logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Krypton 510 (NMG1640). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Krypton 510 (NMG1640).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Krypton 510 (NMG1640) liczba opinii klientów wynosi 131, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 8, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 53, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 43, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.2.2021

Tę myszkę kupiłam "na biegu", ponieważ stara "umarła". Kształt jest idealnie dopasowany do ręki(nie męczy się dłoń) , ustawienia bardzo dobre. Spokojnie daje radę w grach wymagających szybkiej reakcji np. LOL, CS, itp. Zawsze łatwo zmienić ustawienia pod użytkownika. Jedyna wada to, że nie ma możliwości zmiany podświetlenia. Cały czas świeci i zmienia kolory ale jeśli to nie przeszkadza to polecam.

7.11.2020

Po przesiadce z kryptona 190 jest niesamowita różnica. Precyzyjny sensor o dobrych parametrach (max przyśpieszenie krypton 190 0.7m/s krypton 510 2.5m/s) jest to niesamowita różnica która przy moim dpi jest naprawdę odczuwalna. Mysz świetnie leży w dłoni. Naprawdę fajny wygląd gryzonia oraz ładne podświetlenie RGB

13.2.2020

Świetna mysz ale do zwykłej pracy z tekstem trzeba użyć mniejszej DPI bo wysoka rozdzielczość przeszkadza. Mysz pracuje z Ubuntu 18.04 i można bez problemu zmieniać DPI przyciskiem na myszy natomiast kolory trzeba ustawić pod Windows. Sprawdza się idealnie przy codziennej, długiej pracy biurowej.

5.2.2021

Po przesiadce z Kryptona 190 jest niesamowita różnica. Precyzyjny sensor o dobrych parametrach (max przyśpieszenie Krypton 190 0.7m/s Krypton 510 2.5m/s) . Mysz świetnie leży w dłoni. Naprawdę fajny wygląd gryzonia oraz ładne podświetlenie RGB.

27.1.2021

Myszka dobrze wykonana, dobrze leży w dłoni, ładne podświetlenie i prosta aplikacja do sterowania nim i czułością myszy. Przewód jest w porządnym oplocie i jest dość elastyczny. Na plus dodatkowy zestaw ślizgaczy dołączony w pudełku.

10.5.2021

Mysz bardzo fajna, dobrze wyprofilowana z dobrym sensorem, za taką cenę fajne rgb oraz przyciski boczne działają w 100 procentach dobrze. Idealna dla graczy i super sie gra z klawiaturą SPC Gear 650 z brawn switch.

6.6.2021

Powiem krótko i na temat, myszka bardzo dobra płynnie, jeździ po podkładce, w opakowaniu są dodatkowe ślizgacze, działa płynnie moim zdaniem, jak na te cenę jest najlepsza. Pozdrawiam i zachęcam do zakupu.

24.12.2020

Bardzo polecam. Myszka jest bardzo wygodna do grania w gry, a nawet i do pracy. Jak kupicie to nie pożałujecie decyzji. Gram na tej myszce i jest ona najwygodniejsza jaką miałem.

11.4.2021

Jest trochę przyduża na moją dłoń. Jednak myszkę należy przed zakupem sprawdzić in-situ. Natomiast sama w sobie jest dobrze wykonana, ładnie świeci i jak na razie działa.

25.3.2021

Ta mysz jest bardzo funkcjonalna. Sprawdza się w codziennym serfowaniu po Internecie. Ma opływowy kształt, dopasowujący się do dłoni. Zaletą jest, że świeci w ciemności.

10.12.2020

Praktycznie że wbudowana pamieć bo nie muszę w innym kompie instalować programów. Ergonomiczna, spoko wygląd oraz rgb. Zadowolony jestem bo nie ma wad jak dla mnie

10.4.2022

Świetna, pięknie wyglądająca mysz. W tym przedziale cenowym chyba nie ma nic lepszego w dodatku kupując wspierasz Polską firmę i Polski rynek. Absolutnie polecam.

11.10.2020

Polecam wszystkim graczom i nie tylko. Świetnie leży w dłoni a do tego ma świetny design . Ma solidny sensor i bardzo czułe przełączniki. Gryzoń godny polecenia.

7.4.2021

Według mnie myszka jest w bardzo dobrej cenie, bardzo fajny design i wygoda, 8000 dpi wystarcza, bo raczej nikt nie używa więcej, polecam i zachęcam do zakupu.

7.1.2021

Super myszka bardzo dobrze wykonana dobrze leży w dłoni i posiada ładne podświetlenie które jest dobrze widoczne nawet przy dużym oświetleniu w pomieszczeniu

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności