logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Comfort Grip Wireless Mouse (H2L63AA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Comfort Grip Wireless Mouse (H2L63AA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Comfort Grip Wireless Mouse (H2L63AA) liczba opinii klientów wynosi 94, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 71, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 2.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.8.2021

To już trzecia kupiona taka mysz - do trzeciego laptopa HP a nie, żeby coś się z nią zadziało. Pierwsza zakupiona działa już ponad dwa lata (drugi komplet baterii dopiero).Subiektywnie:+ Bezawaryjna,+ Wygodna (jak dla mnie),+ W miarę precyzyjna - zastosowania biurowe super ale do gier już raczej mniej odpowiednia,+ Bezzatrzaskowa (magnetyczna) klapka dostępu do baterii,+ Wyraźny skok klawisza i zdecydowany "klik",+ PRAWDOPODOBNIE "dongiel" umie obsłużyć do 5 urządzeń peryferyjnych HP jednocześnie - nie sprawdzałem bo nie mam tylu peryferii od HP. Jednak NA PEWNO można z tym "donglem" sparować inną mysz marki HP o ile posiada ona funkcję parowania z "donglami" - ta mysz tę funkcję posiada i z jednym "donglem" w laptopie mogę używać wszystkich (trzech)posiadanych myszy.+/- Może wydawać się zbyt głośna, jednak ja uważam to bardziej za zaletę niż wadę.- Mysz nie posiada w sobie miejsca na zmagazynowanie dongla (np. na czas transportu zestawu), dongiel trzeba przemieścić jako osobny element.Do codziennego użycia zdecydowanie polecam.
jeszcze

10.4.2019

Dla mnie najważniejsza była "uniwersalność" urządzenia - jestem leworęczny...Dotąd używałem głównie produktów Logitech'a - np. typ M185 (lub klonów) - bo były to urządzenia, jak dla mnie wygodne (całkowita "uniwersalność"), i co ważne - trwałe.Ta mysz, dzięki symetrycznemu profilowaniu do którego jestem przyzwyczajony - jest dla mnie bardzo wygodna. Obawiałem się, że będzie ona nieco zbyt "wysoka" (Logitechowe stoosiemdziesiątkipiątki, do których się przyzwyczaiłem, mają sporo niższy profil), jednak obawy były płonne. Profil myszy faktycznie jest wyższy, ale tym samym... jakby taki wygodniejszy dla dłoni...Zastanawia mnie w tym urządzeniu tylko jedna rzecz - przycisk "CONNECT"...Protokołu BT (gdzie wymagane jest "parowanie" urządzeń")ona mysz nie obsługuje... Czyżby można ją było parować z różnymi donglami (odbiornikami) by HP?
jeszcze

7.5.2020

Myszka wygląda bardzo ładnie. Radzi sobie na wszystkich płaskich, matowych powierzchniach. Na powierzchniach posiadających strukturę już nieco gorzej. Działa oczywiście także bezpośrednio przez BT bez użycia dongle.

11.2.2021

Nie wiem czy nie doczytałem ale szkoda,że po uśpieniu lapka myszka się nie wyłącza tylko trzeba ręcznie. Reszta OK. Dać raz więcej i mieć spokój z zacinającymi się myszkami,skrolami.

1.2.2021

Mysz niedroga a porządna, działa dobrze a więc zamiast kupować jakąś mysz" no name" a potem się denerwować, to lepiej dołożyć raz tyle i zakupić np. ten model HP - polecam!

3.1.2021

Sam wskaźnik działa ok.ale kółko myszki to porażka bardzo luźne i brak w nim jakiegokolwiek oporu wręcz chodzi samo przez co użytkowanie jest chaotyczne i mało płynne.

18.4.2021

Elegancka i godna polecenia. Przede wszystkim porządnie wykonana. Jedyne ALE to zapotrzebowanie na energię. Po co 2 AAA jak można 1 AA.

1.12.2020

Mała zgrabna myszka. Nic lepszego mi nie potrzeba. Dzieci zadowolone. Raczej ufam HP'kowi i tym razem się nie zawiodłem.

19.1.2015

Bardzo wygodna w obsłudze mysz. Jak dla mnie idealnie pasuje do kształtu dłoni, ale to może być kwestia indywidualna...

24.11.2021

Bardzo dobra myszka. Droga ale warta swojej ceny. Używana do pracy biurowej, nie sprawdzałem jak się na niej gra.

13.1.2015

jak nazwa wskazuje, znakomicie pasuje do kształtu dłoni; przy codziennej pracy biurowej lub surfowaniu po necie.

18.12.2021

Bardzo funkcjonalna mysz. Dobry plastik. Jedna w domu, druga taka w pracy. Polecam.Brak przekaźnika w zestawie.

6.2.2021

Super Myszka polecam. Bateria trzyma bardzo długo, bardzo poręczna .. o wiele lepsza od innych w tej cenie

28.12.2020

lepiej dopłacić za jakość i się dłużej cieszyć, niż kupować tanie myszki i się denerwować

1.6.2015

Bardzo dobra i poręczna mysz. Świetnie czyta ruchy na praktycznie każdej powierzchni.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności