logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sti Duży Wózek Ogrodowy Taczka Przyczepka Do 400kg O4. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sti Duży Wózek Ogrodowy Taczka Przyczepka Do 400kg O4.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sti Duży Wózek Ogrodowy Taczka Przyczepka Do 400kg O4 liczba opinii klientów wynosi 59, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 59, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.3.2022

Musiałem dołożyć podkładek do śruby (oś) koła, pomiędzy blaszkami, bo przestrzeń była zbyt duża, brakowało by równoległego przylegania, cierpiały by łożyska. Produkt jest nieco solidniejszy i dopracowany od innych tańszych produktów, ale cena jest proporcjonalnie zbyt wysoka moim zdaniem co do owej lepszej jakości ( również ręką można odginać powierzchnie boczne "wanny", nie tak tragicznie jak w tańszych produktach, ale do ideału to daleko). Jest lepszy, ale trochę za drogo jak na jakość. Pomimo tego chyba warto wydać więcej i mieć święty spokój, niż co 2lata kupować nową. Trzeba się przygotować na rozerwany karton z produktem, bo taczka jest rozłożona, i tylko w ten katon wrzucona,rysami nie ma się co przejmować, to jest w końcu taczka, sprzęt do pracy ;).
jeszcze

17.5.2021

Świetna jakość wykonania, marketówki do tej taczki się nie umywają. Zdecydowanie dobrze było dołożyć 150 zł i kupić coś solidnego. Taczka się nie wygina, blacha jest stosunkowo twarda, koło pompowane, bardzo lekka, praktycznie zero oporów toczenia. Jedyny minus jest taki, że przód taczki jest zaokrąglony i niestety nie ustoi pionowo (np. pod ścianą) bo się przewróci na bok.

31.5.2022

taczka super lekka, nie załadowałem jej ciężkim gruzemm bo do tedo nie jest stwozona bardzej do prac ogrodowych ,140l to akurat dwa kosze z kosiarki trawy jak była by większą tobym wziął większą

14.3.2022

Super taczka, bardzo solidna i pojemna, wcześniej miałem dwie marketowe za 120zl rozleciały się i pogieły po kilku miesiącach, pieniądze w błoto, lepiej kupić tą i mieć na lata.

1.12.2021

Lekka, zwrotna ale jakosc farby to tragedia, najmniejsze zarysowanie I farba zdarta do metalu. Lepiej nie malowac - oszczedzic na farbie i ekologi - bo to tylko "pic na wode"

7.9.2021

Służy głównie do przewozu ziemi, piasku ale i robiłem w niej zaprawe jak i przewoziłem kamienie, kostkę brukową itp. Spora pojemność, łatwe prowadzenie, nic nie skrzypi.

26.7.2022

Spełnia swoją rolę. Po zmontowaniu prześmigała z 20 ton ziemi,żwiru i betonu. Nadal sprawna i myśle ze jeszcze posłuży mi przez długi czas.

28.4.2021

Polecam. Myślałem o tańszych, ale warto było dołożyć i kupić solidny sprzęt. Są lekkie i pojemne. Idealne do prac na działce, w ogrodzie.

25.5.2020

Taczki zauważyłem po raz 1 w centrum ogrodniczym. Następnie kupiłem do własnego ogródka. Warto wydać więcej i mieć profesjonalny sprzęt.

15.4.2021

Rewelacyjna taczka. Właśnie takiego produktu oczekiwałem. Mieści bardzo dużo, nie czuć wiezionego ciężaru i do tego solidnie wykonana.

31.12.2021

Wszystko idealnie dopasowane, stabilna, miska gruba i dobrze wyprofilowana, ładnie i dokładnie pomalowana - "mercedes" wśród taczek

15.2.2022

Na misce aluminiowe nie było wytłoczonego napisu Kelberg. Poza tym wszystko inne się zgadza. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.

13.9.2021

Jeszcze nie miałem okazji przetestować taczki w boju, ale czuć że jest solidnie wykonana. Dodatkowym plusem jest jej lekkość.

7.11.2021

Polecam.Solidna taczka.Służy mi już pół roku.Przewiozła 80 ton ziemi i ponad 20 ton tłucznia. Będzie służyła bardzo długo.

26.1.2022

Sprawdza się na placu budowy zarówno do wożenia zaprawy jak i transportu wszelakich rzeczy. polecam Stabilna i pojemna

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności