logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie L'Oreal Infinium 5 Extreme Ekstremalnie Mocny Lakier Do Włosów 500Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu L'Oreal Infinium 5 Extreme Ekstremalnie Mocny Lakier Do Włosów 500Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu L'Oreal Infinium 5 Extreme Ekstremalnie Mocny Lakier Do Włosów 500Ml liczba opinii klientów wynosi 309, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 207, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 101, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.2.2020

Początkowo byłam zawiedziona, bo fryzura po ułożeniu i polakierowaniu była "bardzo miękka", co odebrałam jako słabe działanie. Dopiero gdy wyszłam z domu, przekonałam się, że wiatr mi nie groźny :) Jestem bardzo zadowolona, spray delikatnie psika, w małych ilościach, dlatego włosy nie są bardzo przeciążone. Zapach też ok, no i pojemność...nie trzeba będzie zaraz kupować nowego...

15.11.2018

swietny zapach, wlosy po uzyciu sa delikatne a jednoczesnie swietnie sie ukladaja, nawet po kilku dniach uzywania ez mycia wlosow wyglad fryzury jest super i wlosy dobrze sie trzymaja, wszystkim polecam.

6.9.2021

Pierwszy raz dokonałam zamówienia po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy i faktycznie muszę przyznać rację doskonale utrwala fryzurę, nie skleja włosów, a to bardzo ważne.

12.7.2020

Lakier rewelacja! Używam od lat i jestem mega zadowolona. Zapach nie męczy, a trwałość fryzury super. Łatwo się zmywa nie pozostając na włosach jak inne mocne lakiery.

22.10.2019

Jest to już chyba 10 opakowanie, które zużyłam razem z mężem. Sprawdza się rewelacyjnie. Doskonale utrzymuje fryzurę, jednocześnie na włosach nie widać użycia lakieru.

22.10.2019

Lakier tańszy niż w drogeriach razem z przesyłką co jest super plusem. Mega utrwala BEZ SKLEJANIA ! I co najważniejsze: da się go wyczesać i rozczesac włosy normalnie.

14.12.2015

Wysoka jakość za nieduże pieniądze. zaskakująco dobry jak na lOreal, o którym ogólnie nie mam dobrej opinii, ale namówił mnie na niego fryzjer i nie żałuję.

27.11.2015

Lakier o dużej pojemności za bardzo rozsądną cenę. Wydajny i daje super utrwalenie. Nie pozostawia białego nalotu, a włosy po rozczesaniu są ok.

18.2.2021

Pięknie trzyma fryzurę nawet na deszczu. Długo się utrzymuje nawet i nie skleja włosów. Jeden z najlepszych lakierów jakie do tej pory używałam.

21.6.2021

Świetny lakier i bardzo dobra cena. Włosy są błyszczące i ujarzmione ale nie posklejane i nazbyt obciążone. Kupię na pewno kolejny raz.

9.11.2021

Dobry gatunkowo lakier. Nie skleja włosów, lekko usztywnia i moc 5 wcale nie jest bardzo mocna. Włosy wyglądają naturalnie. Polecam.

12.5.2021

Używam od lat do modelowania fryzury. Nie jest w stanie utrzymać moich włosów dłużej niż pół godziny. Wykańczam innym lakierem.

18.5.2018

Super mocny lakier. Tym razem zakupiłamL'Oreal Infinium 5 jednak wolę trochę słabszy czyli L'Oreal Infinium 4. Poza tym ok.

28.1.2022

Fryzura po zastosowaniu lakieru długo się trzyma, a włosy łatwo rozczesać nawet po spryskaniu dużej ilości lakieru. POLECAM

4.8.2022

Używam od 3 lat. Jest drogi ale najlepszy ze wszystkich, a było ich sporo... Nie skleja włosów i dobrze utrwala fryzurkę.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności