logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HP Z3700 Czarna (V0L79AAABB). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HP Z3700 Czarna (V0L79AAABB).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HP Z3700 Czarna (V0L79AAABB) liczba opinii klientów wynosi 130, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 35, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.5.2017

Mysz kupiłem z myślą o użytkowaniu w domu na kanapie, w łóżku itd. W takim zastosowaniu sprzęt jest super. Wcześniej miałem 2 myszy „laptopowe”. HP wireless laser mouse mini, która nie nadawała się do niczego oraz Microsoft Wireless Mobile 4000 – najlepszą mysz jaką miałem. Niestety ten model ma wadliwą konstrukcję nano odbiornika, który potrafi się „spalić” po roku użytkowania. U mnie wytrwał 1,5 roku. Szukając zamiennika przede wszystkim zależało mi na cichym działaniu przycisków oraz działaniu na powierzchniach materiałowych bez podkładki. Oba te warunku spełnia hp z3700, do tego jest dwa razy tańsza od cichej myszy logitech. Posiada niebieski laser coś jak myszy Microsoftu i też radzi sobie „na byle czym” :)Zasięg jest ok. Co do baterii jeszcze nie wiem ale producent deklaruje bardzo długi czas działania idący w miesiącach. Jak będzie zobaczymy. Podsumowując, do zastosowań domowych (nie do grania oczywiście) za 59 zł lepszej myszy nie znalazłem i polecam.
jeszcze

31.1.2022

rewelacja, muszę z przymusu - uległem wypadkowi - korzystać z lewej dłoni, przez co uniwersalna myszka jest najlepsza. Ponadto niezwykle wygodna, łatwo wymienia się baterie - co 3 miesiące mniej-więcej, równie skutecznie na akumulatorku działa, a przez to, że dioda - laser niebieska - nie niszczy podłoża i na każdym działa - np. na spódnicy, spodniach, kocu czy kołdrze. Kupiłem drugą taką samą po przetestowaniu różnych bez i z przewodem

14.9.2017

Mysz świetna, smukła, do dłoni idealnie się dopasowuje, płynnie jeździ, nie trzeba używać podkładki, no i swoboda ruchu, bz plątających się kabli jak to w przypadku myszy bezprzewodowej. Warto jeszcze zwrócić uwagę na rolkę przewijana, szybko, sprawnie przesuwa strony, nadaję się do intensywnego przeglądania internetu, artykułów. Na zakończenie, krótko mówiąc, nie męczy nadgarstka przy wielogodzinnej pracy.

26.8.2020

Bardzo zgrabna, płaska ,przenośna,świetnie wykonana myszka. Ale dla kogoś o dużych rękach może być za mała. Kółko działa z większym oporem niż w innych używanych przeze mnie myszkach, ale można się przyzwyczaić.Musi być bardzo szybka sądząc po kolorze usb nadajnika (niebieski) .USB 3.0 ? :) Nie tylko złącze jest niebieskie ,ale i cały nadajnik ,jeśliby to komuś miało przeszkadzać.

12.12.2019

Myszka genialna! Do pracy w Exel, word i inne przogramy użytkowe to spisuje się znakomicie. W tym budzecie jak dla mnie petarda i nawet z powodu swojego kliku nadaje się do grania jak by ktos chciał :). 1 minus to to że na bardzo śliskich powierzchniach traci co jakiś czas sensor czułość i urywa ruch ale na zwyjłych tradycyjnych drewnianych blatach jest bardzo dobrze.

11.6.2017

Myszka bardzo lekka. Przyciski lewy oraz prawy są ciche, natomiast środowy przycisk minimalnie głośniejszy i wymaga użycia nierównomiernie większej siły, aby go nacisnąć (co może trochę przeszkadzać) .Poza tym, po obejrzeniu zdjęć wydawać by się mogło, że dolna połowa myszki (pod przyciskami) jest matowa, jednak w rzeczywistości cała powierzchnia jest błyszcząca.

1.4.2020

Myszka bardzo smukła, kupiłem do 14" notka aby nie wyróżniała się wielkim gabarytem vs notek, sprawuje się ok, brak jakichkowliek problemów w użytkowaniu, przyciski ciche a scroll przewija szybko, dla osób z dużymi dłońmy przy wielogodzinnej pracy może byc troszkę nieporęczna

16.6.2017

bardzo fajna, mała i poręczna, w 15min się przyzwyczajasz, bardzo cicha o co mi chodziło :) ale jeden minus - przycina po podłączeniu do huba 3.0 lub rozdzialacza 2.0 - na normalnym usb 2.0 śmiga bez przycinek. POLECAM jako alternatywa dla serii SILENT od Logitecha

29.8.2018

Bardzo dobra mysz w bardzo dobrej cenie. Wygląd na plus (minimalizm), płaski kształt powoduje, że nie jest tak ergonomiczna, jak tradycyjna mysz (grubsza dopasowana do dłoni). Kółeczko nie działa idealnie, ale spełnia swoją funkcję. Produkt godny polecenia.

31.1.2018

Mysz bardzo solidnie wykonana, prezentuje się dobrze. Technicznie też przyzwoicie się sprawuje. Jedyny mankament to przyszła nowa w oryginalnym opakowaniu ale od spodu wygląda jak używana. Dlatego urwałem gwiazdkę.

13.4.2022

Mysz jest porządna! Cena jest dobra.Ale raczej dla mniejszych dłoni. Jej rozmiar i płaska konstrukcja nie każdemu będą pasować... Osoby z rozmiarem rękawiczki lateksowej M i S, powinny być zadowolene ;)

15.1.2019

Myszka bardzo minimalistyczna i ładna. Jest mała, a pod magnetycznie zamykaną klapką znajduje się bateria AA i miejsce na schowanie adapter bluetooth.Bateria starczy na wiele miesięcy (ponad pół roku).

27.2.2019

Myszka jest płaska, więc wymaga nieco czasu aż się do niej człowiek przyzwyczai, ale poza tym nie mam uwag. Działa jak powinna bez problemu. Mam ją od kilku miesięcy i złego słowa o niej nie napiszę.

18.9.2019

Myszka jest rewelacyjna. Płaska dzięki czemu nie nadwyręża nadgarstka przy długiej pracy na komputerze i dotyk delikatny i czuły i cichy co jest bardo wygodne przy pracy grafika! POLECAM produkt

31.3.2020

Myszka bardzo dobrze sprawdza się przy laptopie jak i na kanapie kiedy oglądam film z komputera. Niebieski sensor optyczny sprawia że ruchy są czytane na niemal każdej powierzchni.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności