logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP X4000b Czarna (H3T50AA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP X4000b Czarna (H3T50AA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP X4000b Czarna (H3T50AA) liczba opinii klientów wynosi 77, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.5.2015

Dobre. Idealne do tabletów z Windowsem 8, gdzie liczy się rozmiar. Sama myszka jest komfortowa, ma porządne kształty i jest wystarczająco mała, by nie było problemu z transportem.Czułość w sam raz do śmigania po ekranie HD. Gumowa stopa otacza prawie całą myszkę, dzięki czemu dobrze się nią suwa po biurku, a ryzyko zgubienia gumy jest raczej niewielkie (w odróżnieniu od większości tanich myszek i klawiatur).

23.5.2022

Z komentarzy w różnych miejscach dotarła do mnie informacja, że "dobrze leży" także w męskiej dłoni... Błędnie uznałem, że mysz jest większa, niż jest. To typowy rozmiar dla mobilnej myszy więc nie jest wygodna. No ale tak naprawdę to mój błąd, że nie sprawdziłem. Przyciski słyszalne i skrzeczący scroll więc jak ktoś chce ciszy, to nie będzie zadowolony.

13.2.2018

Jak w wielu produktach HP - świetne wzornictwo i wykonanie. W moim egzemplarzu matowa góra- wygląda ładnie ale łatwiej się brudzi. Mam identyczną z górą pokrytą lakierem czarny metaliki, to chyba lepszy pomysł... Jak na mój gust i małe rączki:) jest ciut za duża.

9.2.2018

Mysz wygodna w użytkowaniu. Poprzednio miałem wersję na zwykły odbiornik. Polecam zakupić z chin inne przyciski (cichsze). Osobiście nie lubię hałasujących przycisków.NIE POLECAM jedynie sklepu NET-S!!!!!!!!!!!!!!!!! Czas realizacji wysyłki to jakieś dno.

17.9.2013

Fajna mysz dla tych co nie przepadają za tysiącem klawiszy funkcyjnych. Dobrze leży w ręce (nawet męskiej). Bardzo ciekawy i dobry ! sposób wymiany baterii. Bezproblemowe komunikowanie się z systemem Win7 lub XP. Posiada wyłącznik zasilania.

31.8.2014

Mysz świetnie leży w dłoni, super wyważona - ciężka dzięki zastosowaniu dwóch baterii. Jedyny minus o wyłącznik który jest umiejscowiony od spodu we wklęśnięciu co powoduje że trzeba paznokcie wyłączać mysz, spoglądając w soczewkę lasera.

8.6.2020

Jest BT jest laser, jest wystarczających rozmiarów, żeby nie wpadła między klawisze, jest niedrogo. Jak ktoś nie szuka wodotrysków, 30 przycisków, laseru do pracy pod wodą na szkle i sześciu rolek, będzie zadowolony.

8.10.2019

Szukałam długo dobrej muszki. Super leży w ręce, jest ładnie wykończona. Jedyna na co nie zwróciłam uwagi to brak wtyczki USB . Myszka działa na Bluetooth wiec trzeba mieć moduł w komputerze. Bardzo polecam

8.8.2015

Działa bardzo precyzyjnie na każdej powierzchni (zmierzone 1400 dpi). Ma trzy klawisze i ani jednego zbędnego więcej. Łączy się bezproblemowo z Win8. Dla moich dużych łap trochę za mała. To jedyna wada.

26.6.2013

Dobrze leży w ręce (nawet męskiej). Bardzo ciekawy i dobry ! sposób wymiany baterii. Bezproblemowe komunikowanie się z systemem Win7 oraz XP. Posiada wyłącznik zasilania. Nie wymaga podkładki.

18.12.2020

Bardzo wygodna myszka, dobrze leży w dłoni i jest dość ciężka (jest na plus). Chodzi bardzo płynnie, bardzo łatwa konfiguracja bluetooth, przycisk wyłączania dla oszczędności baterii. Super.

11.3.2020

Myszka spoko, nawet zgrabna. Plastik matowy. Wyrazny klik przycisków, dość głośny, mógł by pracować lżej. Bardziej poreczna dla kobiet z mniejszymi dloniami. Ogólna dobra jakość wykonania.

8.6.2021

jak dla mnie myszka b. dobrze leży w dłoni, kolejna myszka hp, dobrze wykonana , na starszym laptopie problem ze sparowaniem poprzez bluetooth, na nowym bez problemu , wszystko ok.

26.6.2017

niedroga funkcjonalna myszka bluetooth (dla osób bez kosmicznych wymagań rozdzielczości) przyjemnie leży w dłonibaterie potrafią trzymać 6-8 miesięcy; starannie wykonana

17.4.2022

Wygodna i precyzyjna mysz wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Łączy się natychmiastowo i działa stabilnie. Włącznik niewygodny, ale nie sprawia większych problemów.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności