logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fury Gladiator 3200 DPI (NFU-0870). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fury Gladiator 3200 DPI (NFU-0870).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fury Gladiator 3200 DPI (NFU-0870) liczba opinii klientów wynosi 80, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 37, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Myszka większa od standardowych, ale przez to leży idealnie w dłoni. Pokryta warstwą przypominającą bardzo miłą w dotyku, gładką gumę dzięki czemu nie ślizga się. Boki wyprofilowane na tyle by palce wygodnie się opierały o myszkę, a nie przesuwały po podkładce. Świetne ślizgacze, dzięki którym myszka przesuwa się gładko i bez problemu na każdej powierzchni. Wygodnie umieszczone przyciski naprzód/wstecz ułatwiają nawigację w przeglądarkach i folderach systemowych. Wysokie dpi i łatwe jego zmienianie sprawiają, że przesuwanie kursorem po ekranie wymaga minimalnych ruchów dłoni. Zmieniające się podświetlenie myszki oraz nietypowy design są niewątpliwym plusem.Podświetlenie nie jest inwazyjne i nawet w ciemności nie przeszkadza w niczym, a łatwiej naszego "gryzonia" odnaleźć. Długi kabel jest sporym plusem, a tym bardziej, że jest w oplocie, co zwiększa jego trwałość. Myszka zdecydowanie dla graczy i grafików.
jeszcze

29.8.2017

Duża mysz na dużą dłoń. Z efektami świetlnymi, które nie rozpraszają, a pomagają znaleźć mysz przy słabym oświetleniu (przy adaptacji wzroku do światła monitora). Lekka, bo z kablem, a nie z baterią – więc ślizga się bez tarcia. Nie rozłącza się, jak myszy bezprzewodowe. Precyzyjna (z przyciskiem do zmiany stopnia precyzji).

26.11.2021

Syn zachwycony myszką i zmieniającymi się kolorami. W rzeczywistości wygląda nawet fajniej niż na zdjęciu. Duża, idealnie pasuje do dłoni, zarówno 12-latka, jak i dorosłego. Syn uważa jednak, że mogłaby być trochę cięższa, ale ogólnie bardzo polecamy innym graczom.

Świetna myszka jak na ten przedział cenowy. Materiały dobrze wykonane i ze sobą spasowane. Przyciski nie "strzelają". Powierzchnia myszki miła w dotyku. DPI akceptowalne w grach. Mały minusik za brak możliwości zmiany lub wyłączenia RGB.

25.5.2021

Wygodny gryzoń w przystępnej cenie ;) Posiada wygodne przyciski boczne ( przydatne przy przeglądaniu netu ), oraz regulację czułości przyciskiem. Podświetlenie to tylko gadget dla maniaków światełek ;)

4.2.2018

Tania mysz, wiele trybow dpi, podswiatlana, calkiem spora dobrze lezy w dloni choc nie perfekcyjnie. Dosc glosne klawisze to minus i lekko przesuwajace sie na boki kolko moze irytowac dzwiekiem

W porównaniu do innych myszek w tej kategorii cenowej, to jest to jedna z lepszych jakie miałem okazje mieć, warto zwrócić uwagę na to jak leży ona w dłoni i ma ciekawy design, polecam

22.9.2020

nie mam zastrzeżeń gdyby była nieco cięższa było by świetnie , mimo wszystko oceniam produkt bardzo dobrze, świetne wykonanie w świetnej cenie produkt. POLECAM!^^

10.5.2021

Działa bez zarzutu! super kolorystyka i to podświetlenie.. mogłaby być trochę mniejsza, mam małe dłonie, robi wrażenie.. polecam, pozdrawiam Marcin Balcerzak

22.7.2020

Łatwo się rysuje, po roku użytkowania boczne przyciski się lekko wcisnęły do środka, ale dalej sprawne. Jak za taką cenę daje bardzo dużo. Jestem zadowolony.

12.6.2018

Nie spodziewałem się tego, że ta myszka jest dobra, kupiłem bo mi się poprzednia zepsuła a kupiłem na szybko tą, ale powiem szczerze nie jestem zawiedziony.

W porównaniu z poprzednią myszką - niebo i ziemia. Myszka Gladiator jest bardzo wygodna, nie zacina się i spisuje się świetnie w grach! Polecam!

Dostepne poziomy rozdzielczości z pewnością wystarczają (mozna szybko zmienic, dzieki temu dpi switch). Podświetlenie działa bez problemu.

28.6.2018

Kupiłem głównie ze względów estetycznych, bo pasuje mi do reszty sprzętu. Generalnie jestem bardzo zadowolony, niczego jej nie brakuje.

5.2.2021

Po trzech dniach użytkowania, myszka zdaje egzamin celująco. Cena jak i jakość świetna, dla mniej wymagających graczy- polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności