logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Grabie Solid (1016036). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Grabie Solid (1016036).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Grabie Solid (1016036) liczba opinii klientów wynosi 162, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 129, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.10.2018

Grabie użytkuję już 2 rok w mojej firmie.Co mogę stwierdzić po tych latach użytkowania? Grabie są wytrzymałe - trzonek ugina się ale nie łamie , lekkie - to jest niestety wada i zaleta . Grabie te ze względu na wagę, kształt i ostrość zębów idealnie nadają się na finalne równanie ziemi pod wysiew trawnika , rozgrabywanie przyklepanej i ubitej ziemi , mchu itp. Według mnie ze względu na lekkość głowicy nie nadają się dobrze na rozgrzebywanie większych ilości ziemi jak i rozbijaniu grud ziemi . Jeśli ktoś chce sprawdzić niech porówna prawdziwość moich słów z metalowymi grabiami marki Cellfast :) Nie reklamuje ich,tylko mam oba produkty do całkiem innych zadań,z których każde wywiązują się świetnie.
jeszcze

26.5.2021

Firmo fiskars dziękuję Ci za te grabie. Grabi się nimi cudownie. Na mojej działce jest mnóstwo iglaków a jak wiadomo te zrzucają igły. Tymi graniami wygrabilam wszystkie igły z ogrodu nie uszkadza a kwiatów!! Zastanawiasz się nad nimi - nie ma nad czym! Są reweelacyyjnneee!

Grabki są zaskakująco wytrzymałe i stosunkowo lekkie. Dobrze się nimi operuje także między krzewami/korzemi żeby wygrabyć ale nie uszkodzić przy tym wszystkiego dookoła. Polecam gorąco, za niewielką kasę fajny produkt.

11.9.2021

Lekkie i wygodne grabie. Moim zdaniem ich jakość jest na naprawdę wysokim poziomie, a przy tym cenowo nie ma dramatu. Nadają się świetnie do grabienia igieł i szyszek. Jestem bardzo zadowolona

17.12.2019

Wygodne grabie, starannie wykonane.Lubię je, bo są leciutkie - dla niektórych to może być wada.Przy próbie spulchnienia twardej ziemii okazują się zbyt giętkie i być może nieco zbyt lekkie.

14.10.2021

bardzo lekkie i poręczne grabie, solidnie wykonane jak przystało na firmę Fiskars. Używam je do prac ogólnych w ogrodzie i za tak mała cenę napewno warto się zdecydować na ten zakup.

5.8.2021

naprawdę super grabie , w pierwszej chwili pomyślałem ze dwa , trzy razy zagrabię moja działkę (działka z kamieniami itp)i trzeba kupić nowe, ale myliłem się ! Polecam.

25.5.2017

Marki fiskars nie trzeba reklamowac. Szeroka gama produktow doskonalej jakosci na ktore warto dolozyc troche wiecej i miec na lata! Grabie spisuja sie doskonale!

22.11.2020

Co prawda to Fiskars, ale jak dla mnie to wyglądają na trochę delikatne, zwłaszcza łącznie trzonka z samymi grabiami. Mogły by być masywniejsze.

25.6.2022

Wygląda bardzo solidnie, jest bardzo lekkie, trzyma się fajnie i wygodnie. Jak tylko będę miał czas, sprawdzę w użyciu

20.10.2021

Najlepsze grabie na rynku. Używane a właściwie zaczynane w brukarstwie dają radę zarówno w Kamieniu jak i ziemi.

7.3.2021

Niesamowicie lekkie, wygląda na dobrą stal i jakość wykonania. Mam nadzieję że posłużą lata!

grabie idealnie się nadają do ogrody, mocna stalowa konstrukcja, poręczne i przyzwoitej wagi

23.10.2020

bardzo fajne grabie, najlepsze jakie miałem w rękach, dobrze wykonane i ta lekkość

dobrze wykonane sa, dosyć długie więc nie trzeba się chylać tyle - polecam zakup

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności