logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech M187 (910-002733). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech M187 (910-002733).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech M187 (910-002733) liczba opinii klientów wynosi 85, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 41, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 41, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.5.2018

To już moja druga taka myszka, Poprzednią kupiłam około 5 lat temu i do dziś jest sprawna. Bateria długo trzyma. Myszka jest czuła na wszelkie ruchy, mieści się w dłoni kobiecej a nawet dziecka. Dla kogoś z większymi dłońmi może być trochę za mała, ale myślę że to kwestia gustu. Duży wybór kolorów. POLECAM

10.12.2014

Jeśli ktoś szuka małej bezprzewodowej myszy to polecam serdecznie Logitech Wireless Mini Mouse M187 !Same zalety!Cicha!Wytrzymała!Bateria trzyma bardzo długo!Zasięg odbioru olbrzymi !Cena adekwatna do produktu!Polecam serdecznie 2 lata użytkowania i zadowolenia :)

21.3.2018

Używam tej muszki od prawie 6 lat. Jestem z niej zadowolona. Jest mała, poręczna, zarówno dla mnie jak i dla dziecka. Szybko i automatycznie instaluje się ją na komputerze.Po tak długim czasie zaczyna mi się psuć ale już kupiłam taką samą.

5.1.2021

Miałem już kiedyś małą myszkę ale ta to prawdziwa miniaturka. Moim zdaniem nadaje się TYLKO dla dzieci i może kobiet z wyjątkowo małymi palcami. Na pewno bardzo ładna i wydaje się wytrzymała. Jakością nie odstaje od "dorosłych" sióstr :)

31.5.2013

Mysz jest świetna, jej kształt zapewnia komfort pracy zarówno dla prawo- jak i leworęcznych (ja jestem prawo-, a mój syn leworęczny) Bardzo podobało mi się to, że w zestawie była dołączona bateria - duży plus za to. Polecam

24.8.2018

Mysz posiadamy już ponad miesiąc . Kupiłem ją w prezencie dla żony a żona jest z niej mega zadowolona.Zgrabna,funkcjonalna mała myszka,zdarzyło sie też że kilka razy upadła na podłoge ale nic sie z nią nie stało. Polecam

25.4.2020

Śliczna myszunia. Mała, do drobnych dłoni. Ale śmiga jak szalona! I to zarówno na podkładce, na stole i na kolanie w dżins odzianym. Używam od ok. 10 dni - jest więcej niż o.k. Na potrzeby domowo-biurowe wystarczająca.

25.1.2021

Bardzo dobra i poręczna mysz pomimo wielkości. Dobrze leży w ręce i jest ergonomiczna. Zasilana przez tylko jedną baterię, która przy częstym użytkowaniu starcza na dłuższy czas. Pracuje cicho i sprawnie.

17.8.2017

Już drugi raz kupiłam tą myszkę - poprzednia służyła mi 8 dobrych lat :) (niestety zużył się w niej prawy przycisk) działa na każdej powierzchni, jest szybka, wygodna - polecam szczególnie dla kobiet :)

3.5.2020

Bardzo dobra myszka małych gabarytów. Doskonale nadaje się dla dzieci oraz dorosłych z małymi dłońmi. Czuła. DUŻY PLUS w porównaniu z innymi myszkami – nie ma rażącego światła od spodu.

12.12.2018

Mysz zakupiłam dla dziecka i wg mnie tylko dla niego się nadaje lub może być odpowiednia dla małej dłoni. Bardzo estetyczna i ładnie wykonana. Zdjęcie oddaje jej prawdziwy wygląd.

13.9.2020

Fajna,malutka i poręczna myszeczka. Działa super prezycyjnie. Jedyny malutki minus to że przez jej rozmiar przy dłuższym korzystaniu nie jest do końca wygodnie. Ale coś za coś ;)

30.5.2018

Mała, bezprzewodowa myszka doskonała w podróży, używam już ponad 2 lata. Mysz przeszła chrzest bojowy podróżując ze mną i nadal cieszy się "zdrowiem"

4.12.2020

Poprzednia myszka była większa więc przez pierwsze 2 dni moja dłoń przyzwyczajała się do mniejszego rozmiaru myszki. Działa bardzo dobrze. Polecam

10.1.2014

Kupiłem dla trzylatki, troszkę za duża na razie, ale urośnie ( trzylatka oczywiście ). Trudno ocenić po dwóch tygodniach, zobaczymy za dwa lata.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności