logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Gardena Ergojet 3000 9332-20. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Gardena Ergojet 3000 9332-20.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Gardena Ergojet 3000 9332-20 liczba opinii klientów wynosi 186, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 40, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 144, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.3.2022

Solidny odkurzacz ogrodowy, najlepszy jaki znam. Wyróżnia go duża moc i dobrze dobrana rura ssąca dzięki czemu pięknie zbiera liście i drobne gałązki a kamyki zostają na ziemi. Worek jest odpowiedniej wielkości, łatwy do opróżniania. Urządzenie może służyć też jako dmuchawa, chociaż wymiana osprzętu wymaga długiego dokręcania śruby mocującej kratkę wlotową. Tu można było wymyśleć szybszy patent. Na wyposażeniu jest pas na ramię, który bardzo pomaga dźwigać odkurzacz, zwłaszcza gdy worek jest już nieco napełniony. Pasa tego nie widać na ilustracjach, ale jest. Regulacja prędkości obrotowej wirnika nie jest płynna, niestety, jak mogłoby sugerować pokrętło o dużym zakresie kręcenia. Są tylko dwie prędkości,ale to wystarcza. Największą wadą jest błąd projektowy rury ssącej. Po wyjęciu z pudełka trzeba górną część rury wcisnąć w dolną. W ten sposób wewnątrz rury pozostaje zadzior, za który zaczepiają się drobne gałązki i słomki tworząc korek, który trzeba co parę minut przepychać ręcznie. A wystarczyłoby zaprojektować rurę ssącą odwrotnie czyli tak aby wciskać dolną część w górną.
jeszcze

6.11.2021

Dmuchawa jak i odkurzacz sprawuje się świetnie. Solidne plastiki, moc silnika niesamowita, dmuchawa niesamowicie mocna, potrafi przesuwać dość pokaźnych rozmiarów kamyki, metalowy, solidny wirnik, który bez problemu i uszczerbku dla urządzenia radzi sobie z liściami, drobnymi patyczkami a i nieduze kamyki nie są mu straszne. Odkurzacz wciąga bez problemu liście platana większe niż średnica rury. Ogólnie produkt bardzo dobry... tylko jest jedno ale... Zmiana z dmuchawy na odkurzacz i odwrotnie to udręka. Odkręcanie, przykręcanie śruby mocującej rurę odkurzacza jest strasznie upierdliwe i niewygodne.Mimo wszystko maszyna ta ma więcej zalet niż wad i jeśli komuś nie przeszkadza taki sposób mocowania odkurzacza/dmuchawy to z pewnością powinien wybrać ten produkt ze wzglądu na moc i jakość tegoż urządzenia. Ja jestem zadowolony i polecam.
jeszcze

4.12.2017

Świetny sprzęt. Dmuchawa jak huragan. Odkurzacz efektywny. Czytałem w opiniach o mało wydajnym ssaniu ale tu działa fizyka. Przy tak dużej średnicy króćca ssawnego zasysane są tylko liście z małej odległości a kamienie pozostają i oto chodzi. Gdyby średnica króćca była tak mała jak dyszy dmuchawy, to zasysane byłyby również wszystkie kamienie i to z taką mocą jak w trybie dmuchawy. Niestety wirnik przetrwałby tylko kilka sekund. Urządzenie odkurza i mieli liście bardzo skutecznie, nawet te wilgotne. Dzięki niemu praca w ogrodzie zaczyna mieć swoje miłe strony.

29.11.2018

Po kilkukrotnym użyciu mogę stwierdzić:- dmuchawa ma rzeczywiście dużą dużą moc, lecz przy ustawieniu na max jest już nieco hałaśliwa- regulowany pasek do zawieszenia na ramieniu dobrze spełnia swoją funkcję, gdyż urządzenie swoje waży- pokrętło regulacji mocy można równie dobrze zastąpić przełącznikiem min/max, brak niestety płynności przy regulacji potencjometru- zmiana dołączonych akcesoriów z dmuchawy na odkurzacz jest niewygodna, trzeba odkręcić niewielką śrubkę znajdującą się blisko obudowyOgólnie urządzenie godne polecenia.

4.3.2013

Kupiony w castoramie w zeszłym roku do dziś sprawuje się super,mocny wydmuch używam do liści i do zdmuchiwania kurzu i piasku z kostki brukowej. Odkurzanie też jest ok ,trochę trwa przekształcenie dmuchawy w odkurzacz ale to kwestia wprawy.Jedynie skrobak na końcu rury odkurzacza się trochę starł (cienkie tworzywo) ale to normalne przy użytkowaniu.Ogólnie bardzo polecam ,rozważałem zakup boscha/alko/black&deckera/gardeny wybrałem gardenę w 80% za moc i metalowy wirnik( z pośród wymienionych tylko gardena go ma)

14.10.2019

Na razie tylko testowałem dmuchawę, duża moc, daje radę. Solidna konstrukcja, metalowy wirnik.Mam tymczasowo wjazd wysypany kamieniem, i dużo na nim liści. Grabie odpadają. Dmuchawa spisała się świetnie, na maksymalnej mocy to wydrze chyba dziurę w ziemi :) To co bym grabił parę godzin zrobiłem w jedną. Odkurzacza jeszcze nie sprawdzałem. Polecam

24.9.2018

Odkurzacz służy do zbierania liści na ogrodzie i jako taki sprawuje siępoprawnie. Zbiera wszystkie "luźne" liście. Dzięki "występowi" na końcu rury ssącej można przyklejone do trawy liśnie poruszyć i wciągnąć do odkurzacza.Urządzenie służy mi też do osuszania samochodu po jego umyciu. Dzięki niemu można mieć prawdziwą myjnię bezdodtykową w domu.

3.9.2021

Bardzo solidne urządzenie. Jak zawsze przy Gardenie materiały z jakich jest wykonane wysokiej klasy. Wszystko dobrze spasowane, proste w obsłudze. Moc dmuchawy duża, ale przy dość dużych decybelach. Odkurzacz taki sobie. Nie porywa przy pojedynczych liściach. Lepiej zrobić "kupkę" i wtedy zgarnąć. Ogólnie relacja ceny do jakości super.

25.10.2021

Jestem zadowolony, dmuchawa bardzo mocna odkurzacz w sam raz jak na tą cenę. Wiadomo tak jak w każdym tego typu urządzeniu mokre liście potrafią zapchać mulczer ale ogólnie bardzo fajne urządzenie które u mnie ma sporo zastosowań. No i oczywiście rozwiązania Gardeny są bardzo trwałe i wygodne

3.11.2018

Jedyne do zarzucenia to ciężar z liśćmi za duży dla drobnej kobiety. Nie stanowi to w żadnym wypadku wady urządzenia które sparuję się naprawdę dobrze. Najlepszym rozwiązaniem jest w pierwszej kolejności zdmuchanie liści w jedno miejsce (sama dmuchawa jest lekka), a następnie odkurzenie.

30.11.2016

Towar wart swojej ceny. Dmuchawa działa super. Z odkurzacza też jestem zadowolony. Dużo lepszy niż dalekowschodnie produkty. Nie zapycha się liśćmi, gałązkami. W razie czego łatwy demontaż. Trochę waży i hałasuje, można przywyknąć lub przesiąść się na grabie.

28.11.2018

Gardena ErgoJet 3000 to dmuchawa i odkurzacz do liści. Dmuchawa sprawuje się idealnie, natomiast odkurzacz jest trochę słabszy. Ale i tak jestem bardzo zadowolona, bo sprzątanie liści poszło zdecydowanie szybciej, niż wcześniejsze grabienie. Polecam.

25.3.2020

Doskonała jakość wykonania, urządzenie zaprojektowano bardzo ergonomicznie, świetnie sprawdza się w ogrodzie - super "dmucha" i super "wciąga" - mieli wszystko drobniutko. No i ten metalowy wirnik - drobne kamyczki tylko dzwonią.... Polecam!

11.11.2021

Dwie funkcje tj. zarówno nawiewu jak i wciągania. Przy funkcji odkurzacza liście przed wciągnięciem do worka są rozdrabniane. Dmuchawa ma regulowaną siłę nawiewu (przy funkcji wciągania liści siła powinna być ustawiona na max).

16.11.2021

REWELACYJNA DMUCHAWA !!! moc dmuchania niesamowita, odkurzacz tez bardzo dobrze wciąga i mieli suche liście, z wilgotnymi tez daje rade, mam porownanie do mojej wczesniejszej dmuchawy z boscha to gardena jest o niebo lepsza.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności