logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Grabie do liści Solid (L) 1014915. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Grabie do liści Solid (L) 1014915.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Grabie do liści Solid (L) 1014915 liczba opinii klientów wynosi 32, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.9.2009

Mam takie grabie , w ogrodowym , przygotowane na jesień i wczesną wiosnę do porządków ogrodowych z "zamiataniem "liści . Grabie w zeszłym roku świetnie się sprawdziły , zbierały liście porządnie , i nawet wiatr ich nie rozwiewał od spodu . Grabie są wytrzymałe , stabilne i świetnej jakości , jakże mogłoby być inaczej skoro sama firma Fiskars jest jedną z lepszych , porządnie produkującą , i mającą na uwadze zadowolenie klienta . Maż przeważnie z tej firmy kupuje sprzęty ogrodowe . Zdecydowanie polecam !

3.12.2009

Grabie należą do obowiązkowego wyposażenia altany na ogródku działkowym oraz przydomowego warsztatu. Bywają przydatne cały rok, ale zwłaszcza są niezastąpione w okresie jesiennym kiedy drzewa gubią liście. Dzięki swej solidności materiałów i wykonania będą długo cieszyć właściciela, a za sprawą przystępnej ceny nie zrujnują kieszeni nabywcy. Nikt też raczej nie powinien mieć problemów z ich eksploatacją i przechowywaniem.

24.8.2009

Doskonałe grabie do grabienia liści jak i do trawy. Są bardzo lekkie i poręczne. Grabienie nimi to sama przyjemność. Znajdą zastosowanie w każdym ogrodzie. Solidnie i perfekcyjnie wykonane. Wszystko tak jak być powinno. Polecam dla perfekcyjnych ogrodników

11.6.2009

Graki pasują do styla profilowanego lub prostego. Doskonale się sprawdzają i są bardzo wytrzymałe. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Nie łamią się i nie pękają. Jeśli kogoś nie stać na cały komplet to może spokojnie dokupić sobie zwykły styl.

9.11.2009

Fiskars FISPO Grabie do liści to produkt wykonany bardzo dobrze nadaje się za równo do zgrabywania liści jak i skoszonej trawy. Posiada trzonek z bardzo trwałego drzewa przez co nie łamie się przy nacisku. Wymiary tych grabi są wystarczające.

16.4.2009

Praca tymi grabkami to prawdziwa przyjemność. Są bardzo lekkie i doskonale trzyma się je w ręce. Do tego są mocne i fajnie się poddają podczas użytkowania. Nie są łamliwe tak jak inne grabki. Nie trzeba na nie aż tak bardzo uważać. Polecam!

23.5.2021

super do wygrabiania małych kamyków i patyków...do lisci również. produkt bardzo dobrej jakości

9.11.2016

Oba produkty spelniaja bardzo dobrze. swoje zadanie. Jestem z nich bardzo zadowolona.

9.12.2014

Używam ich od kilkunastu lat z plastykowych są najlepsze na rynku.

6.11.2020

mam co chciałem i jestem zadowolony, było szybko i rzetelnie

30.11.2018

Grabie zgodne z opisem.szybka obsługa w sklepie i kurierska

8.9.2020

Wykonanie dokładne.Natomiast sa one trochę zbyt delikatne.

8.5.2019

Super lekkie.Praca tymi grabiami to przyjemnosc.Polecam.

24.3.2020

wszystko ok, ale łatwo je wyłamać przy uderzeniu

24.1.2021

Fiskars to jakość, jeśli chodzi o grabie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności