logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HUAWEI MatePad Paper 10,3" 4/64GB Wi-Fi Czarny (53012XUQ). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HUAWEI MatePad Paper 10,3" 4/64GB Wi-Fi Czarny (53012XUQ).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HUAWEI MatePad Paper 10,3" 4/64GB Wi-Fi Czarny (53012XUQ) liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.7.2022

Ten produkt to porażka. Kupiłem go, bo byłem przekonany - na bazie swoich wcześniejszych doświadczeń - że Huawei roboty nie odwala i daje dobrą jakość. Tymczasem to jest wielkie rozczarowanie - tym większe, że cena mała nie jest. Od strony sprzętowej: 1. Jeśli chodzi o rysik i pisanie - nie, to nie jest coś pośredniego pomiędzy tabletem a papierem. Powiedzmy, że 15-20 procent drogi w stronę papieru, nadal wrażenie pisania po szkle, w efekcie nie da się efektywnie pisać małymi literami - wrażenie takie, jakby była to proporcjonalnie mniejsza powierzchnia (czyli powiedzmy jakies 5 cali na papierze). 2. Bardzo szybko się wyładowuje, zdumiewająco szybko!Jak na tego rodzaju urządzenie jak czytnik e-bookow i notatnik to trochę dyskwalifikująco szybko.Natomiast od strony software to sytuacja wygląda jeszcze gorzej: 1. AppGallery to tak na prawdę lista paru aplikacji na krzyż, polecanych do urządzenia, NIE MA możliwości zainstalowania czegoś więcej (choć to niby Android), 2. Nawigacja jest b. trudna i wcale nie działa tak jak powinna - zamiast frajdy prawdziwa mordęga! Usiłuję zrozumieć, jak można zrobić pewne rzeczy na urządzeniu, ale nie potrafię - instrukcja jest szczątkowa i wielu spraw wcale nie wyjaśnia. Ogólnie - shame!
jeszcze

19.7.2022

Od dwóch tygodni zastanawiam się jak można było coś takiego wypuścić na rynek. W zasadzie to jedyna funkcja do jakiej można by wykorzystać to urządzenie to czytnik e-booków. Jako notatnik jest bezużyteczny, nie działa synchronizacja notatek z chmurą huawei i pomimo zapisywania ich w chmurze, a wiem to jedynie z komunikatów na tablecie i zwiększającej się ilości zajętego miejsca w chmurze, to nie ma do nich dostępu. Po zalogowaniu do chmury przez przeglądarkę czy aplikację na komputerze są niewidoczne dla użytkownika. Po zresetowaniu tabletu nie da się notatek ponownie pobrać z chmury. Gdyby więc tablet uległ uszkodzeniu to wszystkie notatki przepadną. Kalendarz synchronizuje się prawidłowo z chmurą,za to jego wygląd i płynność działania są koszmarne. Przeglądarka internetowa to katastrofa. Reklamy (głównie huawei) które wyświetlają się co piątą klatkę są tak irytujące, że nie da się korzystać z internetu. Podczas pisania z klawiatury jest bardzo duże opóźnienie i nie ma możliwości wprowadzania znaków diakrytycznych.Już zgłosiłem zwrot urządzenia, poczekam jeszcze kilka dni może wyjdzie jakaś aktualizacja, jeśli nie to odsyłam tablet.
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności