logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 3-6M 2 SZT BUDDY BEAR (22/864). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 3-6M 2 SZT BUDDY BEAR (22/864).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LOVI SMOCZEK SILIKONOWY DYNAMICZNY 3-6M 2 SZT BUDDY BEAR (22/864) liczba opinii klientów wynosi 133, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 112, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.8.2019

Pierwszy smoczek jaki zakupiłam był to właśnie lovi gdy mój syn skończył 3 miesiące czas nadszedł ba zmiany . Kupiłam mu pierwszy lepszy w sklepie z myślą że smoczki niczym się że różnią, A tu zaskoczenie on go nie chce . Nie było wyjścia musiałam zakupić z Lovi i tutaj problemu nie było od razu się polubili.Świetnie uspokaja jest trwały i ma bardzo ładny wygląd.

28.11.2019

Bardzo sobie chwalę ogólnie markę LOVI, smoczek uspokajacz jest świetny. Mój Syn nie chce żadnego innego, ogólnie warte swojej ceny. Nie zaburza odruchu ssania, synek nie miał problemu z ssaniem piersi. Gama kolorystyczna szeroka, dobrze wykonany.

19.1.2019

Smoczku lovi używam już przy drugim dziecku. U nas nie ma żadnych problemów, nie zaburzają odruchu ssania. Wybieram te ze świecącym uchwytem (w parze jeden ma uchwyt który "świeci" w nocy) co w ciemności ułatwia znalezienie smoczka w łóżeczku.

25.1.2021

Smoczki dobrej jakości. Dziecko bardzo je lubi. Jeden ze smoczków świeci w ciemności, chociaż dość szybko traci na mocy i trzeba go ponownie pod światłem ładować. Polecam

7.6.2019

Dobra jakość wykonania. Niestety jedyny minus taki, że przy wyparzaniu do środka smoka dostaje się woda. Po użytkowaniu powyżej miesiąca w środku jest wilgoć.

1.6.2018

Moje dziecko bardzo lubi smoczki Lovi, jak zaciągnie wieczorem do snu to czasem budzi się z nim rano. Inne smoczki nie wchodzą w grę bo płacz.

18.12.2018

Bardzo ładna seria produktów z tym miśkiem, a nie jak inne pstrokate, kolorowe... Kupię więcej produktów tej serii Jakość bdb.

19.8.2019

Piec gwiazdek za wykonanie, kolorystykę i opakowanie. Co do użytkowania nie wiem bo syn nie chce ssać smoczka.

7.8.2019

Bardzo lubię produkty firmy Lovi na smoczkach również się nie zawiodłam kolor fajny jak dla bliźniaków!

21.7.2021

Duża końcówka wykonana z silikonu, dużo łatwiej ją utrzymać w buzi dziecku niż w mniejszym rozmiarze.
Warunki usługiPolityka prywatności