logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hortmasz Kosiarka Spalinowa Z Napędem 161 Cm3 / 46cm. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hortmasz Kosiarka Spalinowa Z Napędem 161 Cm3 / 46cm.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hortmasz Kosiarka Spalinowa Z Napędem 161 Cm3 / 46cm liczba opinii klientów wynosi 47, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 47, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.7.2022

Wydaje mi się że za tą cenę śmiało mogę polecić tą kosiarkę. Koszę co tydzień - dwa około 800m2. Kosiarkę posiadam jakoś 3msc i nie było póki co żadnych problemów. Zawsze pali za pierwszym pociągnięciem, silnik jest bardzo mocny - ciężko go zdławić. Super sprawa z mulczowaniem, nie miałem tej opcji w poprzedniej kosiarce. Od teraz prawie zawsze koszę bez kosza i nawet nie widać że było koszone bez kosza. Napęd działa ok, regulacja wysokości za pomocą jednej dźwigni też ok. W zestawie na start olej za co duży plus.

17.6.2022

Prosta w montażu i obsłudze, silnik pali od pierwszego strzała, pracuje rowno, automatyczne ssanie robi robotę, kosiarka ma dość mocy, żeby poradzić sobie z większą trawą. Napęd jak dla mnie mógłby być trochę wolniejszy (niestety nie ma regulacji prędkości), gdyż czasem zbyt szybko śmignie i nie dogoli pojedynczych trawek i trzeba poprawiać. Spalanie niewielkie, jeden bak wystarcza spokojnie na ok 20a. Ogólnie super sprzęt, jestem bardzo zadowolny, polecam.

16.7.2022

Mało pali, bardzo dobrze wypełnia kosz, pali od strzała, silnik pracuje bardzo równo, dobrze kosi, napęd super ale jak są duże nierówności trzeba na chwilę troche podnieść wysokość koszenia ponieważ koła się ślizgają ale dzięki rączce do ustawiania wysokości robię to bez wyłączania kosiarki. Nic tylko kupować. Jestem bardzo zadowolony! W niewielkim deszczu też sobie poradzi :)

10.12.2021

Kosiłem nią swój trawnik cały sezon co sobotę. Sprawdziła się rewelacyjnie. Ładnie kosi, mało pali. Odpala od pierwszego pociągnięcia. Fajny wygląd.Serdecznie polecam. Malutki minus za brak regulacji wysokości rączki dla niższych osób.

11.8.2021

Nieduży płaski trawniczek do ogarnięcia. Sprzęcik wart swoich pieniędzy. Regulacja prędkości to rzecz, którą bym sobie dorzucił, gdyby była taka możliwość. Silnik ma miły dźwięk, reszta robi robotę.

21.4.2022

Polecam. Tę kupiłem dla teścia, a swoją identyczną używam już od roku, kupioną od tego sprzedawcy. Nie ma się do czego przyczepić. Silnik mocny, napęd działa. Na działkę wystarczy.

16.6.2021

mocna kosiarka , sprawdza się u nas w ogrodzie z dużą różnicą wzniesień, zdecydowanie ciągnie do przodu (czasami nawet za szybko), spokojnie ogarnie działki ponad 1000m2.

22.6.2021

Jak na razie kosi przyzwoicie; na najniższym stopniu koszenia podłoże musi być równiutkie inaczej kosiarka zahacza w wzniesienia i 'drze' po trawniku

24.4.2022

Solidne wykonanie. Złożenie proste i nie wymaga wielkiego nakładu czasu. Kosiarka sprawdzona. Trzeba się tylko oswoić z siłą napędu. Ma moc maszyna.

7.4.2022

Dobrze zapakowana, odpalona w ramach testu. Czeka na pierwsze koszenie. Wygląda na dobrze poskładany i solidny sprzęt.

18.7.2021

Nie ma się właściwe do czego przyczepić. Jedynie kosz na trawę mógłby mieć troszkę większą pojemność

5.6.2022

. zalałem olejem i paliwem odpaliła po drugim pociagnieciu kosi super oby tak dalej, polecam

18.6.2021

zajebista moc jest i wcale nie ciężka wrażenia po pierwszym koszeniu sama przyjemność

22.5.2022

Śmiga, czas pokaże jakość produktu na obecną chwilę jestem ządowolony, polecam.

10.2.2022

działa jak ma działać, wybór sprzętu z napędem to był bardzo dobry pomysł.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności