logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech G300S Gaming Mouse (910-004345). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech G300S Gaming Mouse (910-004345).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech G300S Gaming Mouse (910-004345) liczba opinii klientów wynosi 48, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.8.2021

Mysz bardzo dobrze leży w dłoni, użytkuję od 3 lat, a pracuję na niej ponad 8h dziennie i to już kolejna w mojej kolekcji.Wygodny dostęp do wszystkich przycisków, intuicyjny program do obsługi i programowania w zależności od potrzeb.Mysz posiada 3 przyciski podstawowe (lewy p.m., prawy p.m. oraz scroll z funkcją przycisku) i 6 przycisków dodatkowych, w tym jeden zaprogramowany tak, aby po jego kliknięciu przełączyć mysz pomiędzy 3 trybami.W każdym z trybów można programować przyciski w zależności od potrzeb, więc mamy tak naprawdę możliwość dodania 3x więcej skrótów niż ilość przycisków dodatkowych. Każdy tryb ma swój programowalny kolor. Można dodać dowolny program i dowolną kombinację klawiszy,a mysz automatycznie przełącza ustawienia pomiędzy programami.Co dla mnie jako osoby leworęcznej najważniejsze - mysz jest symetryczna, więc niezależnie od tego którą ręką się ją obsługuje nie czuć dyskomfortu.
jeszcze

29.1.2022

Używam od 2011 roku, co prawda wtedy był model g300(bez s), Ale teraz mam również g300s. Kupiłem około 15 sztuk łącznie starszych i nowszych, do domu i do firmy. Dwie z 2011 roku jeszcze działają:) Nigdy nie miałem lepszych. Generalnie wszyscy użytkownicy i rodzina i firma mega zadowoleni. Ergonomia przycisków, dopasowanie do dłoni i żywotność. Zdecydowanie polecam.

31.1.2020

Mysz mam blisko 6 lat(dwa lata leży w szufladzie) , była intensywnie używana w grach mmo i fps. Slizgacze nadal dobre, jedynie pojawiły się wgłębienia w gumie po bokach myszy, tam gdzie spoczywały palce. Jak dla mnie myszka dość mała ale z czasem przywykłem, programuje się ją bardzo łatwo. Po setkach godzin gier i latach w szufladzie, nadal śmiga jak dawniej.

23.11.2015

Najlepsza myszka jaka dotychczas zakupiłem. Po 3 latach wyciera się co prawda guma po bokach, co nie zmienia faktu że mało który gryzoń może wykazać się taką żywotnością, szczególnie w takiej półce cenowej. 6 dodatkowych przycisków to świetna sprawa tak w grach jak i aplikacjach graficznych czy audio.

13.8.2017

Jestem leworęczny i dawno tak dobrze mi się nie grało. Świetnie układa się do dłoni, ręka się nie poci, duża precyzja, płynność, wytrzymałość kliknięć, plus za oprogramowanie, w przypadku jakiś braków oprogramowania wszystko dostępne jest w necie. POLECAM

9.12.2018

używam myszki ok.4 miesiące a myszka działa znakomicie. stosunek ceny do jakości jest na bardzi wysokim poziomia anjedyną wadom tego gryzonia to brak oplotu na kablu , który jest rekompesnsowany przez idealne ułożenie dodatkowych przycisków

28.1.2018

Myszka z dedykowanym oprogramowaniem jest mega pomocna. Program sam przełącza utworzone profile po uruchomieniu gry lub aplikacji. To mój drugi model tej myszki. W przedniej zajechałem przycisk, ale już naprawiona. Dla mnie niezastąpiona.

10.10.2017

Mysz LOGITECH G300s 910-004345 rewelacyjna! Jakość, wykonanie pierwsza klasa. Zamówiona przez internet do punktu Media Ekspert dotarła bardzo szybko. Wszystko sprawnie, szybko, obsługa miła i rzetelna! Cena konkurencyjna! POLECAM!

2.10.2017

+ Świetnie leży w dłoni. + Wiele programowalnych przycisków, które nie przeszkadzają w obsłudze podstawowych dwóch. + Łatwa w konfiguracji. + Estetyka. - Sztywność przewodu potrafi irytować na mniejszych biurach.

10.3.2017

Używam jej od 2 tygodni i po przesiadce z a4tech'a x710bk jestem zadowolony z zakupu, za tą cenę ciężko mi było coś znaleźć podobną myszkę :)ps. dla maniaka nocnego grania ciężko jednak polecić, jest głośna :)

8.12.2016

myszka bardzo fajna, wygodna ale tylko dla kogoś o małych dłoniach, troszkę za sztywny kabel który czasami przeszkadza przy ruchu myszki oraz tak jak wyżej.. duża elastyczność w konfiguracji.

13.4.2019

Podręczna mysz dla grafika 3D. Wspomaga worlflow w pracy. Zobaczymy ile wytrzyma przy codziennej pracy po 12 godzin. Wcześniejsza mysz g600 padła po roku czasu. Dobry wynik jak na tą firmę.

17.3.2018

Myszka przez pierwsze 1,5 roku działała bez zarzuty, lecz po tym czasie myszka zaczęła się wyłączać na sekundę. Prawdopodobnie była to wina uszkodzenia kabla.

3.3.2015

zalety:+stosunek jakości do ceny+niesamowicie precyzyjna+wyglad+znakomicie leży w dłoni+dodatkowe przyciski dobrze umiejscowionewady:-kabel

29.4.2016

Dobra mysz, na duży plus cena oraz elastyczność w konfiguracji. Brak 6 gwiazdki...może to kwestia przyzwyczajenia ale IMO stary dobry MX510 dużo lepszy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności