logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ibox FIN PRO ERGONOMICZNA (IMOFIN1W). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ibox FIN PRO ERGONOMICZNA (IMOFIN1W).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ibox FIN PRO ERGONOMICZNA (IMOFIN1W) liczba opinii klientów wynosi 58, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 45, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.10.2020

Rewelacja!!! Kupiłem tak jak inni recenzenci, do testowania. I jest świetnie. Używam jej w biurze gdzie tą myszą pracuje się bardzo wygodnie, dłoń nie pobolewa. Mysz idzie spać zaraz po wyłączeniu kompa, za to budzi się ją klikiem, ale dopiero gdy komp jest włączony. Pestka USB jest schowana pod klapką baterii (paluszek AA) więc trudno ją zgubić. Inna rzecz że mysz jest trudna do zgrabnego spakowania do torby bo to jednak klocek. Ale to chyba jedyna wada.

21.7.2020

Bardzo lekka niedroga i wygodna w obsłudze myszka ergonomiczna, przyciski chodzą leciutko ze słyszalnym kliknięciem, myszka dobrze się prowadzi po podkładce, nie ma żadnych zacięć czy spowolnień. Zasilana jest za pomocą 1 baterii lub akumulatora typu AA. W zestawie nadajnik podłączany do gniazda USB, w systemie Windows 10 jest automatycznie wykrywana nie powoduje też żadnych konfliktów sprzętowych czy zakłóceń. Produkt udany i warty polecenia.

30.8.2020

Myszka "pionowa" - wymaga pewnego przyzwyczajania. Nie jestem graczem, raczej biuro/internet - i kupiłem na próbę, zobaczyć jak ten typ myszy się sprawuje. Ale po tych kilkunastu tygodniach użytkowania - jestem na prawdę pozytywnie zaskoczony, zwłaszcza jakością - za taką cenę nie da się znaleźć niczego lepszego. POLECAM

24.11.2020

Bardzo dobra myszka do codziennego zwykłego użytku. Dobrze się trzyma w dłoni i nie obciąża nadgarstka. Już wcześniej kupiłem taką samą - ok. pół roku temu - działa bez zarzutu. Teraz kupiłem dla córki, która pracuje teraz zdalnie i też jest zadowolona - nie boli ją nadgarstek. Polecam zakup tej myszy.

30.8.2020

kupiona na próbę - żeby sprawdzić jak działa myszka "pionowa". jak dotąd sprawuje się świetnie - stosunek jakości do ceny rewelacyjny - można polecić do zastosowań internet/biuro - do innych nie wiem nie próbowałem - od kilku miesięcy działa na fabrycznych bateriach, także też miłe zaskoczenie

10.7.2021

Myszka wyłącza się po kuilku minutach bezczynnści (w celu oszczędzania baterii). Trzeba nacisnąć któryś z klawiszy by ją wybudzić. Jest to trochę niewygodne, gdy ma się doświadczenie z Logitechem, który wystarczy ruszyć, by się wybudził.Poza tym – bardzo fajna myszka.

5.4.2021

Myszka ogólnie w porządku, plusem jest to, ze jest dość niska, więc mieści się na półce pod blatem biurka. Minusem jest twarde kółko i dość mała precyzja, potrafi nie kliknąć kilka razy, co jest mocno irytujące, zwłaszcza, gdy trzeba coś szybko zrobić.

25.9.2021

Wygodna, działa przyzwoicie nawet bezpośrednio na blacie, gdzie niejedna mysz miała czkawkę :)Nie używam podkładek.Do prac biurowych na pewno dobry produkt. Gracze pewnie będą mniej zadowoleni, ale to nie jest mysz projektowana dla gracza.

18.10.2021

wygodna, skuteczna, energooszczędna, precyzyjna. Kupiłem kiedyś jedną teraz dwie kolejne (jedną dla syna). Trzy pracując obok siebie nie zakłucają swoich ani innych sygnałów. Gra się nią przyjemnie (LOL), precyzyjnie obsługuje urządzenia

20.2.2022

Wariant wykonania z niebieską diodą sensora wydaje się regować na zmianę położenia wolniej, niż poprzedni z dioda czerwoną. Przycisk zmiany rozdzielczości sensora (nad rolką) otwiera okienko przeglądarki.

7.6.2020

Mysz posiada adapter UBS dzięki czemu nie zajmuje BT w komputerze. Działa do kilku metrów bez zakłóceń. Bardzo wygodna i ergonomiczna. Zasilanie : jedna bateria AA.

18.3.2022

Najlepsza myszka w tym przedziale cenowym. Wiadomo, że nie jest supertrwała, więc lepiej uważać, by nie spadła z wysokości, ale poza tym sprawdza się idealnie.

15.2.2021

Fajna, wygodna. Niestety trzeba się przyzwyczaić, na początku rozłączałam połączenia naciskając niechcący przycisk kciukiem, ale dwa dni i jest ok

10.2.2021

Wygląda nietypowo, ale każdy kto choć przez 15 min. miał okazję nią popracować docenia wygodę i niewielkie obciążenie nadgarstka.

12.9.2021

Jak dotąd myszka nie zawodzi i faktycznie ręce mniej bolą ! Używam codziennie i jest w porządku. Na tą chwilę polecam zakup .

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności