logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita EA5000P38D. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita EA5000P38D.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita EA5000P38D liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.7.2019

Witam pilarkę zakupiłem kilka dni temu wycieleń.dopiero kilka litrów paliwa ok 3, naprawdę leży w ręce swietnie i jak na moc 3.8km nieźle wchodzi w drzewo, miałem wcześniej mocniejsze pilarki typu HQ 357xp to oczywiście moc i dynamika jest mniejsza ale w domu wystarczy więcej mogę napisać po dłuższym użytkowaniu, wiem tylko że zbiornik paliwa jest mniejszy od 357xp ale HQ w klocki wycinała ponad połowę więcej niż Makita ale mi to nie przeszkadza jak dla mnie pilarka jest ponad to co od niej oczekiwałem zobaczymy jaka będzie jej trwalosc. Ergonomia jest super i fajna antypoślizgowa powłoka na kablonku do tego super się czyści z tą płaska blacha od strony sprzęgła ,osobiście polecam?zaznaczam że HQ 357xp użytkowałem też zawodowo w lesie tak więc nie ma co ich do siebie przyrównywać bo to też inna półka cenowa pozdrawiam użytkowników
jeszcze

12.5.2017

4,5/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności