logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LENOVO LEGION M200 RGB (GX30P93886). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LENOVO LEGION M200 RGB (GX30P93886).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LENOVO LEGION M200 RGB (GX30P93886) liczba opinii klientów wynosi 74, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 58, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.2.2019

Mam ją od ok miesiąca. Trudno mi się do niej przyzwyczaić, jednak głównie przez kształt. Przywykłem do myszek innego kształtu stąd zapewne problemy z aklimatyzacją. Samej myszce niczego nie można zarzucić. Bardzo dobrze wykonana, waga w sam raz. Jest sporych rozmiarów co zapewne ucieszy posiadających duże dłonie. Podświetlenie - gadżet. Mogłoby go nie być. Nieprawdą jest, że myszka świeci cały czas nawet przy wyłączonym komputerze. Jak wyłączysz komputer myszka przechodzi w stan "czuwania" i nie świeci. Dopiero jeśli nią poruszysz przy wyłączonym komputerze myszka zacznie świecić. Choć to może zależy od ustawień RGB na płycie głównej? Nie wiem :)u mnie tak właśnie się zachowuje i mnie to nie razi.
jeszcze

27.12.2019

Myszka dołączona do zestawu z Laptopem, Nie oczekiwałem nic specjalnego i tutaj duże zdziwienie ..3 krotny upadek z około metra nie zrobił na niej żadnego wrażenia (delikatny odprysk farby) działa cały czas precyzyjnie . Kabel jest w oplocie przez co jest BARDZO solidny natomiast chyba jednak za bardzo sztywny . Podświetlenie led na początku wydawało mi się ,że będzie uciążliwe i tutaj kolejne zdziwienie Jest delikatne zmienne i przyjemne dla oka

11.6.2019

Niepozorna a znakomita. Niby "na papierze" odstaje w powszechnym wyścigu "na DPI", ale nie ma to (przynajmniej dla mnie) żadnego znaczenia. Precyzja jest całkowicie wystarczająca, a podświetlenie robi miłe wrażenie (....a co ciekawe - jest dokładnie takie jak w materiałach promocyjnych). Dobry, nieplączący się kabel. Świetna, porównywalna z Razer'em, ergonomia. Genialny stosunek jakości do ceny.

2.8.2020

Generalnie wszystko OK. Mysz sprawuje się dzielnie (o ile komuś nie przeszkadza przewód, ale to mysz dla graczy). Dobrze leży w dłoni i ładnie się prezentuje. Pomysłowe podświetlenie całości... niestety producent nie przewidział żadnego oprogramowania do myszki. Nie można więc w żaden sposób zadecydować np. o kolorze podświetlenia (mysz zmienia kolory w pętli)

23.6.2021

Myszka wygodnie leży w dłoni. Ma ładne podświetlenie. Regulacja dpi przydaje się w zależności od wykonywanych czynności. Uważam że jest to bardzo dobry stosunek cena/jakość.

3.1.2020

Świeci, kolory zmienia, waga już wyczuwalna w ręku, ładnie się prowadzi. Jak dla dzieciaka ganiającego się po The Dust 2, czy innego Fortszajsa to jak znalazł.

25.8.2019

To druga kupiona taka mysz. Byłaby idealna, gdyby nie to, że po roku intensywnego klikania przestał odbijać jeden boczny przycisk. Może druga wytrzyma dłużej.

28.7.2019

Generalnie fajna, ale po roku boczne przyciski straciły sprężystość i chowały się w obudowie - mocno eksploatowana. Teraz kupiłem drugą taką samą.

23.2.2020

Myszka jest świetna. Kolejne urządzenie z rodziny Legion w moim posiadaniu i mogę jedynie powiedzieć, że to był słuszny wybór. Bardzo polecam.

6.7.2019

świetna myszka w rewelacyjnej cenie. podświetlenie RGB robi wrażenie bo jest ładnie prezentowane przez odpowiednie miejsca na myszce. polecam.

19.8.2020

Wiele miałem myszek ale ta należy do jednych z najlepszych , jedyny minus to brak możliwości wyłączenia podświetlania myszy ;)

5.4.2022

ogólnie dobra, przyjemnie leży w dłoni, ale jak dla mnie kabel za sztywny, i po dwóch dniach klikania rozbolał mnie palec

16.7.2019

Piękna myszka, bardzo precyzyjna, miły skok klawiszy , nie mogę wyjść z zachwytu, Gorąco polecam Produkt.

1.4.2020

Myszka mile mnie zaskoczyla. precyzyjna, przyciski dzialaja swietnie. pewnie trzyma sie w dloni. Polecam

28.3.2019

myszka wygodna w użyciu, wykonana z trwałych materiałów, estetyczna a do tego fajnie działa.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności