logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Glorious PC Gaming Race Model O Wireless (Matte Black) (GLOMSOWMB). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Glorious PC Gaming Race Model O Wireless (Matte Black) (GLOMSOWMB).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Glorious PC Gaming Race Model O Wireless (Matte Black) (GLOMSOWMB) liczba opinii klientów wynosi 33, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.5.2021

Miałem dylemat przy wyborze myszki. Korzystałem wcześniej z ciężkiej myszki 95g i miałem problem z nadgarstkiem, postanowiłem zmienić myszkę właśnie na lekką i padło na tą.Po dwóch tygodniach użytkowania mogę stwierdzić że to był strzał w dziesiątkę. Jeśli chodzi o kwestie oprogramowania, spotkałem się z opiniami że pojawia się co chwilę powiadomienie o aktualizacji i przy próbie aktualizacji myszki wyskakuje błąd. Można to wyeliminować wyłączając automatyczne aktualizacje w ustawieniach glorious core i problem znika. Nie spotkałem się z sytuacją aby myszka straciła połączenie albo sensor się przyciął, adapter leży cały czas blisko myszy. Natomiast pojawił się dwuklik przy zmianie debounce time na 0ms po ustawieniu na 2ms problem znika.Co do wykonania myszki nic nie skrzypi nie ugina się dobrze leży w dłoni. Kwestia baterii, 71 godzin jest osiągalne mi udało się wyjść ponad deklarowany czas, oczywiście wyłączając zbędne świecidełka oraz ustawiając czuwanie na 1 minutę. Podsumowując jestem zadowolony z zakupu i polecam ją.
jeszcze

26.4.2021

Dobra mysz szczególnie dla graczy o chwycie claw lub fingertip o dłoniach ok. 19x10cm. Nie przerywa, dobrze śledzi ruch. Bezprzewodowość i lekkość dodaje wygody w użytkowaniu. Szybko się ładuje i długo wytrzymuje na baterii. Konstrukcja jest wytrzymała. Oprogramowanie jest czyste i proste w obsłudze.

27.1.2021

Myszka świetna waga piórkowa a myszka wiraless sensor top topów przełaczniki huano bez dwukliku ogólnie myszka za tą cene wiraless to top topów polecam bardzo. Cena jest bardzo dobra i adekwatna do jakości sprzętu.

7.4.2021

Mysz jest świetna (oprogramowanie znów dziala). Kupiona z innego konta dlatego nie mam potwierdzonego zakupu. Bardzo lekka sensor dobry śwetnie leży w dłoni tylko bateria słaba jak ustawisz na 1000hz 9/10

4.3.2021

Myszka super.+Fajnie że jest na kabel a nie na baterie+Dioda wskazująca na ilość naładowania baterii.+Fajnie leży w dłoni-Odsłonięta płytka elektryczna która nie jest ani trochę zabezpieczona

11.6.2021

myszka jest super - drag click 30 cps - buterfly click 24 cps- jiterem 12 cps myszka zalicza każdy duble clickłatwo się god briguje w minecraftpolecam dla graczy minecraft ?

27.12.2021

Produkt jako prezent , obdarowany wyjść nie może z podziwu , trudno się na początku przyzwyczaić do tak precyzyjnej pracy , ale efekty dają satysfakcje

5.1.2021

Myszka bardzo fajna w użyciu, nie palcuje się, bardzo fajnie leży w ręce czuć róźnicę pomiędzy moim starym Razer Basilisk klasycznym Polecam :)

31.12.2020

Bardzo fajna mysz dostałem ją na świę, bardzo lekka oraz dobrze się trzyma w ręce. Jedyny problem miałem z połączeniem myszki z systemem glorious

23.3.2021

Myszka jest bardzo dobra i początkowo nie spełniała problemów, ale po około 2tyg użytkowania klikając w boczne części PPM niepokojąco skrzypi.

30.6.2021

moge polecić każdemu graczowi te myszkę ponieważ nie ma opóźnienia działa bez problemowo tylko cena troche duża

12.5.2021

- bardzo dobre przelaczniki- dobre slizgacze- wyglad- dobry software- dobra jakosc wykonania, solidna

8.1.2021

Mega dobra myszka do minecrafta w aplikacji jest ze mozesz ustawic 2 ms i mozesz miec do 60 cps

29.1.2021

Myszka bardzo lekka, uniwersalna w dodatku bardzo dobrze leży w dłoni.

16.5.2021

Bardzo ładna myszka, czytelny software, narazie nie mam uwag.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności