logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hagsen Wózek Ogrodowy 67L. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hagsen Wózek Ogrodowy 67L.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hagsen Wózek Ogrodowy 67L liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.7.2018

Użytkuję wózek od niedawna, ale po przygodzie z wózkiem za 99 zł z popularnego dyskontu budowlanego w którym odpadło kółko po miesiącu nieintensywnego użytkowania postanowiłem kupić coś innego. Wybór padł na Hagsen. Zanim go kupiłem okazało się, że jest produkowany w Polsce i to chyba przeważyło. Po otrzymaniu go stwierdziłem, że plastik jest dobrej jakości , nie wygina się, koła są duże, łożyskowane, gumowane i przede wszystkim zatrzaskiwane przez co nie ma obawy, że spadną, ośka metalowa solidna. Od razu na działce został przetestowany, również na schodach, tylna część nie haczy przy transporcie na stopniach, sprawdził się bardzo dobrze. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję,że będzie przede wszystkim wytrzymały.
jeszcze

14.9.2018

Świetnie sprawdza się przy rozwożeniu karmy dla zwierząt. Można utrzymać higienę, bo łatwo się myje. Lekki,zwrotny. Dla mnie w sam raz.

30.1.2019

Wygląda solidnie. W użyciu dopiero od 2 tygodni. Ma solidne koła pompowane. Na razie jestem zadowolona.

3.9.2021

Zgrabny, lekki, duże kółka, więc nie boi się Werterowi.

14.4.2020

Bardzo ładny wózek,duże koła,łatwy montaż.

15.5.2019

5,0/5

24.8.2020

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności