logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hexo Pro. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hexo Pro.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hexo Pro liczba opinii klientów wynosi 22, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.4.2022

Odkurzacz jak na swoje parametry jest super i ma bardzo dobrą cenę. Moc ssąca mogłaby być troszkę większa bo z dywanami radzi sobie gorzej ale jak na tą co ma jest całkiem nieźle z innymi powierzchniami. Minus to aplikacja, która bardzo często się zacina- zmienia język na angielski, zapomina obszarów czy pokoi- ale to kwestia dopracowania przez firmę bo ogólnie jest bardzo fajna, przejrzysta, wygodna i łatwa w obsłudze więc szkoda. Trzeba za każdym razem czyścić pamięć podręczna żeby wszystko grało, więc drogie Hexo dopracujcie aplikacje bo dużo na tym tracicie. Generalnie polecam- fajny sprzęt?

13.12.2021

Robot spełnia oczekiwania i czyści codziennie. Co ważne radzi sobie z sierścią kotów oraz długimi włosami. Dołączony nożyk do czyszczenia szczotki ułatwia usuwanie zaplątanych włosów. Aplikację oceniam na 4, gdyż konfiguracja i korzystanie z niej wymaga połączenia robota z internetem. Poza tym aplikacja jest intuicyjna i pozwala na łatwe wprowadzanie wirtualnych ścian i podział na pomieszczenia. Dla osób bez smartfonów jest pilot z podstawowymi opcjami.

29.10.2021

Jestem mega zadowolony. Nawigacja mega inteligentna, masa opcji w aplikacji. Stacja do odsysu to duża zaleta, dzięki czemu właściwie nie trzeba się tym robotem przejmować. Śmieci do stacji odsysa bardzo skutecznie - raz go specjalnie zatrzymałem przed odsysaniem żeby sprawdzić ile ma śmieci i zbiorniczek był pełny a po odsysaniu pusty i gotowy na kolejne sprzątanie

5.10.2021

ładny,dość starannie wykonany,zapasowe szczotki i wklad do mopa,bardzo dobrze radzi sobie z sierścią i włosami kotów,odkurza dywan,czasami jest problem z działaniem aplikacji,ogólnie produkt oceniam bardzo dobrze.po miesiącu użytkowania zastanawiam się jak mogłam bez niego żyć...i czemu tak długo zwlekałam z zakupem

17.8.2021

Sprzęt mega. Jeździ znaczniej szybciej niż robot którego miałem wcześniej i sprząta dokładniej. Stacja do odsysu robi mega różnicę - znacznie rzadziej trzeba do niego zaglądać dzięki temu. Wszystkie funkcje inteligentne w stylu wirtualnych ścian itp. działają bez zarzutu a ich ustawienie jest dziecinnie proste

16.9.2021

Produkt bardzo estetycznie wykonany, z dbałością o szczegóły. Aplikacja daje mnóstwo możliwości: dobieranie mocy ssącej, sączenia się wody przy mopowaniu, duży zbiornik na wodę, harmonogramy sprzątania. Przede wszystkim nowoczesny laser, który ogranicza uderzanie urządzenia o sprzęty i meble.

14.8.2021

Świetny sprzęt - jeździ naprawdę "inteligentnie", a sam pojemnik do odsysania kurzu sprawia że jest faktycznie bezobsługowy. Przy tej cenie: design, jakość wykonania i stacja do odsysu - rewelacja. :)

16.6.2022

Bardzo elegancki, delikatnie się porusza nie obijając mebli. Dobra moc ssąca. Dokładnie miłuje podłogę

6.9.2021

super produkt w rozsądnej cenie jesteśmy bardzo zadowoleni z użytkowania odkurzacza

21.6.2022

Bardzo dobry robot sprzatający, intuicyjna w obsłudze aplikacja.

3.5.2022

Bardzo dobry zakup. Spełnia wymagania. Cena przystępna.

26.11.2021

Bardzo fajny sprzęt, zdecydowanie godny polecenia

18.4.2022

Sprząta super i ma bardzo fajna aplikacje

22.1.2022

Super robot sprzątający i mopujący!!!

15.9.2021

Super odkurzacz,szaleje po plytkach

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności