele nawet bardzo czasochłonnych potraw. Jest bezpieczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Wypróbowałam wiele przepisów i naprawdę sprawdził się wspaniale. Co ważne używanie tego szybkowara pozwala zaoszczędzić moc energii . Jednym słowem naprawdę warto go mieć. Zwłaszcza w tak przystępnej cenie.

7.11.2016

Łatwo utrzymać ten szybkowar w czystości. Nie hałasuje w trakcie gotowania. Nie trzeba mieszać potraw w trakcie gotowania (nie przypala). Podane czasy gotowania są bez uwzględnienia fazy podgrzewania, która może trwać 30 minut (sam czas gotowania z ciśnieniem tylko np. kilkanaście minut). Polecam ten produkt.

13.2.2017

Produkt godny polecenia ,ale brak szczegółowej instrukcji ,a szczególnie przepisów obniża jego walory. Szkoda,że firma MALL.PL ,nie zadbała o tak pomocne w gotowaniu instrukcje ,które na pewno są dostępne przy kupnie od producenta.

27.2.2017

Jestem bardzo zadowolona, gotuje od 1 m-c, jednak potrzebowałabym dokupić dodatkowy pojemnik do gotowania i pieczenia, czy ktoś ma informacje gdzie mogę kupić.

30.4.2017

Polecam go wszystkim którzy sporo gotują. Mam go od 3 lat, gotuje codziennie, dokupilam druga mise dla wygody, polecilam go 5 osobom, wszystkie są zadowolone

30.1.2019

Produkt za te pieniądze spełnia oczekiwania.Brak książki z przepisami nie stanowi problemu , większość i tak jest dostępna w internecie.Polecam.

7.1.2019

Nie wierzyłam,że w tak krótkim czasie gołąbki będą gotowe i miękkie. Tu miłe zaskoczenie. Sprzęt to naprawdę zrobił.Polecam zakup.

25.2.2017

Bardzo fajny produkt i godny polecenia,ale przy braku książki z przepisami ,gotowanie jest na zasadzie prób i błędów .

4.4.2017

super garnek do przygotowania szybkiego dania jednogarnkowego, praktycznie danie zawsze wychodzi i to bez nadzoru

9.8.2017

łatwy w obsłudze i ładnie się prezentuje, dobra pojemność, pracuje na razie bez problemów.
Warunki usługiPolityka prywatności