logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Mad Catz RAT 6+ czarna (MR04DCINBL0000). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Mad Catz RAT 6+ czarna (MR04DCINBL0000).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Mad Catz RAT 6+ czarna (MR04DCINBL0000) liczba opinii klientów wynosi 15, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.2.2022

Dodaję ponownie, żeby było widoczne, że zakup jest potwierdzony przez X-kom ;)Poprzednia mysz jaką miałem, to był R.A.T 5 (służyła mi, mniej więcej 15 lat). Dalej działa, tylko lewy klawisz się poluzował i nie ma wyczuwalnego skoku - Jestem pod wrażeniem.Wybór na następce padł na R.A.T 6+ i po 2óch tygodniach od zakupu, absolutnie nie żałuję, swojej decyzji.Mysz dla mnie jest bardzo wygodna, ma przyjemną wagę (dodałem sobie dwa ciężarki z poprzednika) - Ale po zważeniu z dodatkowymi ciężarkami (5 sztuk), okazało się, że mysz waży 140g - więc albo mam uszkodzoną wagę kuchenną, albo dane na x-kom są niedokładne.Jeżeli się zastanawiacie nad zakupem, tej myszy to polecam wziąć czarną (matowa struktura jest przyjemniejsza,od gładkiego plastiku). Poprzedni mój RAT 5 był wykonany z gładkiego plastiku (tak jak i biała wersja RAT 6+) i jak ręka zaczyna się pocić, to mysz zaczyna się ślizgać w samej dłoni. Przy użytkowaniu 6+ nie zauważyłem tego problemu.Tyle ode mnie i szczerze polecam.
jeszcze

13.2.2022

Poprzednia mysz jaką miałem, to był R.A.T 5 (służyła mi, mniej więcej 15 lat). Dalej działa, tylko lewy klawisz się poluzował i nie ma wyczuwalnego skoku - Jestem pod wrażeniem.Wybór na następce padł na R.A.T 6+ i po 2óch tygodniach od zakupu, absolutnie nie żałuję, swojej decyzji. Mysz dla mnie jest bardzo wygodna, ma przyjemną wagę (dodałem sobie dwa ciężarki z poprzednika) - Ale po zważeniu z dodatkowymi ciężarkami (5 sztuk), okazało się, że mysz waży 140g - więc albo mam uszkodzoną wagę kuchenną, albo dane na x-kom są niedokładne. Jeżeli się zastanawiacie nad zakupem, tej myszy to polecam wziąć czarną (matowa struktura jest przyjemniejsza, od gładkiego plastiku).Poprzedni mój RAT 5 był wykonany z gładkiego plastiku (tak jak i biała wersja RAT 6+) i jak ręka zaczyna się pocić, to mysz zaczyna się ślizgać w samej dłoni. Przy użytkowaniu 6+ nie zauważyłem tego problemu. Tyle ode mnie i szczerze polecam.
jeszcze

9.1.2022

Bardzo dobra myszka, możliwość dostosowania wielkości pod swoją rękę oraz jej ciężaru, również program MADCATZ R.A.T dedykowany do tej myszki gdzie możemy przypisać funkcje pod wszystkie klawisze oraz dwa scrolle bardzo przydatna do tego możliwość sterowania podświetleniem RGB, mimo długiego czasu użytkowania ręką nie boli i się nie meczy. Polecam

22.2.2022

Od razu na wstępie trzeba to zaznaczyć. TO NIE JEST MYSZKA DLA KAŻDEGO. Położenie ręki na niej i zrobienie kilku prostych ruchów i kliknięć to mus. W moim przypadku, ta mysz leży idealnie w dłoni i nie mam prawa narzekać na nic. Komfort i ergonomia jest. Łatwa i przyjemna aplikacja jest. Świetne wykonanie i spasowanie jest. Wytrzymałość zobaczymy.

4.8.2021

Świetna mysz! Można łatwo ustawić zarówno jej wagę oraz rozmiar. Wygląda elegancko, kabel opleciony jest ładnym materiałem. Wielofunkcyjność zadziwia, szczególnie gdy ma się taką mysz pierwszy raz. Mam nadzieję, że będzie służyć długo :) Polecam!

18.12.2021

wspaniała mysz, korzystam pół roku, jakość wykonania na najwyższym poziomie, dobre możliwości personalizacji, trybów, wygodna ponieważ można zmieniać kształt myszy, ciężar. ledy można zmieniać albo całkiem wyłączyć. warta tej kasy

28.1.2022

Używałem rat 3 przez wiele lat. 6+ po tygodniu użytkowania sprawia wrażenie lepiej wykonanej, posiada więcej funkcji, świetny software i lepszy sensor. Bardzo polecam, świetnie leży w dłoni.

18.1.2022

MEGA naprawdę, jak zawsze kochałem cor..ir to śmiało mogę polecić konfiguracja banalna naprawdę super mysz

31.12.2021

Nie jest idealna, ale dla mnie obecnie najlepsze szczurzysko na Świecie.

3.2.2022

Sprzęt warty tej kasy. Dostawa, obsługa rewelacyjne.

3.2.2022

Warta tej kasy. dostawa, obsługa rewelacyjne.

11.9.2021

Naprawdę fajna myszka w rozsądnej cenie

5.9.2020

Jest super , chociaz wolę rat5

16.7.2020

Najlepsza myszka 2020r

12.7.2021

OK

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności