logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 3-6M 2 SZT BUDDY BEAR (22/864). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 3-6M 2 SZT BUDDY BEAR (22/864).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 3-6M 2 SZT BUDDY BEAR (22/864) liczba opinii klientów wynosi 155, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 133, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.1.2022

Bardzo dobry smoczek. Wcześniej mieliśmy kulkę z silikonu która zrujnowaka naszemu 2 miesięcznemu już synkowi. Po wizycie u neurologopedy padło hasło:tylko LOVI i nic innego. Nie zaburza odruchu ssania i przede wszystkim prawidłowo kształtuje podniebienie. Kulki w dniu wizyty u lekarza w gabinecie od razu wylądowały w koszu na śmieci. Naprawdę polecam i przestrzegamy przed modnie wyglądającymi wynalazkami które szkodzą bobasom.

5.8.2019

Pierwszy smoczek jaki zakupiłam był to właśnie lovi gdy mój syn skończył 3 miesiące czas nadszedł ba zmiany . Kupiłam mu pierwszy lepszy w sklepie z myślą że smoczki niczym się że różnią, A tu zaskoczenie on go nie chce . Nie było wyjścia musiałam zakupić z Lovi i tutaj problemu nie było od razu się polubili.Świetnie uspokaja jest trwały i ma bardzo ładny wygląd.

28.11.2019

Bardzo sobie chwalę ogólnie markę LOVI, smoczek uspokajacz jest świetny. Mój Syn nie chce żadnego innego, ogólnie warte swojej ceny. Nie zaburza odruchu ssania, synek nie miał problemu z ssaniem piersi. Gama kolorystyczna szeroka, dobrze wykonany.

19.1.2019

Smoczku lovi używam już przy drugim dziecku. U nas nie ma żadnych problemów, nie zaburzają odruchu ssania. Wybieram te ze świecącym uchwytem (w parze jeden ma uchwyt który "świeci" w nocy) co w ciemności ułatwia znalezienie smoczka w łóżeczku.

25.1.2021

Smoczki dobrej jakości. Dziecko bardzo je lubi. Jeden ze smoczków świeci w ciemności, chociaż dość szybko traci na mocy i trzeba go ponownie pod światłem ładować. Polecam

7.6.2019

Dobra jakość wykonania. Niestety jedyny minus taki, że przy wyparzaniu do środka smoka dostaje się woda. Po użytkowaniu powyżej miesiąca w środku jest wilgoć.

1.6.2018

Moje dziecko bardzo lubi smoczki Lovi, jak zaciągnie wieczorem do snu to czasem budzi się z nim rano. Inne smoczki nie wchodzą w grę bo płacz.

18.12.2018

Bardzo ładna seria produktów z tym miśkiem, a nie jak inne pstrokate, kolorowe... Kupię więcej produktów tej serii Jakość bdb.

22.11.2021

Smoczki wydają się ok, jednak moje dziecko się z nimi nie polubiło, zresztą jak z większością smoczków dostępnych na rynku :D

22.3.2022

Jeden ze smoczkow swieci w ciemnosci, co ratuje nas, gdy dziecko sie budzi w poszukiwaniu smoczka w ciemnym pokoju :)
Warunki usługiPolityka prywatności