logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech G703 Lightspeed Czarna (910-005093). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech G703 Lightspeed Czarna (910-005093).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech G703 Lightspeed Czarna (910-005093) liczba opinii klientów wynosi 20, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.11.2018

Mysz kupiłem we wrześniu, wstrzymałem się 2.5 miesiąca z wystawieniem opinii ze względu na informacje o problemach z rolką. Jeśli wystąpią u mnie to umieszczę pod opinią stosowny komentarz wraz z informacją o przebiegu gwarancji. Kupiłem w pewnym źródle na promocji (Amazon.de, 245 zł) skuszony właśnie dobrą ceną oraz potencjalnie dobrą opieką gwarancyjną.Przesiadłem się z Logitecha G602 na mysz tutaj omawianą. Myślałem, że jak na pracę bezprzewodową G602 daje radę, ale G703 zaskoczył mnie tym, że może być jeszcze dokładniej. Używanie tej myszy bez przewodu to sama przyjemność, sensor jest świetny.Na minus głośna rolka, co jest standardem w Logitechach. Przyciski umiarkowanie głośne.Podświetlenie działa bez zarzutu, dowolność ustawień w programie. Może świecić się rolka oraz logo lub tylko jedno z nich wedle preferencji.Podświetlenie skraca czas pracy baterii z tych 28h deklarowanych przez Logitecha do 21-22h w przypadku podświetlania logo+rolka (zależy od intensywności podświetlenia). Co 3-4 dni na noc po prostu zamiast wyłączać komputer całkiem, to włączam tryb uśpienia, a mysz podłączam na kablu do ładowania. Nie jest to szczególnie upierdliwe. Oprogramowanie domyślenia wysyła powiadomienie gdy bateria spada do 30%.Mysz świetnie sprawuje się również w grach. Żeby jednak ktoś nie pomyślał, że myszy bezprzewodowe tak ewoluowały, to nie do końca prawda - Jest bardzo mało dobrych modeli bezprzewodowych, te tańsze poniżej 100 zł to w ogóle bywają mega problematyczne. Logitech tutaj króluje. Część graczy MMO używa G403 bez kabla (to praktycznie ta sama mysz, G703 ma tylko lepszą deklarowaną wytrzymałość przełączników), jest też na YT film porównujący G403 bez kabla i z kablem, warto sobie sprawdzić żeby nie zrażać się dla zasady do myszki bezprzewodowej.
jeszcze

24.9.2019

Dla mnie cudo. Wielkość, ergonomia, czułość i możliwość jej zmiany jednym kliknięciem. Super że można używać podczas ładowania. Dołączony kabel jest dla mnie komfortowo długi i elastyczny. Działanie, jak dla mnie cudownie miękko i przyjemnie płynnie. Nie spotkałem podczas rozgrywek żadnych niepożądanych przypadłości. Zaznaczam że jestem amatorem cyfrowej rozgrywki. Polecam gorąco.

22.5.2021

Wcześniej korzystałem z myszki przewodowej. Zakupiona z pewną obawą co do generowanych opóźnień, ale nie sprawia absolutnie żadnych problemów, w tym w grach FPS. Mysz bardzo wygodna i dosyć lekka. Przy moim użytkowaniu wbudowany akumulator wystarcza na ponad tydzień. Posiada możliwość zmiany podświetlenia (osobno logo i rolka) czy DPI poprzez oprogramowanie.

31.5.2021

Bardzo dobry gryzoń. Mam dość sporą dłoń, rozmiar XL i myszka leży idealnie. Bateria trzyma długo na jednym naładowaniu ok. 33 godz. użytkowania. Scroll stawia wyczuwalny opór co czyni go precyzyjnym. Gumowane boczne panele sprawiają, że mysz leży pewnie w dłoni i się nie wyślizguje. Sensor bardzo dobry. Myszka warta swojej ceny.

1.7.2019

Myszka świetna. Jest to moja pierwsza bezprzewodowa mysz do gier więc byłem początkowo sceptycznie nastawiony, ale już po pierwszych 2h gry wszystkie moje obawy zostały rozwiane. Nie odczuwam zupełnie żadnej różnicy w opóźnieniu w stosunku do myszki na kablu, a do tego jaka wygoda :) Gorąco polecam!

14.4.2020

Myszka jest bardzo precyzyjna, nie widać różnicy pomiędzy myszką na kablu czy bezprzewodową - brak input laga. Bateria trzyma bardzo długo, nawet z włączonym RGB. Myszka ma wysokiej jakości czujnik HERO 16K, świetnie leży w dłoni, zdecydowanie polecam!

17.9.2019

Mysz lekka, idealna do FPSów, bateria bezproblemowo trzyma kilka dlugich dni wg opisu producenta, zero problemow z lagiem czy rozlaczaniem sie/przerywaniem, nie ma roznicy miedzy nia a ta na kablu, jak narazie idealna.

15.4.2020

Świetna myszka, bardzo długo trzyma na bateriach, dobrze dopasowana do dłoni, dzięki programowi G Hub można dowolnie spersonalizować myszkę pod siebie. Polecam

31.3.2020

Super myszka, bardzo polecam dla osób, które dużo grają w gry. Mi się bardzo sprawdza, jest bardzo wygodna, i dość wytrzymała na różne uderzenia.

17.12.2020

Myszka sprawdzi się i do grania w tytuły esportowe oraz do casualowego gamingu, zero lagów.

29.4.2020

Super myszka, bardzo dobrze leży w dłoni, świetnie działa. POLECAM

30.3.2022

Wspaniały

4.9.2020

Myszka.

12.5.2020

Dobry

30.4.2019

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności